Helas Brno – Bohemians Futsal 1:4 (kon.) | Vysoké Mýto – Zruč n/S 0:2 (kon.) | Třinec – Chrudim 0:15 (kon.)
Balticflora Teplice – Slavia 7:1 (kon.)
SKP Ocel Třinec
0:15 (0:8)
FK Chrudim
Pátek 19.11.2010, 20:00 • Sportovní hala STaRS, Třinec • 1. Futsal liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Dobrý večer z třinecké haly STaRS. Vítám vás u premiérového online přenosu z domácího prostředí Likopu Třinec na stránkách onlajny.cz. Na premiérový online přijel do Třince soupeř z těch nejtěžších - Era-Pack Chrudim, ted aktuální mistr a lídr Jetbull futsal ligy.

Domácí klub pořizuje z utkání videopřenos. Ten můžete najít na stránkách klubu - www.skplikop.cz

1

1
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Favorit udeřil po devíti vteřinách. Přesně k levé tyči napálil míč po zemi PRATES MAX WEBER.

3
    Hosté udeřili hned ze startu a domácí mají problém se z tvrdé bomby vzpamatovat.

3
    Cacau z druhé vlny pálil k levé tyči, Nový míč vyrazil.

3
    Chrudim zasadila domácím další úder. Po přihrávce Negreirose uklidil míč do odkryté poloviny branky Vladyka - 0:2.

5
    Douglas pálil z druhé vlny nad bránu.

5
    Střelu Cacaa z levé strany srazil nad bránu Duda.

5
    A hosté už vedou o tři branky. Dnes. Repeté předchozího gólu, jenže tentokrát Douglase zastoupil na nahrávce Cacau a Vladyka u druhé tyče poslal míč pod brankáře Nového.

7
    S bolestivou grimasou se ocitl na zemi Dentinho, ale nakonec se zvedá.

7
    Čtvrtou ránu zasadil do třinecké branky po přihrávce Cacaa jemnou tečí před třineckou bránou Max.

8
    Další hřebík do třinecké rakve zasadil tvrdou střelou Dentinho.

9
    A Chrudim znovu drží domácí v zámku. Dnes to bude ještě divoké.

9
    Cacau si s přehledem udělal třineckého obránce, jenže s přesností střely už to nebylo tak famózní a trenér Chrudimi minul bránu.

10
    Zajímavá akce na druhé straně, bohužel přečíslení tři na dva skončilo nepřesnou přihrávkou Stoszka na Cieslara.

11
    Další tvrdá rána Cacaa končí v rukavicích brankáře Nového.

12
    Roman Mareš pálil z deseti metrů do středu brány, domácí gólman Nový míč nohama vyrazil do autu.

12
    Nehlídaný Vladyka před třineckou brankou si položil brankáře Nového, přihrál Maxovi, který odkrytou branku minul.

12
    První faul utkání přišel po 12 minutách, faulovali hráči Chrudimi, bohužel pro domácí to bylo ve středu hřiště.

15
    Šestou branku Chrudimi napálil do poloodkryté branky po pasu Cacaa LUKÁŠ REŠETÁR.

16
    Rohový kop domácích zakončil Štefek střelou vysoko nad bránu.

18
    Po střele Cacaa a teči jednoho z třineckých hráčů se míč odrazil od břevna zpět do hřiště.

18
    Sedmý zářez zasadil třineckým po pasu Cacaa PETR VLADYKA.

19
    Třinecké obraně ukázal záda ROMAN MAREŠ, položil si brankáře Nového a do prázdné branky zakončil.

20
    Max pálil z druhé vlny přímo do ochranné sítě nad třineckou bránou.

20
    Střelu Boušky chytá do náručí brankář Nový.

Skončil nám první poločas, který dopadl jasně pro favorita a lídra Jetbull ligy Era-Pack Chrudim. Ti od úvodních vteřin zapálili střelecký prach na svých kopačkách a výsledkem bylo osm branek v síti gólmana Nového.

Do druhého poločasu nastupuje do třinecké branky Ondřej Kreželok.

