Spartak – Žilina 3:0 (kon.) | AS Řím – Kluž 2:1 (kon.) | Basilej – Bayern 1:2 (kon.)
Chelsea – Marseille 2:0 (kon.) | Auxerre – Real Madrid 0:1 (kon.) | Ajax – AC Milán 1:1 (kon.)
Partizan Bělehrad – Arsenal 1:3 (kon.) | Braga – Šachtar 0:3 (kon.)
FK Spartak Moskva
3:0 (1:0)
MŠK Žilina
Úterý 28.09.2010, 18:30 • Luzhniki Stadion, Moskva • Liga mistrů

89
    Spartak právě vstřelil branku!

Další centr z levé strany přišel tentokrát od Maidany, ve vápně se rychle zorientoval IBSON a přesnou střelou k tyči nedal Dúbravkovi sebemenší šanci!

86
    McGeady chytrou uličkou připravil gólovou šanci pro Ariho, Brazilec však nabízenou šancí pohrdl, z deseti metrů totiž vystřelil hodně mimo.

83
    Střídají i domácí: Kombarov přepouští místo pro Maidanu.

81
    Angelovič jde do hry jako poslední Hapalův žolík, ze hřiště odklusal Majtán.

75
    Alexovu tečovanou střelu z pětadvaceti metrů Dúbravka se štěstím vyrazil do tyče!

67
    Zraněného Wellitona nahrazuje Ibson.

65
    Rilke opouští hřiště, místo něj naskakuje Vladavić.

61

Kombarov nacentroval z levého křídla a míč prošel až k volnému ARIMU, jenž neměl na malém vápně problém balón dokopnout do brány!

54
    Na Ježovu přihrávku za domácí obranu si naběhl Rilke, ale už byl příliš blízko brankáři a nedokázal míč přesně namířit. Žilina v druhé půli výrazně ožila.

47
    Welliton se v šestnáctce Žiliny v poklidu otočil a tvrdou střelou prověřil pozorného Dúbravku.

46
    Trenér Hapal do druhé půle nasazuje Ceesaye, na trávník se už nepodívá Pečalka.

41
    Pečalka je druhým potrestaným hráčem dnešního zápasu.

34

Alexův rohový kop si na zadní tyči našel ARI, jenž ho hlavou poslal přes Dúbravku! Hostům se podařilo balón vykopnout, ale podle indikace brankového rozhodčího byl již celým objemem za čárou.

30
    Po centru McGeadyho balón propadl na zadní tyč k volnému Kombarovovi, jehož ránu ale dokázal Dúbravka vytěsnit.

16
    První žlutou kartu vidí Guldan, jenž podkopl Kombarova.

9
    Ari připravil šanci pro McGeadyho, jehož střela z patnácti metrů ale letěla těsně nad Dúbravkovo břevno.