Třinec – Zlín 2:1 (po pr.) | Mladá Boleslav – Litvínov 1:2 (po s.n.) | Kometa Brno – Sparta 3:1 (kon.)
K. Vary – Kladno 2:1 (kon.) | Liberec – Slavia 2:1 (kon.) | Plzeň – Vítkovice 4:2 (kon.)
HC Kometa Brno
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
HC Sparta Praha
Pátek 05.11.2010, 18:00 • Hala Rondo, Brno kapacita 7200 diváků • Tipsport extraliga

54:53
    Kapitán Sparty David Výborný dostává dvě minuty za držení protihráče.

50:12
    Kratěnovi nastavil záda Richard Stehlík. Kratěna okamžitě padl na led a rozhodčí zvedl ruku. Richard Stehlík dostává dvě minuty za hrubost, i když se to nikomu z diváků vůbec nelíbí. Možná tedy jen hrstce Sparťanů.

46:52
    Radek Dlouhý (KOM) je na dvě minuty vyloučen za nedovolené bránění.

42:22
    Ondřej Veselý (KOM) dostává dvě minuty za hákování. Hraje se 4 na 4.

41:29
    Karel Hromas dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

39:19
    Ta končí poté, co puk ve středním pásmu trefil Hubáček. Vyloučen je domácí Roman Erat na dvě minuty za nedovolené bránení.

34:22
    Doug O'Brien (SPA) dostává dvě minuty za zdržování hry. Kometa hraje 5 na 3 po dobu 34 vteřin. Teda až poté, co se vrátí domácí hráč z trestné lavice.

32:36
    A Hovi puk chytá do náruče. Krátce na to jej Radek Smoleňák ještě seká do výstroje. Útočník Sparty musí dostat dvě minuty.

32:42
    Ondřej Veselý (KOM) zahákoval Koreise a dostane dvě minuty.

29:24
    Doug O'Brien (SPA) dostává dvě minuty za sekání.

24:42
    Za pískotu diváků odchází na trestnou lavici Václav Meidl. Dostává dvě minuty za držení protihráče.

19:48
    Radek Dlouhý (KOM) inkasuje dvě minuty za podražení.

18:26
    Brian Salcido dostává stejný trest jako Ton. 30 vteřin se bude hrát 5 na 3.

16:56
    Kotouč padal z obranného pásma Sparty dlouhým padáčkem až mimo hrací plochu - Petr Ton dostává dvě minuty za zdržování hry.

13:13
    Karel Hromas (SPA) inkasuje dvouminutový trest za podražení.

Tomáš Čekal

Branky a nahrávky: 20. Hruška (Kvapil, Balej), 35. Balej (Kvapil), 57. Mojžíš (Svoboda Jar.) - 23. Koreis (Hromas, Bartánus)

HC Kometa Brno: Hovi (Trvaj) – Malec, Mojžíš - Stehlík, Zubíček - Bičánek, Protivný - Koma - Veselý, Huml, Svoboda Jaroslav - Hubáček, Brabenec (C), Erat - Kvapil, Hruška, Balej - Dlouhý, Meidl, Svoboda Jakub
    HC Sparta Praha: Pöpperle (Řehoř) – Gulaši, O’Brien - Hanzlík, Philipp - Husák, Salcido – Kratěna, Výborný (C), Ton - Pacovský, Broš, Kůrka - Hromas, Koreis, Smoleňák - Bartánus, Karpov, Tůma - Luňák

Rozhodčí: Hodek, Trombík - Poruba, Vengřín