Roudnice – Klášterec nO 3:7 (kon.) | Č. Lípa – Sokolov 4:3 (kon.) | Děčín – Klatovy 3:5 (kon.)
Uničov – Vsetín 7:4 (kon.) | Šumperk – SHK Hodonín 6:4 (kon.) | Trutnov – Chotěboř 8:2 (kon.)
Pelhřimov – Lev Benešov 5:2 (kon.) | Nymburk – Kolín 8:4 (kon.) | Žďár n/S – Kutná Hora 2:1 (kon.)
Jindř. Hradec – Milevsko 7:2 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
7:2 (0:0, 3:1, 4:1)
HC Milevsko 1934
Neděle 24.10.2010, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

Domácí Vajgar dnes vyhrál zcela zaslouženě a o plném bodovém zisku rozhodl během druhé a třetí třetiny, kdy vsítil hned 7 branek. Pěkný večer od Vajgaru přeje Honza Wirkner. (20:11:36)

60:00

59:43
    Vajgar právě vstřelil branku!
    MICHAL MILOTINSKÝ si skokem plavmo došel pro odražený puk a zavěsil za Pipkova záda. Asistence David Mazanec.

59:25
    Aleš Skokan trefil Pipka do hrudi.

59:08
    Maříkovi rána nesedla a bude se vhazovat před Pipkem.

58:24
    Vajgar má další šance a navíc si zahraje přesilovku, Heřmánek dvě minuty za vyhozený kotouč.

57:15
    David Kupec má dnes smůlu, další nastřelená konstrukce hostující branky.

57:00
    Hájkovi jeho sólo nevyšlo, ale dokázal ještě přihrát zkrz Pipka ke zcela volnému ALEŠI SKOKANOVI, který z metu trefil v poklidu prázdnou branku. Asistence David Kupec a David Mazanec.

55:59
    David Kupec vyslal do sóla MARKA DVOŘÁKA a jeho bekendový blafák vyšel na sto procent. Asistence David Kupec.

55:46
    Akrobaticky zastavil Kubeš Šulčíkův pokus po rychlém průniku.

55:16
    Zíb přihrál dobře postavenému Maříkovi, jehož pokus Pipek zastavil svými betony opravdu na poslední chvíli.

54:45
    Milevský icing.

54:13
    Po delší době musel zasahovat jeden z brankářů, Kořánek prověřil Kubešovu pozornost.

51:25
    Kupec přihrával v brejku dvou na jednoho Bulovi, ale ten byl už mimo střelecký úhel.

51:07
    Milotinský pálil golfem, tečovaný puk koncí v síti nad brankou.

50:33
    Marcel Dvořák mířil na Kubešovu lapačku.

50:20
    Pro postavení út. hráče v brankovišti vykazuje sudí domácí barvy do středního pásma.

49:31
    Pipek raději přerušil hru před dotírajícím Martinem Maříkem.

48:54

48:48
    Kupec přihrával zpoza branky a Dvořákovu ránu Pipek reflexivně vyrazil.

48:15
    Procházkovu ránu chtěl Bula dorazit do branky, ale Pipek měl k puku blíž.

47:45
    Hosté vyhazují.

47:06
    Tupého dělovka končí v Pipkově lapačce.

46:54
    Faul hostujícího Čunáta na Jana Bulu, dvě minuty podražení.

45:54

45:41
    Milevsko právě vstřelilo branku!
    JIŘÍ HEŘMÁNEK snižuje při vlastním oslabení a nutno dodat, že velmi pěkným způsobem. Obral domácího obránce na útočné modré o puk, vychutnal si Kubeše a zakončil do odkryté branky. Bez asistence.

44:49
    David Kupec se branky asi hned tak nedočká. Proháčkoval se celým kluzištěm, natlačil se před Pipka, ale jeho bekend končí na horní tyčce.

43:54
    Hájek dával před branku puk Skokanovi, který nezpracoval kvůli faulu Petra Škuliny. Dvě minuty za nedovolené bránění.

