Na 2 minuty si půjde sednout hráč Šumperka Adam Řezáč na 2 minuty za hákování.

Hostům se nedaří usadit se v pásmu Draků.

Střela Matušínského končí v náruči Kulhavého.

06:41
    Šumperk je kompletní.

07:24
    Draci právě vstřelili branku!
    Máme tu úvodní branku zápasu, kterou po skvělém úniku střílí LUKÁŠ DRTIL, když se skvěle protáhl mezi obranou dvojicí Orlové. Asistence: Pavel Prokopec,Jan Holinka.

07:57
    Vyloučen hráč Orlové Erik Hanva na 2 minuty za podražení.

09:25
    Úmyslný ofsajd domácího týmu.

09:48
    Sám před gólmanem stál Lukáš Drtil, který trefil pouze jeho loket!

10:56
    Orlová se v útočném pásmu stále neprosazuje.

11:27
    Před brankářem hostů se snažil dorážet Jan Holinka. Bohužel neúspěšně.

12:16
    Střela Ručky se ani tentokrát nedostává k brance Kulhavého.

13:05
    Nádherná rána Cinka končí ještě nádhernějším zákrokem Klepáče!

13:11
    Vyloučen hráč Orlové Patrik Gančařík na 2 minuty za nedovolené bránění.

14:16
    Orlová se zatím v oslabení úspěšně brání.

14:40
    Rána Pavla Prokopce končí někde ve výstroji gólmana hostů.

15:11
    Orlová hraje v plném počtu.

16:00
    Nádherně se mezi kruhy prokličkoval Michal Skoumal, který jen těsně míjí branku Klepáče!

16:42
    Střely Orlové stále míří mimo šumperskou branku.

17:36
    Po útočné akci hostujícího týmu Kulhavý raději podržel puk v lapačce.

18:05
    Klepáč se vytahuje proti střele Jana Holniky.

18:59
    Překvapit hosty se snažil Jan Galuška. Brankář si však vše dobře pohlídal.

19:31
    Šumperk je na konci 1.třetiny velmi aktivní!

20:00

Po 1.třetině je stav jen málo naznačující tomu, který tým je dnes lepší. Herně je to však úplně jiné. Draci jasně ve všech směrech přehrávají Orlovou. Na další třetinu se Vám ozveme přibližně 18:44.

20:01

20:15
    Střelu Navrátila se snažil před brankou tečovat Vladimír Cink.

20:54
    Draci se zatím úspěšně drží v útočném pásmu.

21:20
    Kulhavý chytá střelu jednoho z Orlovských hráčů.

21:55
    Jen těsně minul prázdnou branku hostující Šebek!

22:50
    Střela Cinka míří jen pár centimetrů nad branku Orlové.

24:11
    Útočné šance ve 2.třetině jsou zatím vyrovnané. Oba týmy jsou střelecky aktivní.

25:01
    Dotírat před brankou Klepáče se pokoušel šumperský Řezáč, ovšem neúspěšně.

25:33
    Pevná obrana Draků nepropouští žádnou střelu Orlové na branku Kulhavého.

26:32
    Zároveň vyloučeni hráči z obou týmů. Oba si půjdou sednout na 2 minuty. Ze sestavy Draků vyloučen jeden hráč navíc. Hraje se 3 na 4.

28:00
    Ačkoli jsou Draci v oslabení, jejich aktivita je stále znát.

28:32
    Oba týmy hrají v plném počtu.

29:36
    Další pokus Šumperka. Pecka Jana Galušky však končí na holích obránců Orlové.

30:51
    Klepáč měl teď štěstí! Několik hráčů Šumperka doráželo na jeho brankovišti!

31:05
    Na ledě leží jeden z Draků. Prozatím nevíme kdo to je.

31:05
    Je to Jan Galuška, který se nakonec těžce zvedá z ledu.

31:05
    Ve stejném čase vyloučen hráč Orlové Lukáš Ručka, 5+10 minut za vysokou hůl. 5-ti minutový trest odpykává Dalibor Lelkeš.

32:18
    Tvrdá střela Vladimíra Cinka má svůj cíl v lapačce Klepáče.

32:55
    Šumperk zatím krásně kombinuje.

33:27
    Dostat puk za záda Klepáče se však zatím nedaří.

33:40
    A další vyloučení pro hosty. Potrestána hráčská lavice Orlové. Dvouminutový trest odpykává Jan Ovčaři. Hraje se 5 na 3!

34:51
    Přihrávky Draků jsou přesné. O střelách už totéž říct nemůžeme.

35:28
    Klepáče si proklepl svou střelou Tomáš Drtil.

35:43
    Další rána Drtila. Opět končí ve výstroji Klepáče.

36:35
    Šumperk přesilovku nevyužil. Stále se však drží při útočné síle.

37:14
    Ačkoli se Draci dnes skvěle útočně prosazují, na časoměřiči stále svítí stav 1:0!

38:35
    Vyloučen hráč Orlové Michael Labaj na 2 minuty za držení. Trestná lavice se dnes jen hemží hráči Orlové.

39:28
    Další pokus Draků končí mimo kluziště.

39:40
    Úplně prázdnou branku měl Michal Skoumal. Ze špatného úhlu ovšem minul!

39:54
    Ve 2.třetině se vzřejmě už nic zajímavého nestane.

