Hranice – Jičín 32:17 (kon.) | Zubří – Dukla 24:26 (kon.) | Přerov – Frýdek-M. 32:29 (kon.)
TJ Cement Hranice
32:17 (17:10)
HBC Medipoint Jičín
Neděle 21.11.2010, 10:30 • TJ Cement Hranice • Chance Extraliga mužů

Statistiky zápasu :

Branky TJ Cement Hranice:Bednařík 1, Magrla 1, Čadra 1, Indrák 1, Bajgar 4, Galus 6, Šíra 4, Dolák 7, Weintritt 7
    Branky HBC Ronal Jičín: Bareš 2, Naimann 8, Masák 2, Babák 1, Groh 2, Kraus 2

ŽK: 2:2 (32:17)

Dnes se utkaly týmy TJ Cement Hranice a HBC Ronal Jičín. Hranice byly dnes určitě lepší. Technické chyby Jičína, vynikající Kučerkův výkon a návrat Weintritta dnes přispěly k výhře s vysokým bodovým náskokem Hranic. Hranice tak napravily výsledky z minulých dvou zápasů. Nejlepší hráči utkání byli bez debat Jakub Dolák, i přes některé chyby Lukáš Weintritt a nejlepší střelec Michal Naimann. Loučím se s vámi z hranické haly, na přečtenou.(32:17)

60
    Konec zápasu. (32:17) (0:0)

60
    Závěrečný 7m hod pro Peťu Magrlu, ten se s přehledem trefuje, 32:17 (31:17) (0:0)

60
    Galus na začátku poslední minuty zvyšuje na 31:17 z křídla, (30:17) (0:0)

59
    Šíra si jde sednout na dvě minuty, je to pět na pět, Kučerka získává míč Hranicím, (30:17) (0:0)

58
    Hranice v útoku, Dolák se trefuje z výskoku ze spojky, Barák jen hleděl, 30:17 (29:17) (0:0)

58
    Devítka pro hranické, Josef si jde sednout na dvě minuty (29:17) (0:0)

57
    Jičín v útoku, hraje přesilovku na Hranice, Jičín ztrácí díky krokům míč. (29:17) (0:0)

57
    Naimann střílí 7m hod za Indrákův faul, proměňuje ho, 29:17 (29:16) (0:0)

56
    Devítka pro jičínské, ti jakoby na konci zápasu ožili, už 5 minut nepadla branka. Indrák si jde sendout na dvě minuty (29:16) (0:0)

54
    Dolák se netrefuje, Hranice získaly míč, Barák vychytal hranického hráče a snažil se dát gól přes celoiu halu, netrefil se však. (29:16) (0:0)

(28:16) (0:0)

53
    Groh střílí mimo a snaží se Hranicím vzít míč, to se podaří jinému hráči a Jičín útočí, Hranice ovšem míč získají, Babák ho vypíchne a sám si jde pro bod, narazí však na výborného Kučerku, tak nic... (28:16) (0:0)

52
    Devítka pro hosty, Kučerka odráží míč, Jičín je však stále na hranické palubovce, Naimann střílí nad břevno, vzápětí však hosté opět získávají míč. (28:16) (0:0)

51
    Weintritt se posedmé trefuje a zvyšuje na 29:16 (28:16) (0:0)

50
    Herda trefuje z křídla tyč, mohla to být pěkná branka, devítka pro hranické, týmy jsou kompletní. (28:16) (0:0)