Třebíč – Znojmo 0:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Chomutov 7:2 (kon.) | Tábor – Olomouc 4:2 (kon.)
Chrudim – Písek 2:0 (kon.) | Litoměřice – Benátky n/J 3:2 (kon.) | Kadaň – Jihlava 1:2 (kon.)
Beroun – Ústí n/L 3:2 (po s.n.) | Hr. Králové – Vrchlabí 5:2 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
3:2 (0:0, 1:2, 2:0)
HC Benátky nad Jizerou
Středa 27.10.2010, 18:00 • Kalich arena • 1. liga (ČR)

60:00
    Konec zápasu. (20:28:28)

59:48
    Po vyloučení hostů se bude vhazovat v jejich obranném pásmu.

59:48
    Do branky nastupuje za hosty Stejskal.

59:48
    Vyloučení Benátek. Menší trest za zdržování hry dostává hráčská lavice hostí.

59:48
    Hra přerušena po sevření kotouče rukou hostů. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

59:39
    Urban střílel z mezikruží, ale střela nedošla k brance přes několik hráčů před brankovištěm.

59:21
    Domácí vyhráli buly, následně se pokoušeli vyhodit, ale po teči jednoho z hostů končí kotouč mimo hřiště.

59:18
    Hosté odvolali brankáře.

59:18
    Oddechový čas pro hosty.

59:18
    Volke chytá střelu od modré, přikrývá jí lapačkou.

58:54
    Volke chytá nahození ze středního pásma a vyhazuje na polovinu Benátek.

58:40
    Vyloučení na obou stranách. Za domácí Tomáš Rod 2+2 minuty za hru vysokou holí, za hosty Tomáš Vošvrda 2+10 minut osobní trest za úder do hlavy.

58:40
    Za hostující brankou ležel Kajínek a rozhodčí se rozhodl vylučovat. Střet po kterém zůstal Kajínek ležet rozlítil Vošvrdu a svůj vztek ventiloval na prvním hráči domácích u jeho branky. Krosčekem jej srazil k ledu.

58:22
    Oddechový čas pro domácí.

58:22
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Po střele Horčičky z levého kruhu Vošvrda vyrazil betonem a MARTIN HEINISCH z pravého kruhu dorazil do úplně odkryté branky. Asistence: Petr Horčička.

58:04
    Po další střele vyrazil Volke před sebe, naštěstí pro domácí nikdo nedorážel.

57:44
    Volke musel opět zasahovat proti střele od modré. Tentokrát s větší jistotou vyráží do rohu.

57:25
    Šinágl dával zleva na teč před branku, ale Hašek byl pokrytý obráncem Benátek.

56:47
    Urban ihned po buly znovu vystrašil Volkeho, domácí brankář zasáhl holí.

Michal Sabó

Branky a nahrávky: 29. Hlusička (P. Kříž), 53. Hašek (Šinágl), 59. Heinisch (Horčička) - 23. Krejčík (Steiner), 25. Urban (Krejčík)

HC Stadion Litoměřice: Volke (Sklíba) - O. Kříž, Martinka, Stříteský, Macek, Kolbaba, Vobořil, Brož - Šinágl, Přeučil, Hašek - Slížek, Horčička, Heinisch - Rindoš, Rod, Novák - Bojer, P. Kříž, Hlusička - Kauschitz
    HC Benátky nad Jizerou: Vošvrda (Stejskal) - Kolmann, Tondr, Vála, Pavlů, Kazatel, Rýgl, Mrkvička, Kajínek - Kica, Kopic, Liška - Steiner, Urban, Pabiška - Klimt, Divíšek, Skořepa - Jech, Krejčík, Nevyhoštěný

Rozhodčí: Kubeš - Arazimová, Špringl