Třinec – Kometa Brno 0:3 (kon.) | Zlín – Liberec 4:3 (po pr.) | Motor ČB – Vítkovice 3:2 (po pr.)
Mladá Boleslav – Kladno 0:2 (kon.) | Sparta – Pardubice 2:1 (po s.n.) | K. Vary – Plzeň 5:2 (kon.)
Berani Zlín
4:3 (1:2, 2:1, 0:0, 1:0)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 22.10.2010, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga

60:37
    Zlín právě vstřelil branku!
    Vítěznou branku v prodloužení vstřelil centr první formace PETR LEŠKA. Asistence: Martin Hamrlík

39:34
    Berani stihli dát ještě gól do šatny! Po přihrávce Petra Lešky se prosadil střelou do poloodkryté branky FILIP ČECH. Asistence: Petr Leška, Petr Holík.

25:05
    Liberec právě vstřelil branku!
    Hosté využívají další přesilovou hru. 14 sekund před jejím koncem se trefil za Dubova záda MILOSLAV HOŘAVA. Asistence: Vak, Podkonický.

20:27
    Berani si lepší nástup do druhé třetiny nemohli přát. Sotva co byl Liberec v plném počtu překonal libereckého Pince navrátilec do sestavy BEDŘICH KÖHLER. Asistence: Petr Leška.

15:04
    Tak i Berani využívají přesilovou hru. IVAN RACHŮNEK si nabruslil do útočného pásma, kde vyslal tvrdou ránu, kterou Pinc spatřil až ve vlastní síti. Asistence: Michal Důras

5:58
    Tygři využívají první přesilovou hru v dnešním utkání. Přesilovkovou souhru zakončil přesně MILOSLAV HOŘAVA. Asistence: Podkonický, Trončinský.

0:31
    Střela JIŘÍHO HUNKESE se nešťastně odrazila od hokejky domácího obránce do protipohybu zlínského brankáře a hosté se tak ujímají vedení. Asistence: Jaroslav Kudrna.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 16. Rachůnek (Důras), 21. Köhler (Leška), 40. Čech (Leška, Holík), 61. Leška (Hamrlík) - 1. Huknes (Kudrna), 6. Hořava (Podkonický, Trončinský), 26. Hořava (Vak, Podkonický)

Berani Zlín: Duba - Bořuta, Galvas, Grof, Hamrlík, Linhart, Lučka, Míka, Švrček - Balán, Balaštík, Čech, Důras, Holík, Köhler, Kubiš, Leška, Rachůnek, Sivák, Sýkora, Vlach
    Bílí Tygři Liberec: Pinc - Čakajík, Derner, Holub, Hunkes, Moravec, Rýgl, Trončinský, Výtisk - Dušek, Hořava, Jech, Klimenta, Kudrna, Nedvěd, Ondřej, Plodek, Podkonický, Špaček, Vak, Víšek

Rozhodčí: Jeřábek , Trombík - Bláha , Kostka