Michalovce – Veselí n/M 29:25 (kon.) | Olomouc – Bánovce 30:28 (kon.) | Jindř. Hradec – Poruba 23:29 (kon.)
Iuventa Michalovce
29:25 (15:10)
SHK Veselí n.M.
Sobota 06.11.2010, 17:30Interliga ženy

V zaplnenej Chemkostav aréne skončilo stretnutie dvoch kvalitných celkov, v ktorom zaslúžene víťazí domáce družstvo. (29:25) (18:57:13)

60
    Konec zápasu. (29:25) (0:0)

60
    V záverečných sekundách ešte Veselí upravuje skóre. (29:24) (0:0)

60
    Sedmička pre Veselí, Tomečková premieňa. (29:23) (0:0)

59
    Výborná Tobiašová opäť skóruje. Dve minúty dostáva domáca Hvostaľová. Time-out pre hostky. (28:23) (0:0)

59
    Mladučká Hvostaľová dáva ďalší gól Iuventy, za Veselí skóruje Drotárová. (27:22) (0:0)

58
    Za faul vylúčená Wollingerová, následnú sedmičku Veselí premieňa. (27:21) (0:0)

57
    Po prihrávke Tobiašovej pridáva ďalší gól Szollosiová. (26:21) (0:0)

56
    Bačíková vo veľkej šanci len do žrde, Súkenníková na druhej strane znižuje. (26:20) (0:0)

55
    Jandásková dáva dvadsiaty gól svojho celku. (26:19) (0:0)

54
    Za faul na Pollákovú sedmička pre Iuventu, Tobiašová opäť zahadzuje. (26:19) (0:0)

53
    Chmelařová znižuje, Szollosiová zakončuje do brvna. (26:18) (0:0)

52
    Polláková exportne prekonáva Černú. (25:17) (0:0)

51
    Skvelá Kudročová v bráne domácich, z protiútoku Kalaninová strieľa gól. (24:17) (0:0)

50
    Nepresnosti na oboch stranách, tréner domácich Daniš reaguje oddychovým časom. (24:17) (0:0)

49
    Štěrbová znižuje z rýchlej kontry na rozdiel siedmich gólov. (24:16) (0:0)

48
    Chybu domácich trestá Drotárová. (24:15) (0:0)

47
    Padli góly na obidvoch stranách. (23:14) (0:0)

47
    Sedemmetrový hod pre Iuventu, Tobiašová ho s istotou premieňa. (22:14) (0:0)

46
    Opäť strelecky aktívna Tobiašová strieľa gól. (21:14) (0:0)

45
    Tobiašovej strelu pekne vyráža Černá, v druhom prípade už domáca hráčka úspešná. (20:14) (0:0)

44
    Iuventa získava ďalšiu loptu po chybe hostiek v útoku. (20:14) (0:0)

42
    Flekovej strela so šťastím končí za chrbtom Kudročovej. (20:13) (0:0)

42
    Tobiašová strieľa jubilejný gól Michaloviec. (19:13) (0:0)

41
    Fleková s Drotárovou znižujú nepriaznivý stav. (19:11) (0:0)

40
    Z rýchlej kontry opäť úspešná domáca Szollosiová. (18:11) (0:0)

39
    Pasívna hra Veselí, lopty sa zmocňuje Iuventa. (18:11) (0:0)

37
    Útočí Veselí, ale loptu získava Szollosiová a nekompromisne zakončuje. (17:11) (0:0)

35
    Rýchly protiútok domácich zakončuje Hollá. (16:11) (0:0)

34
    Vylúčenie hosťujúcej Flekovej, Iuventa stráca loptu v útoku. (16:11) (0:0)

33
    Opäť sedmička, domáca Bachyrieva už úspešná. (15:11) (0:0)

32
    Ďalšia sedmička, tentoraz pre Iuventu, Obšatníková zahadzuje. (15:11) (0:0)

31
    Sedmička pre Veselí, Tomečková premieňa. (15:10) (0:0)

31
    Začal druhý poločas. (15:10) (0:0)

(15:10)

30
    První poločas skončil. (15:10) (0:0)

30
    Zahodené šance na oboch stranách ukončujú prvý polčas. (15:10) (0:0)

29
    Vylúčenie hosťujúcej Drotárovej. (15:10) (0:0)

28
    Trehubovú v tutovke vychytala Černá, Veselí kazí ďalšiu loptu. (15:10) (0:0)

28
    Domáce opäť v útoku, Obšatníková s prispením žrde strieľa gól. (14:10) (0:0)

26
    Ďalší gól Mičiníkovej z postu spojky. (13:10) (0:0)