40:00

Drakům chybí štěstí! I když většinu utkání zatím strávili v útočném pásmu, utéct na rozdíl více než jedné branky se jim nedaří. Na další třetinu se Vám ohlásíme přibližně v 19:31

Domácí začnou 3.třetinu přesilovou hrou. Po přestávce se na trestnou lavici vrátí Michael Lubaj.

40:01

40:19
    I 3.třetinu začal Šumperk aktivněji. Střela Tomáše Drtila je ovšem tečována ven ze hřiště.

40:56
    V šanci také Orlová, za zády Kulhavého však puk nekončí.

41:13
    Domácí gólman se nepříjmeně srazil s jedním z hráčů Orlové.

42:15
    Skvělý postřeh Kulhávého, který si zkušeně vyjel porti útoku Erika Hanvy!

42:38
    Sednout na trestnou lavici si jde hráč Šumperka Vladimír Cink za faul loktem.

43:23
    Ošklivá sekera do obličeje Lukáše Drtila ,který se svíjí na zemi!

43:23
    Za předešlý zákrok vyloučen hráč Orlové Jakub Musil, 2+2 minuty za vysokou hůl.

44:01
    Hra 4 na 4 lépe vyhovuje Drakům.

44:48
    Šumperk hraje v plném počtu a tudíž si zahraje přesilovku 5 a 4.

45:30
    Brankář domácích špatně rozehrál a málem to Šumperk stálo vyrovnávací gól!

46:03
    Puk je mimo hru.

46:22
    Kulhavý si teď dal na svou rozehrávku pozor. Stejné chyby vzřejmě dvakrát nedělá.

47:22
    Draci se v útočném pásmu rvou o puk. Jejich finty jim však zatím nevychází.

47:23

47:38
    Odpočinout si teď na druhé straně jde Lukáš Drtil, který je vyloučen na 2 minuty za hrubost.

48:29
    Před samotným brankářem stál Vojtek. Jeho šance gólem neskončila.

49:04
    Teď prozměnu vyloučen hráč Orlové. Na 2 minuty za podražení se půjde na trestnou lavici ohřát Jakub Fabry.

49:40
    Sám na Klepáče ujížděl Pavel Prokopec! Gólman si však skvěle poradil s jeho blafákem!

40:10
    A znovu se brankář hostů v problémech koupal sám! Tentokrát se vyblýskl proti Skoumalovi!

40:45
    Neuvěřitelné! Teď na druhé straně Orlová postrašila. Kulhavý vyráží puk jen bruslí!

51:40

52:00
    Hráči se prozatím vzřejmě střelecky vyřádili. Gólmani obou týmu teď své spoluhráče drželi.

52:57
    Střela Vladimíra Cinka proletěla kolem ramene Klepáče.

53:44
    Nikdo teď nevěděl, kde je puk. Nakonec se však našel.

54:26
    Orlová nyní hraje velmi důrazně. Ke gólovému požitku to zatím nestačí.

54:44
    Zakázané uvolnění Šumperka.

55:18
    Souboje o puk za brankou Orlové znovu vyhráli šumperští.

56:03
    Další trestanec z řad Orlové. Tentokrát to je Jakub Musil na 10 minut za nesportovní chování.

56:28
    Druhý ofsajd Orlové za sebou.

56:53
    Ránu Matušínského jen těsně vyráží Kulhavý.

57:34
    Konečně gól! Po dlouhé době zase krásná akce Draků. Když sám neuspěl proti Klepáčovi Tomáš Drtil, k dorážce jeho střely se dostal SVATOPLUK MĚRKA, který se nemýlil! Asistence: Tomáš Drtil.

58:35
    Další vyloučený hráč. Tentokrát je to šumperský Michal Skoumal na 2 minuty za držení.

58:35
    Oddechový čas pro domácí.

58:35
    Šumperk chce vzřejmě svůj gólový účet ještě zvýšit.

58:43
    Hosté hrajou bez brankáře!

59:09
    Puk se zajímavě odrážel na brankovišti Draků. Kulhavý skákající puk nakonec uklidnil.

59:41
    A je rozhodnuto! Gól do prázdné branky střílí LUKÁŠ DRTIL, kterému přihrál jeho bratr Tomáš. Asistence: Tomáš Drtil.

60:00

Nakonec utkání těsně neskončilo. Ovšem pokud vezmeme všechny šance zápasu, skóre je stále nízké. Všechny body zůstávají doma. Zápas plný šancí a vyloučení končí a já se budu těšit u dalšího on-line přenosu. (20:10:23)

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 8. Drtil (Prokopec, Holinka), 58. Měrka (T.Drtil), 60. L.Drtil (T.Drtil)

DRACI PARS ŠUMPERK: Kulhavý(Misiorz) - Řezáč, Holinka, Soos, Kohout, L.Drtil, Galuška, Prokopec, Hlavsa, Svoboda, Stejskal, Vejchoda, Cink, T.Drtil, Skoumal, Měrka, Provaz, Gewiese, Navrátil, Feledik, Horváth
    HK Baník Karviná: Klepáč(Novák) - Ovčaři, Lelkeš, Hanva, Ručka, Fabry, Szajter, Matušínský, Musil, Gančarčík, Malík, Ondrek, Šebek, Vojtek, Matějčkej, Burgel, Barnašák, Bazger, Patnrož, Chudoba, Labaj