SKKP Handball Brno
Čtvrtek 28.10.2010, 18:00Chance Extraliga mužů

Karviná: Drápal, Lefan - Dudek 1, Pindej, Vančo 6, Farář 1, Heinz 1, Balwas, Faith 3, Kružík 6, Mrozek 6/2, Kalous 4, Lyžwa 10.

Královo Pole: Novotný, Schwarzer - Muškát 1, Večeřa 1, Hubáček 4, Křibík, Chýlek 4, Zima 3, Ondráček 1, Ryšavý, Hastík 10/3, Mičola 3, Adam 2, Jung 1. (20:04:39)

V solidním zápase domácí konečně vyhráli a připisují si do tabulky 2 body. Brno bylo v 1.poločase vyrovnaným soupeřem. Zlomovým momentem byl začátek 2. poločasu, kdy hosté čtyřikrát inkasovali a domácí utekli na rozdíl 8 branek. Nejlepším hráčem Brna byl bezpochyby Viktor Hastík, kterému zdárně sekundval golman Novotný. Na domácí straně se střelecky dařilo hlavně Lyžwovi. Ve 2.pol skvěle chytal také golman Lefan. Další zápas sehraje Karviná příští neděli, kdy přivítá opět na domácí palubovce celek Cementu Hranice. Do té doby nashledanou.

60
    Konec zápasu. (38:30) (0:0)

60
    Poslední branku vstřelil Lyžwa z rychlého brejku. (38:30) (0:0)

60
    Pindej dostal 2 minuty a Hastík proměnil sedmičku. (37:30) (0:0)

59
    Mrozek si připisuje další branku. (37:29) (0:0)

58
    Lefan z pravého křídla vychytal Muškáta. (36:29) (0:0)

58
    Radek Kružík se opět prosazuje svou typickou střelou. (35:29) (0:0)

58
    Hosté vystřelili hodně nepřesně. (35:29) (0:0)

57
    Hastíkovu střelu zblokoval Kružík. (35:29) (0:0)

56
    Zima z křídla tentokrát Lefanovi gol nedal. (35:29) (0:0)

56
    Technická chyba Brna. (35:29) (0:0)

55
    Zima z křídla prostřeluje Lefana. Na druhé straně stříli branku T. Heinz. (34:28) (0:0)

55
    Kružík ze země a trefuje se. (33:28) (0:0)

54
    Hastíkovu střelu chytá Lefan. Ale tu druhou již ne. (33:28) (0:0)

54
    Lyžwa se prosazuje ze spojky. (33:27) (0:0)

53
    Lefan z blízkosti vychytal Ondráčka. (32:27) (0:0)

52
    Dudek fauloval. Dostal 2minuty a ještě je nařízena sedmička pro hosty, kterou technicky proměňuje Viktor Hastík. (32:26) (0:0)

51
    Balwas faulován na brankovišti, na sedmičku jde Mrozek, ale nedává ji. (32:26) (0:0)