Vlašim – Kert Park Praha 4:3 (kon.) | Ústí n/L – Karviná 1:0 (kon.) | Dobřany – Hr. Králové 0:7 (kon.)
Pardubice – Kladno 4:3 (po s.s.) | Most – Třinec 7:2 (kon.) | Plzeň – Letohrad 3:0 (kon.)
Elba DDM Ústí nad Labem
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
HbK Karviná
Sobota 09.10.2010, 16:00 • Ústí nad Labem • CROSSDOCK Extraliga

Dnešní utkání nebylo příliš pohledné, ani nepřineslo mnoho branek. Domácí v něm získali všechny tři body po výhře 1:0

To je z dnešního zápasu vše. Na počtenou při příštím zápase přeje Tomáš Kapitán. (18:19:58)

45:00

44:45
    Hostům se závěr nedaří. Nedostanou se ani do útočného pásma.

44:00
    Probíhá poslední minuta!

43:59
    Oddechový čas hostů.

43:53
    Ústí se dobře brání. Mají výhodu v tom, že mohou vyhazovat bez strachu ze zakázaného uvolnění.

33:12
    Hostující obklopili modrou čáru, ovšem bez pásma! Od modré vystřelil přes obránce hostující Kartuš, míček zapadl do branky! Rozhodčí opět rozpažil! Postavení mimo hru!

42:22
    Hostující vykázání z útočné třetiny za posunutí branky.

42:13
    Hned po rozehrání zasáhl nešťastně David Bím hostujícího hráče do obličeje. Je z toho trest 2+2. Hosté mají velkou příležitost srovnat!

42:06
    Ústí právě vstřelilo branku!

3 minut před koncem zápasu se prosazuje Jan Štěpánek. Z úhlu mu přihrál David Bím. Asistence Bím David

41:51
    Ústečtí se dostali do akce 3:2, ovšem naložili s ní, jako s celým zápasem, špatně.

40:09
    Na zemi zůstává opět domácí hráč. Tentokrát je to David Bím. Nakonec to ale vypadá, že i on bude v pořádku.

38:36
    Na zemi zůstává ležet domácí Aleš Obdržálek, kterého trefil nahozený míček přímo do obličeje. Vypadá to ale, že bude v pořádku. Už odchází na střídačku a hra pokračuje.

37:30
    Hra přerušena, mužstva si mění jednotlivé poloviny hřiště.

36:39
    Opět v útoku domácí. Konkrétně domácí kapitán Štěpánek. Vyslal na branku nebezpečnou střelu, za kterou se brankář jen ohlédl. Ta, bohužel pro domácí, skončila těsně vedle branky.

36:00
    Opět obrovský závar před brankou hostů. Nakonec ovšem se k míči dostali hosté, kteří ho nekompromisně odpalují přes všechny čáry.

35:45
    Domácí jsou v plném počtu. Ani hosté dnes přesilovku příliš nezvládají.

34:37
    Ani hostům se přesilovka nedaří. Ústečtí dvakrát za sebou dokázali vyhodit.

33:45
    Vyloučen domácí Michal Hubený na dvě minuty za podražení. Hosté mají přesilovku ukázat domácím, jak se hrají přesilovky.

33:24
    Domácím se přesilovka nedaří. Hosté opět vyhazují.

32:32
    Hostům se daří dobře bránit.

31:40
    Domácí se hodně nešťastně skácel u hrazení. K tomu mu dopomohl hostující Řehůřek, který dostává dvě minuty za vražení na hrazení. Ústí si zahraje další přesilovku.

30:28
    Hosté hned z vhazování směřují do útoku. Domácí brankář míček podržel.

30:01

Další třetina začne přibližně v 17:43.

Druhá třetina byla ovlivněna častým vylučováním na obou stranách, v závěru třetiny dostali domácí možnost jít do vedení, když hráli minutu a půl přesilovku 5:3. Herně vypadala přesilovka pěkně, ovšem bez gólového úspěchu. Z toho důvodu po dvou třetinách svítí na tabuli stále stav 0:0

30:00

28:32
    Hosté jsou kompletní! Domácí nedokázali využít téměř minutu a půl trvající přesilovku 5:3!

28:06
    Hosté jsou ve 4

27:47
    Domácí jsou v přesilovce neuvěřitelně aktivní! Vyslali přes 6 střel na branku, vše ale vyrazil velmi dobře chytající Karvinský golman.

26:32
    Vyloučen hostující Zbořil za hrubost. Hosté hrají ve třech!

26:06
    Vyloučen hostující Milan Kubica za podražení.

25:18
    Postavení mimo hru od ústeckých hráčů.

24:50
    Po dlouhé době obtížnější zákrok pro domácího brankaře. Zbořil vystřelil od modré, ale střela mu nesedla. Brankář musel být ale pozorný, jelikož střela směrem k brance poskakovala!

23:06
    Domácí jsou stále aktivnější. Hosté si musí často vypomáhat hokejkami, rozhodčí to tolerují.

20:59
    Domácí Votrubec chtěl poslat přihrávkou do úniku spoluhráče. Přihrávka mu ovšem nesedla, a bylo pískáno zakázané uvolnění.