21

21
    Zatímco v prvním poločase jsme čekali na první faul do 12. minuty, ve druhém se oba celky stačili provinit hned v první minutě. (1:1)

23
    Mudrik fauloval Douglase a domácí vedou aspoň na fauly 2:1.

24
    První zákrok si připsal na své konto brankář Kreželok po přízemní střele Maxe.

25
    Mareš fauloval na útočné polovině Dudu a vyrovnal tak počet faulů ve druhé půli na 2:2.

26
    Po přihrávce Mareše přehodil PRATES MAX WEBER vybíhajícího brankáře Kreželoka.

27
    Po faulu Mudrika na Vladyku vidí první žlutou kartu zápasu třinecký hráč.

27
    Mudrik dostal přihrávku od Csikána před bránu, ale padajícího brankáře Žďánského nedokázal z první překonat.

28
    O jubilejní desátý gól se postarala svou akcí dvojice Cacau - Vladyka. Cacau přihrál z pravé strany před bránu nehlídanému PETRU VLADYKOVI, pro kterého už nebyl problém patičkou poslat míč podél brankáře Kreželoka do brány.

29
    Max se snažil v pokutovém území ze vzduchu poslat míč do prázdné brány, ale netrefil bránu.

29
    Hosté hrají bez brankáře. Náhradního gólmana hraje Cacau.

30
    Jedenáctou branku si domácí dali sami.

32
    Hosté v power-play tlačí domácí do úzkých. Ti se ještě nedostali k žádnému střeleckému pokusu na prázdnou bránu.

32
    Kufa se dostal do velké šance, byl sám před brankářem Žďánským, ale z otočky trefil pouze jeho tělo.

33
    Svou pátou branku v zápase vstřelil PETR VLADYKA. Jeho první střelu z pěti metrů Kreželok vyrazil, dorážkou ve skluzu se mu už podařilo přehodit třineckého mladíka.

34
    Akce Třince, rozehraný aut napálil těsně vedle pravé tyče Štefek.

35
    Douglas utíkal po pravé straně a tvrdou střelou nepřekonal Kreželoka.

35
    Time out Chrudimi.

37
    Třinečtí ztrácejí míče při vlastní kombinaci.

38
    Faul Chrudimi na Kufu končí třetí akumulovanou chybou ve prospěch hostujícího celku (4:3)

38
    Mudrik spálil velkou šanci, když napálil míč do tyče.

38
    Dvě a půl minuty před koncem vysunul Cacau LUKÁŠE REŠETÁRA a ten dokázal zkušeně uklidit míč za vybíhajícího Kreželoka.

39
    Třinečtí fanoušci i přes vysoké vedení Chrudimi děkují svým hráčům za předvedený výkon.

40
    Čtrnáctou branku Chrudimi vstřelil po přihrávce Cacaa EMERSON DE LIMA DENTINHO.

40
    Další pohledná kombinace v podání aktuálního mistra, kterou zakončil ze středu PETR VLADYKA.

40
    V posledních sekundách utíkal po pravé straně Mudrik, ale přestřelil bránu.

Duel mezi nováčkem a šestinásobným mistrem skončil zaslouženým vysokým vítězstvím pro favorita. Chrudim dokázala v Třinci nasázet do domácí branky 15 gólů a odváží si všechny tři body. (21:38:15)

Igor Mainka

Branky: 1. Max, 3. Vladyka (Negreiros), 5. Vladyka (Cacau), 7. Max (Cacau), 8. Dentinho, 15. Rešetár (Cacau), 18. Vladyka (Cacau), 19. M. Mareš, 26. Max (R. Mareš), 28. Vladyka (Cacau), 30. vlastní, 33. Vladyka, 38. Rešetár (Cacau), 40. Dentinho (Cacau), 40. Vladyka (Cacau)

Karty:   27. Mudrik (TRI)

SKP Ocel Třinec: Nový (21. Kreželok) - Duda, Goj, Csikán, J. Cieslar ml., Hromada, Štefek, Stoszek, Kufa, Mendrok, Mudrik.Trenér: P. Němec.
    FK Chrudim: Žďánský (Meller) - Vladyka, Kroulík, R. Mareš, Max, Dentinho, Cacau, Negreiros, Rešetár, Bouška. Trenér: J. Bartušek.

Rozhodčí: Kincl - Molík