Klatovy – Jablonec n/N 4:2 (kon.) | Uničov – Břeclav 3:4 (kon.) | Šumperk – Karviná (Baník) 5:1 (kon.)
Jindř. Hradec – Trutnov 8:0 (kon.) | Kolín – Pelhřimov 4:2 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
5:1 (2:0,1:1, -:-)
HK Baník Karviná
Neděle 31.10.2010, 17:00 • Tyršův Stadion Šumperk • 2. liga skupina Východ

Draci tedy po náročném utkání berou 3 body. Orlová jede domů z prázdnou. Dnešní hvězdy zápasu jsou bezpochyby Zdeněk Novosad, Radek Fischer a Tomáš Štůrala. Dnešní zápas měl tvrdší tempo. U dnešního on-line přenosu se s Vámi loučí Dominik Mihailescu. Nashledanou příště. (19:21:00)

Střely: Šumperk - 12, Orlová - 14

60:00

59:57
    Mikšan trefil horní tyč Štůralovi svatyně!

59:32
    Tesařík vyšťouchl puk z brankové čáry!

58:59
    Martin Ambruz dostává dvě minuty za držení. Bude se tedy hrát přesilovka 5 na 3 do konce třetiny

58:01
    Dvě minuty za sekání dostává Radislav Ondráček.

57:14
    Draci právě vstřelili branku!
    Velká chyba brnkáře Gleicha, který přihrál puk na hokejku ZDEŇKA NOVOSADA a ten dostal puk do brány! Bez asistence

56:21
    David Moravec trefil horní tyč Štůralovi brány!

55:36
    Vyloučeni dva hráči zároveň Ondráček a Mičulka za sekání

55:15
    Teď měli Draci štěstí, že se nepovedla klička Daniela Krafta!

54:10
    Štůrala vynikajícím zákrokem vychytal Holoušu! Nebýt brankáře Štůrali mohli Olejáři vstřelit minimálně 3 branky.

53:17
    Štůrala teď předvádí nádherný zákrok betonem.

52:38
    Tady na Tyrošvě stadioně fandí všichni příznivci domácího týmu!

50:14
    Po střele z buly Novotného se dostal k puku Fischer, a ten přihrál MICHALOVI SKOUMALOVI, který měl snadnou práci, protože golman hostů byl mimo bránu. Gleich už nereagoval. Asistence: Radek Fischer, Martin Novotný. Stav 4:1!

50:12

49:44
    Červenka minul prázdnou bránu!

48:21
    Tomášovi Sedlákovi zabránila tyč ke vstřelení hatricku!

Dominik Mihailescu

Branky a nahrávky: 11. Sedlák (Ambruz, Hulva), 18. Novosad (Fischer), 32. Sedlák (Ambruz), 51. Skoumal (Fischer, Novotný), 58. Novosad - 21. Flašar (Holuša)

DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala(Misiorz)- Brunec, Meluzín, Ambruz, Hulva, Haas, Peška, Červenka, Holík, Ondráček, Drtil T., Novosad, Cink, Novotný, Malý, Sedlák, Tesařík, Fischer, Matějka, Drtil L.
    HK Baník Karviná: Šafránek(Gleich)- Samiec, Grygar, Mikšan, Novák, Blatoň, Studený, Urbánek, Holuša, Moravec, Kraft, Mičulka, Valchař, Flašar, Štefanka, Javín, Vnenk, Sznapka