42:19
    Jeden z hostujících hráčů se dlouze zvedá z ledu, upřímně nevím, co se stalo. Tomáš Květoň bude zřejmě v pořádku.

41:08
    Heřmánkova rána neměla šanci na úspěch.

40:25
    Pipek neudržel Procházkovu pumelici od modré a JAN BULA dostrkal puk do branky. Asistence Robert Procházka.

40:19
    Vajgar pokračuje v přesilovce z druhé třetiny. Procházkova rána končí v ochranné síti.

40:01

Vajgar šel do vedení šťastným gólem Roberta Procházky. Hosté vyrovnali ranou Šulčíka. Vajgar šel do vedení parádní střelou Aleše Skokana a dvoubrankový náskok Vajgaru zajistil Tomáš Hájek, který se trefil při přesilovce pěti proti třem. Třetí třetina začně přibližně v 19:34.

40:00

39:35
    A další faul hostů, který pramení z domácího tlaku. Tollinger dvě minuty hákování. V ponechané výhodě pálil Zíb.

38:42

37:09
    Tupý schytal ránu pukem zřejmě do lýtka, ale bude v pořádku.

36:42
    Dvě minuty pro Michala Štycha, hákování.

36:37

35:52
    Kombinace až do prázdné branky v podání domácích. Na konci akce byl TOMÁŠ HÁJEK, asistence Aleš Skokan a Tomáš Tupý. Hosté ve čtyřech.

35:21
    Tupý trefil tyčku!

34:44
    David Mazanec pálil od modré, puk vytěsněn mimo hrací plochu.

34:37
    To samé v bledě modrém, ale tentokrát s faulem, Pipek dvě minuty za podražení. Vajgar burde hrát 78 vteřin v pěti proti třem.

34:14
    Kupec se natlačil před Pipka, ale na zakončení již neměl dostatek času.

33:55
    Vajgar si zahraje přesilovku, Mertl po delší době vylučuje hostujícího hráče Marcela Dvořáka za nedovolené bránění.

33:27
    ALEŠ SKOKAN jel jeden na jednoho a z kruhu vyslal přesnou střelu nad lapačku Václava Pipka. Asistence Michal Milotinský a Tomáš Tupý.

33:02
    Vajgar posílá puk na zakázané uvolnění.

32:19
    Milotinský byl sám před Pipkem, ale jeho bekend neměl potřebnou razanci. Na druhé straně oplácel ranou z úhlu Květoň.

11:00

29:55
    Heřmánek mířil do Kubešovy lapačky.

29:00
    A další dvě minuty pro domácí, Milotinský hákování.

28:29
    Rána švihem z hole PETRA ŠULČÍKA končí v brance. Asistence Kořánek.

27:32
    Domácí v plném počtu. Milevsko si přesilovky mnoho neužilo.

27:16
    Mařík trefil tyčku!

27:01
    Na druhé straně ofsajd.

26:49
    Skokan vybojoval puk a Milotinského teč trefila Pipka do hrudníku.

26:26
    Puk je ve středním pásmu.

25:30
    Hraje se zostra na obou stranách, ale vylučuje se jen na straně domácích. Heršálek dvě minuty za faul loktem.

24:22
    Hájek nepřihrál do slušné šanci Milotinskému, v cestě byla jedna z holí hostuící obrany.

23:59
    Tupý se Skokanem se nepochopili, po icingu se vše stěhuje před Kubeše.

23:24
    ROBERT PROCHÁZKA víceméně nahodil puk ze středního pásma na Pipka a kotouč zapadl přesně do pravého horního růžku hostující branky. Bez asistence.

22:52
    Mařík udělal tutovku pro Josefa Mazance, ale ten trefil jen Pipkovo rameno.

21:44
    Milotinský s Hájkem a Skokanem motali hostům chvilku hlavu.

20:21
    Bulova zpětná přihrávka na Kupce už byla zbytečná, mohl spíše zakončovat.

