Sobota 20.11.2010, 17:00 • Městská sportovní hala Chomutov • 2. liga mužů

Chomutov dnes v poklidu vyhrál 17:3 a zapisuje si důležité tři body do tabulky.

Vyloučen hráč Boroš Dušan na 2 minuty za sekání.

Chomutovský gólman opět zazráčně chytá, jako celý zápas.

58:00
    Zbývají 2 minuty do konce utkání.

57:14
    Chomutov právě vstřelil branku!
    Lehkou střelou překonává hostujícího gólmana NOVÝ FILIP. Asistence: Morava Martin.

53:25
    Jan Machovec pobavil diváky, tím že střelil gól do posunuté branky a měl zasloužený potlesk od diváků.

53:31
    Čtyři vteřiny před koncem střílí šestnáctou branku HOLÝ DANIEL. Asistence : Machovec Jan

53:18
    Domažlice právě vstřelily branku!
    Gól v oslabení střílí po domácí chybě KOPECKÝ MIROSLAV. Asistence: Boroš Dušan

52:20
    Chomutovský tým se zatím při přesilovce moc neprosadil.

51:35
    Vyloučen hráč Domažlic Hrabík Jakub na 2 minuty za nadzvedávání hole.

50:50
    Inviduální akcí se dostal až před bránu Filip Nový, který se neprosazuje.

49:28
    Chomutovský tým si připravují další šance.

48:40
    Opět stejná stejná situace. František Prášil opět nedává gól!

48:28
    Hostujícímu týmu dochází síly.

47:38
    Před prázdnou brankou se ocitl František Prášil, avšak střela končí na tyči!

42:17
    Dvánáctou branku dává svojí první trefou v sezóně DUDEK DAVID. Asistence: Borovička Marek

42:07
    A další hattrick tu máme. Svojí třetí branku střílí BOROVIČKA MAREK.Asistence: Holý Daniel

41:21
    Sám před bránou byl František Prášil.Střelu pouze vyslal do gólmana hostí.

40:01

Za pár minut začne poslední třetina tohoto zápasu.

Na světelné tabuli svítí skóre 10:1 pro domácí po druhé třetině. Sice hostující tým měl více střel ale dal pouze jeden gól. Střely: 15:17

40:00

39:40
    V závěru druhé třetiny je domácí tým aktivnější .

38:51
    Desátou brankou dává PRÁŠIL FRANTIŠEK po dorážce.

37:43
    Hattrickem se uvádí v dnešním zápase BOHÁČEK JAN. Bez asistence

36:15
    Domácí hráč Filip Nový dostává 2 minuty za sekání.

35:41
    Po třech vteřinách opět domácí skórují. Prosadil se hráč MORAVA MARTIN. Bez asistence

35:38
    Po přihrávce do prázdné branky střílí gól BOROVIČKA MAREK. Asistence: Dudek David

35:10
    Hra je opět přelévaná ze strany na stranu.

33:58
    Pohledná akce Domažlic skončila nedůrazným zakončením jednoho z hostujících hráčů.

33:39
    Chomutov je v plném počtu.

32:20
    Po další střele hostů při přesilovce zvoní tyč!

31:39
    Chomutovský hráč Martin Morava je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

31:29
    Nepřesnosti domácích umožňují více šancí hostujícího celku ke střelení branky.

30:35
    Po krásné přihrávce se prosazuje MARTIN MORAVA. Asistence: František Prášil

28:48
    V přesilové hře se prosazuje hráč HODL PETR. Asistence: Hrabík Jakub

28:33
    Vyloučen hráč domácího celku Václav Silovský na 2 minuty za sekání.

27:53
    Jan Vlček teď fantasticky loví míček z brankové čáry! Další skvělý zákrok domácího brankáře.

27:15
    Chomutov se opět prosazuje střela DANIELA HOLÉHO ,který vymetl pravý růžek branky . Asistence: Prášil František

26:04
    Závar před brankou a mnoho šancí Domažlic ,ale domácí brankář je jako neprostupná zeď !

25:36
    Chomutov ustál oslabení a už je zpátky v pěti .

24:33
    Domažlice se v přesilové hře dostávájí do mnoha šancí, ale zatím ani jednu nevyužili ke střelení gólu.

