Dukla – Lovosice 30:25 (kon.) | Královo Pole – Kopřivnice 40:23 (kon.) | Třeboň – Frýdek-M. 33:20 (kon.)
Plzeň – Jičín 26:23 (kon.)
HC Dukla Praha
30:25 (11:11)
HK FCC Město Lovosice
Sobota 25.09.2010, 16:30Chance Extraliga mužů

Až do 50. minuty jsme viděli poměrně vyrovnané střetnutí, jenže závěr utkání jednoznačně patřil Pražanům. Ti si rychle vytvořili poměrně přesvědčivý náskok a zajistili si vítězství. Z haly na Podvinném mlýně je to ode mě pro tuto chvíli vše, u házené opět někdy na počtenou! (30:25) (18:04:54)

60
    Konec zápasu. (30:25) (0:0)

60
    Více jim ale Dukla nepovolí, ba naopak posledním střelcem zápasu bude evidován Kastner. (29:25) (0:0)

60
    Lovosice dohrávají zápas v početní převaze a přidávají pětadvacátý gól, který dává Škvařil. (29:24) (0:0)

60
    Máme tu ještě jeden dvouminutový trest, který dostává Polášek. (29:24) (0:0)

60
    A ta ještě přináší Motlovo snížení. (28:23) (0:0)

60
    Běží poslední minuta zápasu. (28:23) (0:0)

59
    Střelu Krupy dorazil za Kylíškova záda pohotový Lehocký. (28:23) (0:0)

59
    Střelu Berky bez problémů likviduje brankář Petržala, je definitivně rozhodnuto. (28:23) (0:0)

58
    Rychlý útok domácích v podání Kotrče výtečně zastavil Kylíšek, zřejmě nejlepší muž Lovosic v zápase. (28:23) (0:0)

58
    Pokus Poláška zastavil Kylíšek. (28:23) (0:0)

58
    Pokračuje se ve hře, Pražané v postupném útoku. (28:23) (0:0)

58
    Trenér Pauza si ještě poněkud zbytečně vyžádal dvě a půl minuty před koncem oddechový čas. (28:23) (0:0)

58
    Berka uvolnil na brankovišti Brabce, ten s tečí Petržaly snižuje. (28:22) (0:0)

57
    Kroky Kotrče, útočí hosté. (28:22) (0:0)

57
    Šuma neudržel míč na hrací ploše, Dukla v klidu přechází do útoku. (28:22) (0:0)

57
    Hra se v posledních deseti minutách hodně kouskuje, Lovosice rezignují. (28:22) (0:0)

56
    Kastner dostal na pravé straně doslova dálnici, díky níž pronikl až k Šálkovi a bezpečně proměnil. (27:22) (0:0)

56
    Chroustovský ji neproměnil, Petržala rukou výtečně zasáhl. (27:22) (0:0)

56
    Po pěkné kombinaci Berky se Šumou pronikal na brankoviště Škvařil a rozhodčí nekompromisně pískají sedmičku. (27:22) (0:0)