Vsetín – Uh. Hradiště 6:2 (kon.) | Kobra – Sokolov 1:7 (kon.) | Klášterec nO – Most 8:4 (kon.)
Řisuty – Klatovy 3:4 (kon.) | Roudnice – Děčín 5:0 (kon.) | Č. Lípa – Jablonec n/N 3:7 (kon.)
SHK Hodonín – Karviná (Baník) 1:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Nový Jičín 3:2 (po s.n.) | Šumperk – Opava 5:2 (kon.)
Havířov – Břeclav 3:2 (kon.) | Frýdek-M. – Prostějov 3:8 (kon.) | Technika Brno – Uničov 4:5 (po s.n.)
Trutnov – Kolín 3:5 (kon.) | Lev Benešov – Kutná Hora 1:3 (kon.) | Chotěboř – Milevsko 1:2 (kon.)
Nymburk – Žďár n/S 5:2 (kon.) | Pelhřimov – Jindř. Hradec 5:4 (kon.)

58:11
    Špok dorážel odražený kotouč do branky Orlové.Gleich ale pokus chytá.

56:41
    Po souboji o puk v útočné třetině Hodonína posílá Valchař kotouč na zakázané uvolnění.

53:16
    Orlová je v dnešním utkání lepší a domácí nepouští příliš do šancí,nyní se hra odehrává ve středním pásmu bez šancí na obou stranách.

50:41
    Studený a Mikšan(ORL)v přečíslení 2 na 1,Mikšan zakončoval blafákem,ale nedokázal dostat kotouč za Láníčka.

49:16
    5/5.

49:12
    Orlová držela domácí pod tlakem,ale Moravcova nahrávka na obránce byla nepřesná a končí ve středním pásmu.

47:16
    Vyloučení na straně Hodonína,2.minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

45:15
    5/5.

44:56
    Orlové se nedaří usadit v útočné třetině,hra se odehrává ve střední třetině.

44:30
    4/5.

43:15
    Vyloučen Bena(HOD) za napadení.Hra pokračuje oslabením Hodonína 3 na 5.

42:56
    Komárek našel volného Juráska na modré čáře,byl ale už v ofsajdu.

42:30
    Vyloučen Penák(HOD)na 2+10minut za zásah do oblasti hlavy a krku.

40:01

40:00

39:00
    5/5.

38:02
    Hodonín hraje oslabení zatím dobře,Orlová se nedokáže usadit v útočném pásmu.

37:00
    Vyloučen Beňa(HOD)za napadení.

Jiří Kašpárek

Branky a nahrávky: 20. Rehuš (Beňa) - 1. Luka (Moravec), 23. Holuša (Flašar, Luka), 28. Galgonek (Grygar, Moravec)

SHK Drtiči Hodonín: Láníček(Šurý)-Hoza,Rehuš,Vaškovič,Korotvička,Špok-Rapant,Jurásek,Flamík,Pokorný,Podešva-Tomášek,Komárek,Peš,Salajka,Bena-Průdek,Penák.
    HK Baník Karviná: Gleich(Šafránek)-Samiec,Grygar,Mikšan,Blaton,Studený-Urbánek,Škatula,Holuša,Galgonek,Moravec-Valchař,Flašar,Štefanka,Javín,Luka-Vnenk,Sznapka.