23:36
    Chomutovský celek je vyloučen za špatné střídání . Na trestnou lavici usedá Martin Morava.

23:30
    Hostující kapitán je při chuti. Stříli odkud se dá !

22:57
    A Chomutov proměňuje přesilovou hru v které se prosazuje BOROVIČKA MAREK. Asistence: Pačmag Marek

22:04
    Domažlice jdou do čtyř . Vyloučen hráč Hrábík Jakub na 2 minuty za nesportovní chování.

21:45
    Další chomutovský gól přidává FRANTIŠEK PRÁŠIL! Asistence: Filip Nový

21:18
    Nebezpečná střela od domácího Martina Moravy

20:18
    Hned v úvodu po chybě chomutovské obrany se ocitl v šanci hráč Domažlic, který ale netrefil optimálně míček a tudíž branka nepadla.

20:01

První třetina skončila lépe pro Chomutovské hráče ,kteří se dokázali prosadit a to dokonce dvakrát. Střely za první třetinu skončily ale ve prospěch hostů 12:9 . Začátek druhé třetiny začne přibližně v 17.55.

20:00

19:05
    Chomutovská obrana stále zapomíná na hlídání hostujících hráčů a ty se pak dostávají do šancí ke střelení branky.

18:13
    Šance na obou stranách ,ale ani jedna neskončila gólem!

17:34
    Chyba domácích ,kterou nepochopotelně zahodil jeden z hráčů hostů.

16:23
    A další střela domácích ,tentokrát střílel František Prášil a golman hostí ani nevěděl jak tuto střelu chytil.

15:09
    Chomutovská obrana je velmi nestabilní a hosté se tím dostávají do nebezpečných pozic a ohrožují branku Jana Vlčka.

13:49
    Po nahrávce Borovičky střílí JAN BOHÁČEK a navyšuje skóre na 2:0. Asistence:Borovička Marek

13:04
    Hosté měli další příležitost k vyrovnání stavu utkání.

11:58
    Další střela Domažlic, kterou chytá domácí brankář Jan Vlček.

10:00
    Hra se přelévá ze strany na stranu ,ale skóre je pořád stejné!

08:21
    Hráči Jiskry se s přibývajícím časem dostávají více do šancí.

06:55
    V gólové šanci se ocitl kapitán Domažlic Baroch Ondřej ,ale stav zůstává pořád nezměněný.

06:12
    Hra je mnohdy přerušována zbytečnými fauly.

04:46
    Chomutovští florbalistě jsou po první brance stále více aktivní.

03:18
    Domažlice si také v úvodu utkání vytvořili mnoho šancí ,avšak ani jedna nebyla proměněna.

01:52
    Další střela domácích, kterou bezproblémově chytil golman hostů

00:32
    Střelou z otočky se prosadil BOHÁČEK JAN. Asistence:Borovička Marek

00:01

Oba týmy jsou už připraveni na začátek zápasu .

FbC 98 Chomutov: Vlček,(Burda) - Nový, Prášil, Boháček, Pačmag, Machovec, Holý,
    Dudek, Šamaj, Maštalírský, Silovský, Borovička, Morava

TJ Jiskra Domažlice: Škrabálek - Hrabík, Boroš, Opálka, Baroch, Kopecký, Hodl

Rozhodčí: Pangerl, Vapeník.

Začátek zápasu je posunut o 15minut, z důvodu zpoždění hostujícího celku.

Dnešní on-line přenos budou komentovat Ondřej Šarša a Michal Šolta.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.
    Branky a nahrávky: 1. Boháček (Borovička), 14. Boháček (Borovička), 22. Prášil (Nový), 23. Borovička (Pačmag), 28. Holý (Prášil), 31. Morava (Prášil), 36. Borovička (Dudek), 36. Morava, 38. Boháček, 39. Prášil (Nový), 43. Borovička (Holý), 43. Dudek (Borovička), 44. Silovský (Morava), 44. Morava (Prášil), 47. Prášil (Morava), 54. Holý (Machovec), 58. Nový (Prášil) - 29. Hodl (Hrabík), 44. Hodl (Boroš), 54. Kopecký (Boroš)

Rozhodčí: Pangerl, Vapeník