Brno – Slovácko 7:0 (kon.) | Ostrava – Jablonec 1:3 (kon.) | Olomouc – Bohemians 1905 3:1 (kon.)
Slavia – Č. Budějovice 4:0 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
7:0 (4:0)
1.FC Slovácko
Neděle 24.10.2010, 14:30 • Městský fotbalový stadión na Srbské • Gambrinus liga

Je tu konec neuvěřitelného zápasu. Zbrojovka po prvním poločase vedla již 4:0, v tom druhém diváci nemuseli také mrznout a zahřáli je další tři branky. Myslím, že z Brna bylo řečeno vše, přeji hezké nedělní odpoledne. Napočtenou. (16:22:43)

91
    Švancara dnes snad poprvé ve střeleckém pokusu, ovšem mimo.

90
    Minuta se bude nastavovat.

88
    Lejsal by si dnes mohl ve svém pracovišti klidně číst knihu, nemá co dělat, akorát musí mrznout a čekat na konec, ostatně na to čekají dobrou hodinu i hráči z Hradiště.

86
    Jestli si někdo myslel, že se tento divoký hokejový výsledek zastaví po první poločase, byl to asi popleta. Další tři góly a neuvěřitelný debakl.

83
    Brno právě vstřelilo branku!
    Dnes nepadl gól hlavou, tak ho prostě musel někdo vstřelit. Na vzdálenější tyč si naběhl střídající ROSTISLAV ŠAMÁNEK a s velkým štěstím si připisuje první ligovou branku.

80
    Deset minut, Brno bude mít roh. Hostující fans oslavují ve svém sektoru jako by dnes vyhráli. Na trávníku sice prohráli o nákladní vagón, ale v hledišti vyhráli o parník.

78
    2245 diváků přihlíží dnešnímu galapředstavení jednoho mužstva. O to víc je škoda, že je tu hodně slabá návštěva. A dík patří fanouškům hostů, kteří zaslouží obdiv za fantastické povzbuzování.

76
    Fandové Slovácka pějí píseň "Vánoce, Vánoce přicházejí". Anichž bych chtěl být škodolibý, tak si dnes z Brna povezou pěknou nadílku. Ale i takový je fotbal.

74
    Karel Večeřa také naposledy střídá. Šamánek jde místo Polácha.

72
    Koncert, jinak se hra Zbrojovky dnes nedá popsat. Polách v další šanci, ještě mohl dorážet Hamouz, ale už si asi říkal, že by to mohlo stačit a víc hosty nebudeme trápit.

70
    Poslední střídání v týmu Slovácka, Košút to má za sebou, na hřišti je Vít Valenta.

67
    Ve vzduchu poletují další branky, nejprve Hodek vymetl rukavice Fryštáka a poté málem zakončil i Rýdel, tentokrát si hosté poradili.

65
    Debakl, Slovácko je na ručník. TOMÁŠ POLÁCH si udělal dobrý den z několika hostujících výletníků, obešel i gólmana Fryštáka a zavěsil pohodlně do sítě.

64
    Kalabiška zřejmě v postavení mimo hru, což se mu příliš nelíbilo a rozhodčí Jílek jej trestá žlutou kartou.

62
    I Marek Střeštík má dnes opracovanou kvalitní šichtu. Putuje do šaten, jeho místo si bere na starost Andrej Hodek.

61
    Kouč Slovácka Miroslav Soukup také mění sestavu, z placu jde Ondřejka, na jeho místo jde Lukáš Fujerik.

59
    První střídání v týmu domácích. Richard Dostálek má dohráno, na plac jde na půl hodinky Dominik Simerský.

Roman Zajíček

Branky: 10. Michálek (pen.), 28. Rýdel, 32. Michálek (pen.), 34. Kalabiška, 56. Střeštík, 65. Polách, 83. Šamánek

Karty:   16. Rýdel, 57. Střeštík, 64. Kalabiška - 12. Ondřejka, 20. Valenta, 49. Mezlík   29. Filípko

FC Zbrojovka Brno: Lejsal - Hamouz, Trousil, Hudec, Husár - Polách (74. Šamánek), Michálek, Střeštík (62. Hodek), Dostálek (59. Simerský), Rýdel - Kalabiška.
    1.FC Slovácko: Filipko - Kubáň, Košút (70. Vít Valenta), Mezlík, Kuncl - Hlůpik, Valenta Jiří (32. Fryšták), Volešák, Reinberk - Švancara, Ondřejka (61. Fujerik).

Rozhodčí: Jílek - Večeřa, Santarius