Pardubice – Tango Brno 1:2 (kon.)
FC Torf Pardubice
1:2 (0:1)
FC Tango Brno
Sobota 20.11.2010, 20:00 • Nafukovací hala na Dukle v Pardubicích • 1. Futsal liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Vítejte na utkání sousedů ze šesté a sedmé příčky tabulky. Soupisky budou doplněný během prvního poločasu z důvodu zpoždění adiministrace ze strany hostí. Omlouvám se.

1

00:25
    Pardubický Urban nastřeluje tyč, brankář Brna zrzavý vleže jenom sledoval let balónu.

01:50
    Pardubičtí zíkávají ve středu míč, Sloníček posunuje na Malého a ten krásnou střelou nechává vyniknout Zrzavého.

4:44
    Ztráta brněnského Veselovského na půlce, Malý po pár krocích střílí doprostřed brány, kde je připraven se svojí náruší gólman.

5:50
    Po Marešově střele zvoní tyč pardubického brankáře Šimona.

06:20
    Aktivní Mareš pokouší štěstí a utěšenou střelou těsně míjí bránu, nad.

6:17
    Roh domácích rozehrává Malý, krásně nachází Slováčka, ten pálí a brněnský brankář s obtížemi vytlačuje na další roh.

6:54
    Po Veselovského dalekonosné střele Šimon ukvapeně zahrává na roh.

09:00
    Ztráty míčů na obou stranách hra je mírně řečeno rozháraná.

13:00
    Hra stagnuje, střídají se pouze střely ze značných vzdáleností.

14:11
    Brno více drží míč na svých kopačkách, ale naráží na kompaktní blok pardubických. Vyjímkou je jenom brněnský Mareš, který se nebojí tvořit a zkusit to i sám.

15:35
    Krásný dlouhý pas brněnského brankáře na nabíhajícího Beleje, který nekompromisně pálí. Šimon má plné rukavice práce a vyráží na roh.

16:47
    Krásný, drzý průnik Mareše přes 3/4 hřiště, kdy slalomem obešel co šlo, končí míč ve skrumáži před brankou, kde si jej nachází Outrata a přehazuje padajícího Šimona.

17:00
    Popravdě ani nevím za co, kontakt dvou hráčů posouzen rozhodčím jako nedovolený.

17:10
    Urbanec po krásné pardubické kombinaci nastřeluje jenom tyč.

18:26
    Aktivní Mareš faulován na hranici brankoviště, Outrata přesto zakončuje. Skvělým zákrokem jistý gól chytá pardubický gólman Šimon. Tak to byla tutovka jako BRNO.

19:01
    A tyče zvoní, opět je nastřelují pardubičtí, jmenovitě Slováček straší Zrzavého.

19:28
    Štírek Mareš si rychlým průnikem vykoledoval faul od Slováčka.

První poločas lépe začali pardubičtí, posléze se hra vyrovnala, chvilku stagnovala, ale po většinu zbylé půle bylo lepším týmem Brno, asi zasloužený vývoj utkání.

21

01:34
    Outrata po Marešově křižné přihrávce těsně míjí.

04:04
    Po srážce dvou hráčů ošetřován pardubický Melechovský.

06:05
    Brankář Brna Zrzavý neudržel střelu Velechovského z ostrého úhlu a pro nikým nestřeženého Slováčka, již nebyl problém z blízka přehodit ležícího gólmana.

06:48
    Opět skvěle hrající Mareš zavezl míč na polovinu Pardubic a krásnou přihrávkou nalezl Veselovského, který byl nekompromisní.

09:15
    Melechovský z dálky zkouší pozornost brněnského brankáře, ten s jeho střelou nemá žádné problémy.

11:10
    Slováček z půle do náručí branáře brňanů.

12:33
    Mareš po odražené střele Outraty na pardubickou branku vedle.

15:16
    Pardubický Slováček se rozhodl vzít vše na sebe, po samostatném průniku pálí na Zrazavého, ten s problémy vyráží na roh.

16:56
    Brankáři si vyměnili pozdravy, resp. pardubický Šimon svůj dlouhý výhoz doručil až do náručí Zrzavého. Ten však už míč zpět nehodil.

17:18
    Brněnský Brůna tvrdě z půle na Šimona, ten vyráží do pole.

17:36
    Krásná akce Brna! Brůna nalezl Beleje, ten již přehodil ležícího Šimona, z brankové čáry vykopává Urbanec.

17:56
    Domácí si berou oddychový čas.

18:10
    Pardubcký brankář Šimon vyčkává již skoro na půlce, aby mohl pustit na hřiště pátého hráče do pole. Aktivní hra Brna byť na své půli mu to neumožňuje.

18:50
    Pardubice hrají power play. V červeném rozlišováku Malý jako pátý hráč.

19:45
    Přes zámek Pardubic se nedaří nic vymyslet. Brankář Brna Zrzavý chytá míč a zkouší překopnout hřiště a skórovat, opuštěnou branku Pardubic míjí.

Brno bylo asi o ten jeden gól lepším týmem. Těším se na setkání s Vámi při příštím přenosu. Dobrou noc. (21:57:15)