Olomouc – Třinec 6:5 (po s.n.) | Hr. Králové – Liberec 1:4 (kon.) | Šumperk – Poruba 2011 1:5 (kon.)
Havířov – Vítkovice 1:7 (kon.) | Chomutov – Ústí n/L 2:5 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
1:5 (1:1,0:2, 0:2)
HC RT TORAX Poruba 2011
Neděle 17.10.2010, 13:00 • Tyršův stadion Šumperk • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Zkončilo utkání mezi Šumperkem a Porubou. Toto utkání bylo vyrovnané, ovšem rozhodla poslední třetina, kterou Ostraváci jasně přehráli. Zápas byl opravdu tvrdý, bylo zde plno Bodyčků...Děkuji, že jste dnes sledovali tento zápas, a těšíme se u dalšího. Loučí se s Vámi Dominik Mihailescu. (14:57:32)

60:00

58:42
    Poruba právě vstřelila branku!
    JIŘÍ SÉGET, po zmatku před brankářem Mackem, doráží puk za jeho záda.

57:51
    Polách Jakub ujel Ostravské obraně, ale trefil poze beton brankáře Mačka.

56:15
    Draci opravdu tento zápas jenom dohrávají. Puky z obraného pásma vyhazují a nesnaží se o útočnou akci.

52:30
    ostravané využívají zmatku v obraně domácích. Trefil se nádherně k tyči po přihrávce Robina Goly, PATRIK GOLA . Asistence:Robin Gola

52:40
    Vyloučen opět šumperský hráč. Tentokrát Michal Zouhar 2 minuty držení hole.

51:27
    Opravdu tvrdý hokej se dnes hraje. Za tuto tvrdost by se ani nestydili hráči NHL.

50:20
    Ostravský Rataj nyní trefil od modré čáry tyč!

48:49
    David Hromádka dostává dbě minuty za napadení. Poruba hraje Přesilovou hru.

46:46
    Marek Zindulka zachránil Šumperáky od puštění dalšího golu, když do prázdné branky mohl střílet Robin Gola. Zindulka mu vypíchl kotouč.

45:22

44:41
    Závar před Ostravskou brankou ale Maček nepouští gol.

43:22
    Na zemi leží otřeseny Filip Kužílek, kterého tvrdě narazil Martin Csomor. Ten dostává 2 minuty za naražení na hrazení + 10 minutový osobní trest.

41:45
    Robin Gola trefil brankáře Draků Macka do přilby, ale pokračuje se ve hře.

40:19
    Puk v ochrané síti, vhazovat se bude před brankou domácích.

40:01

Na led nastopili i mladí Draci. Třetí třetina může začít.

Poruba už nastoupila na led a zbývají ještě 2 minuty do zahájení. Asi se nemůžou dočkat.
    Branky a nahrávky: 7. Ondráček (Zindulka, Adam) - 20. Štěpán (Csomor), 22. Gola Robin, 40. Csomor, 53. Gola Patrik (Gola Robin), 59. Séget

DRACI PARS ŠUMPERK: Macek(Lukáč)-Adam,Vomlel,Weinlich,Kukula,Hromádka D.,Polách,Skopal,Kolařík-Holický,Strýček,Ondráček,zindulka,Kuka,Kužílek(C),Muller,Zouhar,Vlásek,Hromádka P.,Přibylová
    HC RT TORAX Poruba 2011: Sroka(Maček)-Balcar,Demel,Hranoš,Štěpán,Trefil,Šípel,Široký-Csomor,Gelnar,Gola P.,Gola R., Greš, MládekPěnčík,Rajnoch,Rataj,Seget