Plzeň – Slavia 4:5 (po pr.) | Kladno – Liberec 5:3 (kon.)
Úterý 16.11.2010, 17:30 • ČEZ Aréna, Plzeň • Tipsport extraliga

36:57
    Na trestnou lavici usedne Kovář za hákování.

34:44
    Vlasák cpal puk před bránu a nastala mela. Na dvě minuty jsou vyloučeni Micka a Lammers.

13:33
    Jelínek zabránil ve střele Johnsnovi, tím že mu přerazil hokejku. jasné dvě minuty a 1:13 přesilovka 5 na 3 pro Plzeň.

52:06
    Vostřák střílel opět z voleje z kruhu. Tentokráte tento souboj vyhrál Kopřiva, stejně jako proti Kovářovi, který se k němu prokličkoval o chvíli později.

29:35
    Svoboda sekl mimo hru Dvořáka, který se svíjí na zemi. Rozhodčí ho vyloučil na 5 minut a do konce utkání.

26:03
    Slavii se naskytla dvojnásobná přesilovka přes minutu a půl. Martin Heřman dohrál soupeře u mantinelu a je vyloučen za vražení na hrazení.

25:36
    Vyloučen je Plášek na 2 minuty za faul loktem.

23:16
    Endál až moc dorážel na Mazance a je za to vyloučen za sekání.

14:49
    Protiútok Slavie zastavil Benák nedovoleným bráněním.

03:41
    Velká šance vstřelit vedoucí gól pro Plzeň. Na trestnou odjíždí Kadlec za vražení na hrazení.

02:42
    Na trestnou lavici se ubírá Špelda za hákování.

Otto Slabý

Branky a nahrávky: 5. Vlasák (Vostřák), 14. Vostřák (Vlasák, Kovář), 23. Heřman Martin (Dvořák), 31. Vostřák (Kovář) - 28. Svoboda (Růžička, Kadlec), 54. Krenželok (Jaškin, Kadlec), 57. Růžička (Vondrka), 58. Krenželok (Štefanka, Žižka), 64. Kadlec (Endál)

HC Škoda Plzeň: Mazanec (Přikryl) - Jeřábek, Jiří Hanzlík, Benák, Dresler, Modrý, Frolo, St. Pierre -Haman, Jan Kovář, Vlasák - Lammers, Duda, Johnson - Vostřák, M. Heřman, Dvořák - Stránský, Pitule, J. Heřman - Plášek
    HC Slavia Praha: Kopřiva (Furch)- Žižka, Kadlec, Kuboš, Tomica, Roth, Vašíček, Svoboda, Kolařík - Holec, Špelda, Vondrka, Jelínek, Jaškin, Pospíšil, Štefanka, Krenželok, Micka, Doležal, Endál, Růžička

Rozhodčí: Baluška, Mullner - Charvát, Svoboda