25
    Súkenníková znižuje na rozdiel troch gólov. (13:9) (0:0)

24
    Prvý gól hosťujúcej Flekovej v zápase. (13:8) (0:0)

23
    Mičiníková zvyšuje náskok Iuventy, Súkenníková dostáva dve minúty. (12:8) (0:0)

23
    Oddychový čas si berie hosťujúci kouč Sabadka. (12:8) (0:0)

22
    Mičiníkovú vychytala Černá, Hollú už nie. (11:8) (0:0)

21
    Únik Drotárovej zakončený gólom, žltá karta pre Pollákovú. (11:7) (0:0)

20
    Pollákovej delovka končí v bráne Veselí. (10:7) (0:0)

19
    Iuventa stráca loptu v útoku, na druhej strane Jandásková netrafila z krídla bránu. (10:7) (0:0)

17
    Výborná Tobiašová opäť skóruje, po nej takisto aj mladá Mičiníková. (8:7) (0:0)

17
    Domáci tréner si berie time-out. (8:7) (0:0)

16
    Ďalší gól Chmelarovej, po nej úspešná aj ďalšia hráčka Veselí, už je to len gól. (8:5) (0:0)

15
    Faul na Obšatníkovú, nariadenú sedmičku samotná faulovaná hráčka premieňa. (7:5) (0:0)

15
    Na druhej strane úspešná z krídla Chmelarová. (7:4) (0:0)

14
    Pekná akcia Tobiašovej, ktorá prekonáva Černú. (6:4) (0:0)

13
    Veselí opäť dáva gól, úspešná je Tomečková. (6:3) (0:0)

11
    Vinyatinská skóruje cez Tobiašovú, tá vidí žltú kartu. (6:2) (0:0)

10
    Trehubová z rýchleho protiútoku zvyšuje náskok Iuventy. (5:2) (0:0)

9
    Veselí stráca loptu v útoku, Kalaninová ich trestá. (4:2) (0:0)

8
    Ďalšia žltá karta pre hostky, vidí ju za faul v bránkovisku Drotárová. Následnú sedmičku Tobiašová nepremieňa! (4:2) (0:0)

6
    Tobiašová dáva ďalší gól Iuventy, za Veselí znižuje opäť Súkenníková. (3:1) (0:0)

5
    Góly na oboch stranách Súkenníková - Kalaninová. (2:0) (0:0)

4
    Sedmička pre domáce, Tobiašová s istotou premieňa. (1:0) (0:0)

3
    Žltá karta pre hosťujúcu Súkenníkovú, Iuventa zahadzuje šancu, rovnako tak aj Veselí. (1:0) (0:0)

2
    Prvý gól duelu dáva domáca Trehubová. (0:0) (0:0)

1
    Strela Pollákovej, Černá vyráža. (0:0) (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0) (0:0)

Iuventa Michalovce: Gubiková, Kudročová - Bachyrieva, Bačíková, Szollosiová, Kalaninová, Polláková, Hollá, Obšatníková, Tobiašová, Hvostaľová, Wollingerová, Mičiníková, Trehubová

HC Britterm Veselí nad Moravou: L. Černá, Zvoničová - Romanová, Kratochvílová, Drotárová, Korničuk, Jandásková, Vinklárková, Vinyatinská, Tomečková, Chmelařová, Fleková, Súkenníková, Štěrbová

Rozhodčí: Kozák - Mičuda. (0:0)

Štátne hymny oboch krajín práve dohrali, zápas sa môže pomaly začať. (0:0)

Príjemný večer želáme z Chemkostav arény, kde sa o niekoľko minút začne súboj vlaňajších vicemajstrov WHIL, Iuventa Michalovce nastúpi proti Veselí n.M. (0:0)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Tomáš Brezinský

SHK Veselí n.M.: L. Černá, Zvoničová - Romanová, Kratochvílová, Drotárová, Korničuk, Jandásková, Vinklárková, Vinyatinská, Tomečková, Chmelařová, Fleková, Súkenníková, Štěrbová

Rozhodčí: Kozák - Mičuda