Jihlava – Tábor 1:2 (kon.) | Benátky n/J – Znojmo 0:3 (kon.) | Třebíč – Havlíčkův Brod 3:4 (po pr.)
Písek – Chomutov 0:5 (kon.) | Olomouc – Ústí n/L 1:3 (kon.) | Chrudim – Vrchlabí 2:3 (kon.)
Litoměřice – Hr. Králové 6:1 (kon.) | Kadaň – Beroun 4:2 (kon.)
HC Dukla Jihlava
1:2 (0:2, 0:0, 1:0)
HC Tábor
Středa 06.10.2010, 17:30 • Horácký zimní stadion Jihlava • 1. liga (ČR)

Kohouti vyzobali jihlavskou tvrz. I takto lze pojmenovat dnešní zápas, ve kterém Tábor zaslouženě zvítězil. Velkým hrdinou je hostující brankář Dominik Halmoši, který předvedl vynikající výkon. Jihlava poprvé doma prohrává v poměru 1:2. Z Horáckého zimního stadionu se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (19:39:10)

60:00

59:30
    Řehoř zamířil na střídačku, Jihlava v 6.

59:10
    Řehoř v brance, vhazovat se bude ve středním pásmu.

I Tábor si bere oddechový čas.

59:10
    Tábor udržel puk ve středním pásmu, kde se bude znovu vhazovat.

58:49
    Vhazování před Halmošim, Jihlava v 6 bez Řehoře.

Jihlava si bere oddechový čas.

58:49
    Zdeněk Šperger (TAB) je potrestán 10 minutovým trestem za nesportovní chování.

58:43

58:14
    Po závaru před brankou je hra zastavena a vhazovat se bude ve středním pásmu.

57:45
    Jihlava před Halmošim, nedaří se jí však vypracovat vážnější příležitost.

56:43
    Rozjetý Čachotský se propracovával do příležitosti, za záchranou brzdu zatáhl Jan Kudrna (TAB) a je potrestán dvouminutovým trestem za sekání.

56:18
    Jihlava se snaží o vyrovnání, Bakus pálil od levého mantinelu, připravený Halmoši však neměl problém.

55:14
    Štrbův pokus z pozice levého kruhu skončil pouze nad brankou.

53:54
    Ficenc přes celé útočné pásmo našel Bakuse, ten však zamířil pouze do Halmošiho.

53:00
    Nahozený kotouč nestačil před brankou tečovat Bakus a tak kotouč končí v rohu kluziště.

52:30
    Jihlava je v útočném pásmu a rozehrává přesilovkou akci.

52:02
    Jihlava bude hrát přesilovou hru, vyloučeným hráčem je Jan Kanov (TAB) na 2 minuty za podražení.

Luboš Jaroš

Branky a nahrávky: 44. Ficenc (Malena) - 9. Andres (Štrba), 11. Šperger (Nedorost, Kocar)

HC Dukla Jihlava: Řehoř (Jíra) - Ficenc, Dobrovolný, Šidlík, Malena, Kaláb, Staněk, Posmyk, Suchý - Hodek, Bakus, Čachotský - Padělek, Hollý, Škumát - Jeslínek, Man, Bezděk - Pitule, Zeman, Krupka
    HC Tábor: Halmoši (Klestil) - Kudrna, Petráček, Havran, Lukáč, Kanov, Zíb - Nedorost, Kocar, Šperger - Andres, Štrba, Heřman - Krätzer, Mrkvička, Kolomý - Vild

Rozhodčí: Zubzanda - Flégl, Šperl