20:01

První třetina branku nepřinesla. Oba týmy si vypracovaly pěkné šance při přesilové hře. Vajgar měl navíc možnost trestného štřílení, které však Martin Mařík nezužitkoval. Druhá třetina začne přibližně v 18:45.

20:00

19:56
    Kořánek v samotném závěru třetiny střílel z jízdy na Kubešovu vyrážečku.

19:15

18:10
    Milevsko v ofsajdu.

17:12
    Mertl vylučuje Marka Dvořáka, dvě minuty za hákování.

16:13
    Trochu ledabylé Maříkovo zakončení mezi betony branku Vajgaru nepřineslo.

16:13
    Mařík hákován v tutové pozici, trestné střílení.

15:27
    Vajgar je kompletní, tohle vyloučení nepřineslo hostům jedinou šanci.

13:43
    Vajgar ve čtyřech.

13:27
    Puk mimo hrací plochu a další dvě minuty pro domácí. Robert Procházka dvě minuty za zdržování hry. Vajgar se bude bránit ve třech 12 vteřin.

12:19
    Mařík ujel při oslabení, Pipka nepřekonal, ale i tentokrát se mohl faul pískat.

11:39
    Trochu sporné Mertlovo rozhodnutí, držení hole pro Marka Dvořáka.

11:26
    Na druhé straně kontroval švihem z jízdy Petr Šulčík.

10:52
    David Mazanec našel pasem přes celé hřiště na modré Aleše Skokana, ale jeho zakončení se mezi Pipkovy betony nevměstnalo.

10:25

09:31
    I hosté se v přesilovce tlačí před branku, zkoušeli to Štych ranou od modré a Šulčík střelou švihem z kruhu.

08:24
    Přesilovku si zahrají i hosté, Milotinský se do šance neprobil a v následném boji o puk hákoval Aleš Skokan.

08:02
    Nepřesné založení i na druhé straně a vhazovat se bude před brankou Milevska.

06:46
    Vajgar pokračuje v náporu, Josef Mazanec o kousek minul bránu hostů. Poté však rozehrávka domácím nevyšla a po icingu se vše vrací před Kubeše.

06:23

05:57
    Milotinského průnik o kousek minul bránu.

05:11
    Bula trefil vyrážečku, Procházka minul a Chmelův pokus končí v náručí Václava Pipka.

04:23
    Josef Mazanec na ledě po vysoké holi Libora Nikodéma. Vajgar si zahraje přesilovku.

04:02
    Tomáš Tupý od modré minul branku hostů a další milevský icing.

03:41
    Po nepřesnostech na obou stranách se bude vhazovat před Pipkem.

02:19
    Heršálek na icing, vhazuje se před Kubešem.

01:40
    Urbanec to zkoušel jako při baseballu, po pár vteřinách Kubeš raději ukryl puk před Jiřím Fořtem.

00:12
    První přerušení hry, vhazuje se ve středním pásmu.

00:01

Oba týmy na ledě, do branky Vajgaru se staví Tomáš Kubeš, do milevské Václav Pipek.

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš, Hnízdil - Mazanec D., Chmel, Procházka, Maryška, Tupý, Heršálek, Dvořák Mi., Mazanec J., Dvořák Ma., Mařík, Bula, Skokan, Dolina, Repkin, Hájek, Kupec, Milotinský, Masanov, Zíb.

HC Milevsko 2010: Panec, Pipek - Čunát, Klíma, Matějka, Štych, Tollinger, Škulina, Cirulis, Dvořák Mar., Hamerle, Fořt, Květoň, Kořánek, Urbanec, Heřmánek, Silbernágl, Šulčík P., Nikodém, Novák.

Rozhodčí: Mertl - Ingriš, Vavruška.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 24. Procházka R., 34. Skokan (Milotinský, Týupý), 36. Hájek (Skokan, Tupý), 41. Bula (Procházka R.), 56. Dvořák Ma. (Kupec), 57. Skokan (Hájek, Mazanec D.), 60. Milotinský (Mazanec D.) - 29. Šulčík (Kořánek), 46. Heřmánek

Rozhodčí: Poskočil - Ingriš, Vavruška.