Brno – Příbram 0:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Slovácko 2:3 (kon.) | Olomouc – Č. Budějovice 5:1 (kon.)
Teplice – Bohemians 1905 0:2 (kon.)
FK Teplice
0:2 (0:1)
Bohemians Praha 1905
Neděle 07.11.2010, 17:00Gambrinus liga

Teplice v domácím prostředí nepotvrdily roli favorita s Bohemians v domácím prostředí prohrály 0:2. Na shledanou (18:51:09)

90+3
    Nakonec i Teplice skoro skórovaly, hosté ale vzniklý požář uhasili.

90+2
    Tak ještě jeden rohový kop žlutých barev.

90+1
    Pavel Hoftych provádí taktické střídání. Vitalije Trubilu nahrazuje David Bartek.

90+1
    Teplické utrpení bude trvat ještě dvě minuty navíc.

89
    Teplice nakonec mohly ještě jednou inkasovat, na branku se hrnul Škoda, ale přehozením Grigara trefil břevno!

88
    V jediné co už můžeme doufat, je minimální doba prodloužení druhého poločasu.

80
    Do konce normální hrací doby zbývá deset minut a nezdá se, že by Teplice něco dokázaly s utkáním udělat. V prvním poločase zahodily několik nadějných šancí a teď pro změnu kazí obrovské kvantum přohrávek.

77
    Bohemians právě vstřelili branku!
    O osudu utkání se zdá být rozhodnuto. Bohemians rozehrávali standardku, kterou s přispěním teče Sivy umístil za Grigara JAN ŠTOHANZL.

75
    A ke gólu po dlouhé době moc nechybělo, Rosa ale na přední tyči prodloužený míč do branky neusměrnil.