20:20
    To je neuvěřitelný tlak, který si dokáží domácí vytvořit! Od modré nahodil míček na branku Aleš Obdržálek, míček se následně dostal ke Kvášovi, který trefil BŘEVNO. Hosté se snažili vyhodit, to se jim ovšem nepodařilo. Od modré znovu vystřelil Aleš Obdržálek, ten ale trefil jen TYČKU! 14 - 71 -9

18:40
    Útočná trojice Plachý - Bím - Růžička přivedla hosty do neuvěřitelných problémů! Hosté skákali do střel domácích i po hlavě, a možná díky tomu se jim podařilo všech 6 nebezpečných střel zastavit. Každopádně to byla velice zajímavá a nebezpečná akce!

17:24
    Domácí si sami zadělávají na problémy. Místo vyhození míčku z obranného pásma ho Tomáš Nebal vyhodil pouze k prvnímu útočícímu hráči. Naštěstí pro domácí ani z této akce nepadla první branka zápasu.

16:34
    Zakázané uvolnění domácích.

16:13
    U míčku je opět Ústí, zatím si ovšem nevyvíjí takový tlak jako v první třetině.

15:21
    Do úniku dva na jednoho se hnali hosté! Konkrétně Kurz a Kartuš. Prvně jmenovaný zkusil vystřelit, trefil ovšem jen ležícího Aleše Obdržálka!

15:01

V první třetině jsme viděli spíše útočnou hru, kde na obranu nebyl kladen skoro žádný důraz. Bohužel ani útočný styl nám nepřinesl žádnou branku.

Střely po první třetině - 12:7

15:00

14:31
    Domácí kapitán nebyl nikým ohrožován, a tak se mu podařilo vyjet až před hostující branku, brankáře ovšem z úhlu nepřekonal!

14:14
    Miloslavu Kvášovi se nepodařilo rozehrát, jen vyhodil míček ze hřiště.

13:16
    Obrovská akce hostů. Lukáš Kubica přihrál na svého bratra Michala, který poslal na branku tečovanou střelu. Hruška na poslední chvíli reaguje!

12:21
    Hosté jsou v plném počtu. Domácí nevyužili ani tuto přesilovku, i když k brance měli hodně blízko.

11:34
    Domácí jsou i v závěru přesilovky hodně nebezpeční. Ovšem zatím to ve vedoucí branku nepřetavili.

10:54
    Neuvěřitelné! Po přihrávce Michala Hubeného střílel zcela osamocený Miroslav Růžička. Brankář míček jen vyrazil. Ten se dostal opět k Růžičkovy, který opět střílel. Jeden z útočících hráčů míček tečoval, ale brankář ho i tak nakonec zastavil, i když neměl tušení jak. V následující strkanici míček za brankovou čáru přešel, ale rozhodčí ihned rozpažil - předtím již zapískal!

10:21
    Vyloučen hostující Martin Konečný za podražení.

9:25
    Hostům se podařilo nebezpečně vystřelit, Hruška míček na poslední chvíli viděl a vyrazil ho!

8:45
    I domácí jsou v plném počtu.

8:34
    Úmyslné postavení mimo hru od hostů. Vhazovat se bude před hostující brankou.

7:16
    Michal Hubený předvedl krásný sprint přes celé hřiště, získal tím tak čas pro domácí ubránit přesilovku. Ani hostům se přesilová hra nedaří.

6:18
    Hosté jsou v plném počtu

6:45
    Vyloučen domácí Pilař za vražení na hrazení. I hosté si zahrají první přesilovku.

5:56
    Domácím se v přesilovce příliš nedaří. Až ke konci přesilovky se k nebezpečnější střele dostal Miloslav Kváš, ovšem ani z této střely nic nebylo.

5:32
    Opět zakázané uvolnění domácích

4:18
    Vyloučen hostující Pietrasz za napadení. Domácí si zahrají první přesilovku.

3:32
    Vhazování vyhráli domácí, a hned založili další útok. Radek Hůja přenesl hru na druhou stranu hřiště, ale střela z úhlu nebyla příliš nebezpečná.

2:46
    Zakázané uvolnění domácích

1:44
    Ústí začíná náporem. Ovšem ani přihrávka Miroslava Růžičky nepomohla domácím k radosti.

Elba Franklin Ústí nad Labem:

HbK INTEVO Karviná:

Rozhodčí: .
    Řezníček, Karous

00:01

Rozhodčí již pronesli ke kapitánům hlavní pokyny. Utkání může začít.

V právě skončeném zápase porazili domácí starší dorostenci hosty z Karviné 6:3!

Dnešní zápas se odehraje mezi 7. Ústí nad Labem a posledním, 12. týmem Karviné.

Domácí mají na svém kontě 3 prohry, 1 prohru po samostatných nájezdech a 2 výhry.

Statistiky doma 2-0-0-2 (skóre 12:7)
    Statistiky venku 0-0-1-1 (skóre 5:7)

Hosté jsou na tom o poznání hůře. Krom prvního zápasu nedokázali vstřelit branku. Prozatím jejich zápas neskončil jinak, než-li prohrou.

Statistiky doma 0-0-0-2 (0:14)
    Statistiky venku 0-0-0-4 (3:22)

V tomto zápase jsou tedy jasní favorité domácí, ovšem hosté mohou zajisté překvapit. Utkání začíná za 15 minut.

Vítám vás u sledování dnešního onlajn přenosu ze zápasu Extraligy mužů v hokejbale.

Začátek dnešního utkání se odkládá o půl hodiny (16:30) z důvodu prodloužení předchozího zápasu, který právě skončil. Nyní rozhodčí dovolil hráčům jít se rozcvičit na hřiště.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.