Hranice – Lovosice 23:29 (kon.) | Přerov – Jičín 29:27 (kon.) | Frýdek-M. – Kopřivnice 37:25 (kon.)
Plzeň – Zubří 23:24 (kon.) | Královo Pole – Dukla 27:39 (kon.)
Talent tým Plzeňského kraje
23:24 (12.14)
HC ROBE Zubří
Středa 10.11.2010, 18:00 • Městská sportovní hala, Plzeň • Chance Extraliga mužů

Domácí nezvládli závěr utkání a připravili se o jasné 2 body! Někdy v plzeňské hale nashledanou. (23:24) (19:28:59)

(23:24)

60
    Konec zápasu. (23:24) (0:0)

60
    8 sekund do konce. Domácí stále v útoku! (23:24) (0:0)

60
    Radek Motlík čaruje a dává domácím naději na vyrovnání! (23:24) (0:0)

60
    Domácí Brykner netrefil branku! (23:24) (0:0)

59
    Domácí v útoku. (23:24) (0:0)

Oddechový čas pro domácí. (23:24) (0:0)

59
    Zubří ve vedení! Kritická chvíle pro domácí! Přesně minuta a půl do konce a domácí doslova nahrávají hostům na góly jako by ani nechtěli vyhrát. (23:23) (0:0)

58
    Radek Motlík právě zachránil domácí od další branky ale útok opět ztrácí balón. (23:23) (0:0)

57
    Plzeň zbytečně kupí chyby v útoku které hosté dokáží trestat! (23:23) (0:0)

56
    Srovnáno! Čeká nás infarktový závěr! (23:22) (0:0)

55
    Opět o branku! (23:21) (0:0)

55
    Petr Vinkelhofer vrací Plzni dvoubrankové vedení. (22:21) (0:0)

54
    Je to už pouze o branku! Hostující Děděk snižuje. (22:20) (0:0)

53
    Šustáček se prosadil a už je to pouze o dvě branky. (22:19) (0:0)

52
    Plzenští v útoku inkasují tvrdé rány. Protentokrát jim to prošlo. (22:19) (0:0)

50
    Michal Děděk se mazácky protáhl mezi domácími obránci a snižuje! (22:18) (0:0)

49
    Randýsek vstřelil svou druhou branku a snižuje na rozdíl třech branek. (21:17) (0:0)

49
    Domácí se připravili technickou chybou o míč a hosté jsou do útoku. (21:17) (0:0)

47
    Petr Vinkelhofer a je to opět o 4 branky! (20:17) (0:0)

46
    Randýsek snižuje na rozdíl dvou branek. Že by se dostavil druhý dech hostů? (19:16) (0:0)

45
    Po téměř 10-minutovém útlumu se Zubří prosazuje. Autorem branky je Jurka. (19:15) (0:0)

44
    Jurka byl sám na brankovišti, naskočil ale jeho pokus dokonale skrotil domácí brankář. (19:15) (0:0)

43
    Martin Šetlík dostává Plzeň do čtyř-brankového vedení! (18:15) (0:0)

42
    Další zákrok Radka Motlíka! Na Zubří je vidět jak jsou otrávení ze zákroků domácího brankáře. (18:15) (0:0)

41
    Radek Molík opět čaruje! Tři zákroky během 10 sekund a stav zůstává nezměněn. (18:15) (0:0)

40
    Zubří se dostalo do útlumu a toho domácí dokonale využili. (17:15) (0:0)

Oddechový čas pro hosty. (17:15) (0:0)

40
    Plzeň v útoku a už je to o tři branky! Autorem branky je Soukup a hostující trenér reaguje. (17:15) (0:0)

38
    Martin Šetlík a domácí vedou o dvě branky! (15:15) (0:0)

38
    Vojtěch Šik po krásné kombinaci posílá poprvé ve druhém poločase do domácí vedení. (15:15) (0:0)

36
    Bechný se prezentuje krásnou střelou k levé tyči. Stejnou střelou se prosadil i Bečvář. Opět je stav nerozhodný. (14:14) (0:0)

35
    Petr Linhart vyslyšel jejich volání a je srovnáno! (13:14) (0:0)

34
    Tomáš Soukup snižuje na rozdíl jedné branky. Domácí divaci se probouzejí a začínají povzbuzovat svůj tým! (12:14) (0:0)

32
    Martin Šetlík zblokoval střelu hostujícího Randýska. (12:14) (0:0)

31
    Začal druhý poločas. (12:14) (0:0)

V prvním poločase se na palubovce nedělo nic zvláštního. Zubří dalo branku a Plzeň opět dotáhla. Pokud to takto pujde dál máme se v závěru utkání na co těšit. (12:14)

