Slavia – K. Vary 1:2 (kon.) | Kladno – Vítkovice 3:5 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 2:1 (kon.)
Třinec – Motor ČB 3:2 (po pr.) | Zlín – Litvínov 10:2 (kon.) | Pardubice – Plzeň 2:3 (po s.n.)

59:49
    Bahenský pálil nad a zasáhl ochranou síť. Ještě se přerušuje.

59:30
    Utkání už se jen z povinnosti dohrává...

58:08
    Střelu Smoleňáka likviduje Schwarz betonem.

57:26
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Tolik provolávaného "bůra" se nakonec domácí dočkali. Novotný se zrovna nacházel kdoví kde a situaci se za něj snažil zachránit sparťanský obránce. Marně. Pátý gól si připisuje LUKÁŠ PABIŠKA. Asistence: Marek Loskot

56:44
    Domácí publikum je s dnešním výsledkem očividně spokojené, zimní stadion obíhá mexická vlna.

56:16

56:15
    Martin Ručinký (SPA) působí trochu zmateně. Teď se například dobýval na trestnou lavici domácích... Už ale sedí na té správné, kde stráví 2 minuty za podražení.

55:51
    Domácím se teď nedaří vyhodit, asi třikrát puk vždycky sklepli zpátky hráči na modré.

54:53

54:24
    Situaci Sparty teď nepřímo vystihl Ton... Poklesl na kolena a jen pomalu a jakoby bez zájmu se zvedal.

53:27
    Matějovský ztlumil střelu Philippa.

52:53
    Hosté si prodlouženou přesilovku znovu zkracují, Brian Salcido (SPA) dostává 2 minuty za sekání.

52:29
    Dělovku od modré Koreis za Schwarzova záda nezkrotil.

52:16
    Darrell Hay (MBL) - 2 + 2 minuty za vysokou hůl.

51:56
    Ton s Hlinkou jeli dva na jednoho - prvně jmenovaný nakonec vypálil sám. Vedle.

51:17
    Žabka čeká za brankou Schwarze, až se mu sešikují spoluhráči...

50:47
    Sparta je dneska neškodná a zdá se, že už se to nezmění...

Dnešní utkání sleduje 3940 diváků.

50:18
    O'Brien trefil Macha, který stál snad jen půl metru před ním. Kotouč se odráží ven z pásma Boleslavi.

Jitka Čechová

Branky a nahrávky: 5. Divíšek (Žabka), 11. Macho (Marušák), 17. Handlovský (Milroy, Nouza), 45. Pabiška (Macho, Marušák), 58. Pabiška (Loskot)

BK Mladá Boleslav: Schwarz (Valent) - Hay, Jindra, Marušák, Lehikoinen, Duben, Macháček, Žabka - Macho, Vrbata, Milroy, Fabuš, Bahenský, Nouza, Gajovský, Matějovský, Loskot, Handlovský, Divíšek, Pabiška, Boháč
    HC Sparta Praha: Novotný (Pöpperle) - O'Brien, Zacpálek, Gulaši, Hanzlík, Vykoukal, Philipp, Salcido, Macholda - Broš, Treille, Výborný, Smoleňák, Hromas, Hlinka, Pacovský, Ručinský, Hlaváč, Koreis, Ton, Kůrka

Rozhodčí: Polák, Blecha - Bryška, Novák