Litvínov – Plzeň 0:3 (kon.) | Vítkovice – Slavia 2:1 (kon.) | Motor ČB – Kladno 7:1 (kon.)
Zlín – Mladá Boleslav 2:3 (po pr.) | Liberec – Pardubice 4:1 (kon.) | K. Vary – Kometa Brno 4:1 (kon.)
Sparta – Třinec 0:3 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
HC Slavia Praha
Úterý 02.11.2010, 17:30 • ČEZ aréna Ostrava • Tipsport extraliga

Dnešní zápas končí výhrou domácích Vítkovic, kteří nejenže svého soupeře (hlavně ve třetí třetině) přestříleli, ale také dali o branku více. A právě o tomhle sport je. Vítkovičtí se v poslední části vrátili ke své hře z první třetiny a udělali dobře. Jejich snaha se vyplatila, a tak mohou slavit výhru a připsat si tři body. Co dodat... z vítkovické arény se s Vámi těšíme u dalších onlajnů napočtenou. Příjemný večer. (20:03:23)

59:59
    V tomto utkání se již nestane vůbec nic, domácí sice u své branky, ale na puku.

59:49
    Oddechový čas pro hosty.

59:32
    Hosté bez brankáře a v útočném pásmu.

58:43
    Tomas se několika střelami pokusil vyzrát na Kopřivu, ale neuspěl.

58:23

58:03
    Vrána zblízka přehodil slávistickou klec.

57:22
    Vítkovičtí střílejí ze všech pozic, nic jiného jim ani nezbývá.

56:23
    Domácí si zahrají zase přesilovku, za krosček putuje na trestnou kapitán hostí Kadlec.

56:00
    Vítkovičtí v situaci tři na jednoho, Káňa, Tomas a Ujčík si dobře zakombinovali, ale kotouč sjel Ujčíkovi z čepele a ten tak nezakončil podle představ.

55:14

54:46
    Vítkovičtí si výborně zakombinovali, Burger nahrál na Szturce, ten vypálil, Kopřiva se stačil přesunout a nastavil do cesty svůj beton, odražený kotouč na Burgera, který stačil vypálit z otočky, ale těsně vedle.

54:10
    Hosté usazeni v pásmu, Málek musel řešit několik zapeklitých situací.

53:21
    Kolařík se vrací do hry, Slavia hraje přesilovku.

53:14
    Punčochář je vyloučen za nedovolené bránění, jen pár vteřin se bude hrát ve čtyřech.

53:01
    Svačina s Hunou se ocitli před brankou, ale bránící hráči si s nimi poradili.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 19. Svačina (Huna), 45. Káňa (Burger, Tomas) - 33. Krenželok (Žižka)

HC Vítkovice Ridera: Málek - Barinka, Malík, Ovčačík, Punčochář, Rehák, Kovář, Voráček - Burger, Huna, Húževka, Káňa, Klimek, Pohl, Tomas, Svačina, Sýkora, Szturc, Kucsera, Ujčík, Vrána
    HC Slavia Praha: Kopřiva - Žižka, Kadlec, Kuboš, Tomica, Roth, Vašíček, Holec, Špelda - Jelínek, Vondrka, Jaškin, Štefanka, Krenželok, Branda, Micka, Doležal, Kolařík, Endál, Pospíšil, Růžička

Rozhodčí: Konc, Orszag - Bryška, Novák

Diváci: 4 206