30
    První poločas skončil. (12:14) (0:0)

30
    V poslední minutě prvního poločasu se stačil ještě prosadit Hrstka a svým čtvrtým gólem v zápase posílá hosty do dvoubrankového vedení. (12:13) (0:0)

29
    Ondřej Míka podstřelem posílá svůj tým do vedení. (12:12) (0:0)

28
    To ovšem netrvá moc dlouho. Tomáš Soukup se prosazuje a je opět srovnáno. (11:12) (0:0)

27
    Horký prostřelil všechno co mu stálo v cestě a hosté opět ve vedení. (11:11) (0:0)

27
    Oddechový čas pro hosty. (11:11) (0:0)

26
    Michal Tonár svou první střelou vyrovnává stav utkání na 11:11. (10:11) (0:0)

25
    Mika opět zvyšuje. Před malým momentem rozhodčí sebrali Bečváři regulérní branku. (10:10) (0:0)

23
    Srovnáno, další sedmička a opět Roman Bečvář. (9:10) (0:0)

21
    Podobnou střelou jako Vinkelhofer se prezentoval i Jurka a Zubří opět vede. (9:9) (0:0)

21
    Petr Vinkelhofer proběhl po levé straně celé hřiště a technickou střelou z křídla srovnává stav zápasu. (8:9) (0:0)

19
    Třetí sedmička v krátké době a i tentokrát je to branka. Zubří je ve vedení. (8:8) (0:0)

19
    Druhá sedmička pro Plzeň a Bečvář se i tentokrát trefuje. (7:8) (0:0)

18
    Motlík neustál další 7m -hod a Jakub Hrstka posílá hosty do vedení. (7:7) (0:0)

18
    Tomáš Soukup vystřídal na pravém křídle Petra Linharta a srovnává stav na 7:7. (6:7) (0:0)

17
    Zubří otáčí stav zápasu a opět je to Jurka který se prosazuje. (6:6) (0:0)

16
    Srovnáno! Jurka se po samostatném úniku prosazuje a Zubří smazalo plzeňský náskok. (6:5) (0:0)

15
    Plzeň už vede jen o branku. Radek Motlík inkasoval od Bechného. (6:4) (0:0)

14
    Petr Vinkelhofer zvyšuje. Na druhé straně opět fantastický zákrok Motlíka. (5:4) (0:0)

13
    Plzeň je poprvé v zápase ve vedení. (5:4) (0:0)

12
    Hosty zatím v Plzeni straší brankář Motlík, který vybírá míče snad ze všech koutů branky. Po jeho dalším zákroku se dostal do protiútoku Bečvář který se nemílil. (4:4) (0:0)

11
    Petr Linhart si nádherně naskočil z pravého křídla a střelou na první tyč vyrovnává stav utkání. (3:4) (0:0)

(3:3) (0:0)

9
    Hra se přelévá ze strany na stranu. Až na konci 9 minuty se Zubří prosazuje a ujímá se vedení. (3:3) (0:0)

8
    Škvařil se neprosadil a Zubří opět v útoku. (3:3) (0:0)

8
    Domácí v útoku ale nemůžou projít přes obranu hostů- (3:3) (0:0)

6
    Hostující Míka dostává Zubří na chvilku do vedení. Z následného útoku domácích se rychle prosazuje Brykner. (2:2) (0:0)

5
    Stejnou střelou oplácí Roman Bečvář a stav je opět nerozhodný. (1:2) (0:0)

5
    Číp zvyšuje brankou mezi nohy domácího Motlíka. (1:1) (0:0)

4
    Roman Bečvář střelou kolem hlavy vyrovnává stav. (0:1) (0:0)

3
    Lukáš Horký vsítil první branku utkání a domácí prohrávají! (0:0) (0:0)

3
    Střela domácího Bryknera se neujala. Stav zatím bez branek. (0:0) (0:0)

2
    Domácí se se pokouší udolat zuberskou obranu. Ta ovšem odolává! (0:0) (0:0)

1
    Hosté jsou v útoku ale Radek Motlík střelu z pr. křídla kryje. (0:0) (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0) (0:0)

Na hřiště už nastupují oba dva týmy. Domácí v doprovodu plzeňského maskota velblouda! (0:0)

SSK Talent M.A.T. Plzeň: Galuška, Motlík - Král, Šetlík, Květoň, Bečvář, Šik, Škvařil, Brykner, Tonar, Soukup, Vinkelhofer, Šindelář, Linhart

HC Gumárny Zubří: Malina, Orság - Petrnica, Hrstka, Randýsek, Šustáček, Mičkal, Jurka, Bechný, Číp, Mika, Dědek, Horký, Mézl

Rozhodčí: .Opava, Válek (0:0)

Doobrý den, vítáme vás u on-line přenosu z Plzně. V dnešním zápase se domácí představí proti Gumárnám Zubří! Utkání začíná v 18:00.