Slavia – Mladá Boleslav 1:3 (kon.) | Liberec – Litvínov 3:2 (po pr.) | Plzeň – Třinec 3:1 (kon.)
Kladno – Kometa Brno 4:1 (kon.) | K. Vary – Motor ČB 1:2 (po s.n.) | Vítkovice – Sparta 5:2 (kon.)
Rytíři Kladno
4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
HC Kometa Brno
Neděle 17.10.2010, 17:30Tipsport extraliga

Ještě doplním nejlepší hráče utkání: Antonín Melka (KLA) - Radim Hruška (KOM). (19:58:38)

Kladno slaví, získává první tři body v letošní sezoně. Pokud tedy nebudeme počítat kontumaci s Plzní. Kladno dnes ale vyhrálo naprosto zaslouženě. Bylo dnes hladovější po vítězství a odměna je sladká. Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek víkendu a úspěšný vstup do nového týdne.

60:00

59:53
    Puk ve středním pásmu, nic se už nestane.....

59:29
    Ještě jedna Eratova střela. Brněnskému útočníkovi se však hodně nepovedla.

58:43

58:31
    Další procházkovu ránu vyrazil Hovi před sebe, kde se prosadil Látal a trefil lapačku nic netušícího brankáře Komety.

58:19
    Procházka nahrával Kuchlerovi na teč, ten minul.

57:50
    Piskáčkovo nahození prošlo celým pásmem a vyjelo ven.

57:23
    Brno vyhazuje.

56:42
    Zbytečně teď fauloval Richter a dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Oba týmy začaly ve třetí třetině hodně faulovat. Po dvou třetinách byly jen tři vyloučení...

56:16
    Oba týmy kompletní.

55:39
    Fanoušci Kladna i Komety teď vytvořili velmi příjemnou kulisu. Obzvláště domácí mají co slavit. Ale hosté jako tradičně povzbuzují i za nepříznivého stavu.

54:59
    Kafka se neprobil přes obranu Brna.

54:16
    Treille dojel Hoviho a trest za sekání, budiž...jenže Malec mu to dal pocítit přes kotníky a poté ještě srazil na mantinel Treilleho. Výroky sudích dnes opravdu nechápu...oba dva hráči dvě minuty za sekání.

54:12
    Luňák vybojoval puk pro Stielera, ten mu ho vrátil na hůl. Kladenský útočník však zblízka Hoviho nepřekonal.

53:40
    Látal vybojoval puk pro Kuchlera, ten měl ale hodně obtížnou pozici.

53:09
    Přechod do pásma nebyl podle pravidel. Ofsajd Kladna.

52:54
    Richterovu střelu Cikánek vyrazil.

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 20. Kuchler (Melka, Látal), 23. Stieler (Luňák, Melka), 42. Melka (Kuchler, Šmach), 48. Kuchler (Látal, Šmach) - 35. Hruška (Mojžíš, Kvapil)

Rytíři Kladno: Cikánek (Falter) - Kameš, Drtina, Piskáček, Mnatsyan, Procházka, Šmach - Treille, Patera, Kafka - Valský, Kalla, Bělohlav - Látal, Melka, Kuchler - Eberle, Stieler, Luňák - Gengel.
    HC Kometa Brno: Hovi (Trvaj) - Richter, Houdek, Protivný, Zubíček, Mojžíš, Malec, Stehlík - Hruška, Kvapil, Erat - Brabenec, Hubáček, Balej - Veselý, Huml, Jakub Svoboda - Pospíšil, Dopita, Dlouhý.

Rozhodčí: Mikola, Šír - Bádal, Pouzar