Plzeň – Litvínov 6:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Letňany 2:3 (kon.) | Ústí n/L – Kladno 0:1 (kon.)
Chomutov – Sparta 4:0 (kon.) | Slavia – K. Vary 5:2 (kon.) | Hr. Králové – Liberec 4:2 (kon.)
Vítkovice – Zlín 1:4 (kon.) | Kometa Brno – Vsetín 5:2 (kon.) | Jihlava – Olomouc 8:3 (kon.)
Havířov – Třinec 8:3 (kon.) | Písek – Motor ČB 1:2 (kon.)

58:54
    Vyloučení na obou stranách. Za domácí vyloučen na dvě minuty Nikolas Tverďak, za hrubost. Za hosty na 2+2 minuty David Skřivánek, za hrubost.

56:33

54:54
    Chomutov právě vstřelil branku!
    Čtvrté vyloučení domácího týmu a druhý gól v oslabení, okořeněný do prázdné brány. Jakub Novák nahrával a jeho jmenovec Lukáš Novák vstřelil branku. Stav 4:0, pro KLH Chomutov.

54:33
    Sparta zkouší hrát bez gólmana. Hraje Power-play.

54:33
    Vyloučení domácích. Na dvě minuty vyloučen Dennis Hlava,za krosček.

51:02
    Oddechový čas pro hosty.

45:39
    Domácí využili nekompaktní obrany hostujícího mužstva a zvyšují svůj náskok na rozdíl tří gólů. Branku vstřelil Petr Bauer a asistoval Jan Hammerbauer.

41:53
    Neuvěřitelný vlastní gól v podání Sparty. střela Patrika Huňadyho letěla skoro tři metry vedle brány do mantinelu. Najednou se puk odrazil od špičky brusle hostujícího hráče a brankář neměl šanci. Gól vstřelil Patrik Huňady a asistoval Daniel Lehnert.

40:01

40:00

36:08

35:04

34:08
    Vylouční hostů. Na dvě minuty vyloučen Martin Procházka, za hrubost. Hraje se 4 na 4.

33:56
    Sparta prostě není poučitelná. Gól v oslabení. Domácí Jan Hammerbauer si sjel pro volný puk za bránu, následně před bránu Petru Bauerovi nahrál, a ten neměl problém otevřít dnešní utkání. Asistence: Jan Hammerbauer.

33:20
    Znova ! Ale obránci Sparty dokázali včas zasáhnout.

33:10
    Domácí jeli sami na brankáře. Neuspěli !

33:04
    Vyloučení domácích. Na dvě minuty vyloučen Dinis Sakaev, za úmyslné vyhození kotouče mimo ledovou plochu.

31:06
    Sparta mohla inkasovat. Po nenápadné střele, se puk dostal, až za brankáře Pavla Bílka. Ten si puku nakonec všimnul a vyrazil mimo ledovou plochu.

Václav Mohelník

Branky a nahrávky: 34. Bauer (Hammerbauer), 42. Huňady (Lehnert), 46. Bauer (Hammerbauer), 55. Novák L. (Novák J. )

Piráti Chomutov: Brabec - Havel, Hlava D., Toušek, Hammerbauer, Mazánek, Doskočil, Huňady, Šaržík, Souček, Lehnert, Hejcman, Drobný, Novák L., Bauer, Novák J., Navrátil, Hlava N., Sakaev, Tverďak., Fronk.
    HC Sparta Praha: Bílek P. - Skřivánek, Kliment, Košťálek, Arnošt, Hemr, Plachý, Müller, Bílek D., Brém, Slavíček, Bodnář, Brzobohatý, Hudec, Volek, Presheva, Matějček, Březina, Procházka.

Rozhodčí: Hlinka - Šerý, Šulo.