Kometa Brno – Zlín 2:3 (kon.) | Chomutov – K. Vary 4:3 (po s.n.) | Motor ČB – Plzeň 0:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Slavia 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Havířov 7:0 (kon.) | Znojmo – Olomouc 3:2 (kon.)

61:41
    Vary zkouší pálit, Příhoda je ale připraven.

60:50
    Rarita! Byl sestřelen transparent sponzorů.

60:01

Domácí na konci základní hrací části nevyužili přesilové hry a tak se musí jít do prodloužení.

60:00

58:42
    Energie ve čtyřech, Rohan je venku za zdržování hry.

58:00
    Poslední dvě minuty byly ohlášeny a stav se stále neměnil. Pořád máme srovnáno na 3:3 a patrně se půjde do vedení. Oba týmy se snaží, bohužel chybí tolik toužebná koncovka.

54:50
    Několikátá šance domácích, kdy pálí kousek od brankáře. ANi jedna šance zatím nebyla využita.

49:55
    Oba týmy mají po třech brankách. Kdo více momentálně zkouší štěstí, jsou hosté. Ale více štěstí stojí při domácích, protože puk je neustále pod holí karlovarských. Naštěstí jen pod holí a ne za brankovou čarou.

Helena Hadvičáková

Branky a nahrávky: 1. Kůs (Hrabák), 24. Kučera (Kůs, Ptáčník), 25. Hrabák (Csányi, Kůs), 65. Hofmeister - 33. Záhora (Hudák , Funk), 38. Pulpán (Baar), 46. Daniška (Koblasa, Kentoš)

Piráti Chomutov: Příhoda, Matoušek - Pinka, Pištora, Korrim, Rutta, Žižka, Bartejs, Hučko, Kolář, Csányi, Kůs, Hrabák, Kučera, Hofmeister, Bauer, Lehnert, Mála, Heindl, Ptáčník, Kunc, Mazánek
    HC Energie Karlovy Vary: Habal, Endal - Valeš, Rohan, Tomeček, Funk, Schusser, Šik, Urbančok, Hudák, Daniška, Kentoš, Baar, Vaněk, Vachovec, Kverka, Záhora, Pulpán, Koblasa, Vrána, Táborský

Rozhodčí: Jílek - Zavřel, Svoboda