1:2 (-:-, -:-, -:-)
HBC Plzeň
Úterý 28.09.2010, 14:00 • Ústí nad Labem • CROSSDOCK Extraliga

42:35
    Vyloučen hostující Marián Juráček na 2 minuty za podražení. Domácí mají jednu z posledních příležitostí.

41:10
    Vyloučen Michal Hubený (ústí) za nedovolené bránění.

34:11
    Vyloučen hostující Jiří Renedikt za podražení. Ústečtí si zahrají další přesilovku.

28:58
    Vyloučen hostující Marián Juráček na 2 minuty za nedovolené bránění. 2 minuty se bude nejspíš hrát 4 na 4.

26:58
    Vyloučení

2 minuty pro domácí za podražení - Roland Baxa
    2 minuty pro hosty za držení hokejky - Petr Zeman

Navíc dostal domácí hráč Jiří Petružálek 2x10 minut Osobní trest + Trest ve hře za nedovolené bránění.

21:59
    Hned po návratu z trestné lavice se Regner zapojil do hry. Dokázal udržet míč v pásmu, ovšem Miloslav Kváš ho o puk obral. Nedovoleně.

19:41
    Hosté se sami vlastní chybou připravují o možnost pokračovat v útoku. Za podražení vyloučen Martin Regner. Uvidíme, jak domácí naloží s další přesilovkou.

15:17
    Vyloučen hostující hráč Jiří Renedikt za držení protihráče.

13:28
    Rozporuplné rozhodnutí rozhodčího. Vylučuje Aleše Obdržálka za nedovolené bránění, a zároveň Lukáše Soukupu za Hráčskou lavici (nesportovní chování)

11:27
    Další vyloučení pro hostující tým. Za nedovolené bránění vyloučen hráč s číslem 26 - Jan Arnet. Domácí si zahrají druhou přesilovku. Uvidíme, zda-li v ní budou úspěšnější.

7:14
    Vyloučen domácí Růžička na dvě minuty za sekání. I hosté si zahrají přesilovku.

5:09
    Vyloučen hostující hráč Jiří Renedikt na 2 minuty za držení. Domácí si zahrají první přesilovku.

Tomáš Kapitán

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 17. Jan Plachý (Miloslav Kváš, Jan Štěpánek) - 15. Michal Průcha (Michal Edl, Ondřej Kejř), 43. Michal Bezděk (Jan Arnet, Marián Juráček)

Elba DDM Ústí nad Labem: Hruška Jan (Banda Zdeněk), Obdržálek Aleš, Kváš Miloslav, Švanda Petr, Cerman Patrik, Votrubec Matěj - Soukup Lukáš, Štěpánek Jan (C), Prášek Daniel, Hubený Michal, Plachý Jan, Petružálek Jiří, Pilař Karel, Hůja Radek, Baxa Roland (mladší)
    HBC Plzeň: Semera Tomáš (Větrosecký Tomáš) - Kadané Martin (C), Hofmeister Lukáš, Edl Michal, Kavalír Jiří, Dezdek Michal, Slanek Michal - Kejř Ondřej, Renedikt Jiří, Průmař Michal, Vágner Adam, Zeman Petr, Regner Martin, JUráček Marián, Gronka Petr, Krpal Ondřej, Arnet Jan

Rozhodčí: Koskuba Radek, Florian Jiří