TJ Sokol Velké Losiny
4:3 (1:1)
FC Kralice na Hané
Neděle 24.10.2010, 14:30 • TJ Sokol Lázně Velké Losiny • Krajský přebor

Krásný, bojovný zápas převážila domácí bojovnost a tím jsou 3 body zasloužené. Loučím se s Vámi a těším opět nashledanou. (16:31:24)

93
    V avizované 1 minutě nastavení a skutečné 3.minutě "vykouzlil" HR TK z toho místa jak při druhé brance hostí, tentokrát střela Dostála končí vysoko nad.

89
    Velké Losiny právě vstřelily branku!
    Opět krásná akce domácích bojovníků, MATĚJ ŠINOGL z oči v oči brankáři nezaváhal a poslal domácí snad již definitivně k výhře - 4:3.

87
    Střídají hosté, odešel Borovský, přišel Petržela Roman.

84
    ŽK Šinogl (VLO) za faul.

83
    Střídání Losin, odešel Šimák, přišel Nedvěd.

79
    Střídání Losin, odešel Neumann, přišel Musil.

77
    ŽK za řečnění pro Poláčka (KRA).

73
    Kralice právě vstřelily branku!
    Nešťastný moment domácího brankáře, kterému propadla slabá střela PAVLA VALTRA do sítě - 3:3.

68
    Nádherná akce dvojice Krejčí - Němeček, kteří si několikrát narazili míč ve vápně a MICHAL NĚMEČEK bombou z úhlu pod víko hostující brány vyšperkoval tento zápas - 3:2.

65
    Darovaný faul HR zužitkoval přesnou střelou z TK přesně z hranice vápna ONDŘEJ DOSTÁL a srovnává stav zápasu - 2:2.

56
    Bezpečně umístil míč z penaltového puntíku TOMÁŠ VÝVODA a vrací vedení na stranu domácích - 2:1.

56
    ŽK Trnavský (K.) za faul ve vápně na Šimáka a kope se penalta!!

52
    Stídají Kralice, odešel Homola, přišel Valtr.

50
    Z protiútoku zůstal sám před poloprázdnou brankou Petržela Zdeněk, ale nepochopitelně minul.

49
    Akce domácích Vývoda - Neumann, ten sám před brankářem střílel, ale střela sražena na RK.

46

Zajímavý zápas s kvalitou na obou stranách je zatím vyrovnaný i výsledkově. Nutno dodat, že hosté měli dvě velké šance, které zlikvidoval brankář Neoral.

Milan Grézl

Branky: 15. Navrátil, 56. Vývoda, 68. Němeček, 89. Šinogl - 35. Kocourek, 65. Dostál, 73. Valtr

Karty:   84. Šinogl - 0. Petržela Ondřej, 56. Trnavský, 77. Poláček

TJ Sokol Velké Losiny: Neoral - Němeček, Strnad, Král, Neumann - Šimák, Vývoda, Krejčí, Šinogl - Navrátil, Smrž.
    FC Kralice na Hané: Kofroň - Dostál, Trnavský, Petržela Ondřej, Kocourek, Pazdera (36. Petržela Zdeněk), Poláček, Růžička, Homola, Borovský, Pořízka.

Rozhodčí: Knoll - Vičar, Slabý.