4:3 (1:1, 0:1, 2:1 - 0:0)
HC Oceláři Třinec
Středa 24.11.2010, 18:15Tipsport extraliga

63:19
    Daniel Seman vyhodil puk z vlastní třetiny na střídačku a ačkoliv hodně protestoval, musí jít na trestnou lavici.

57:58
    Kolařík propadl ve středním pásmu, a tak musel faulovat. Také hosté si tak ještě zahrají přesilovku.

55:26
    A slávisté budou hrát přesilovku. Hrabal nesmyslně tvrdě narazil protihráče na mantinel a dostává po zásluze dvě minuty.

47:40
    Richter dostává dvě minuty a domácí tak budou hrát přesilovku.

40:00
    V čase 40:00 dostává Radek Bonk 10 minutový osobní trest a zároveň trest do konce utkání. Bohužel jsme si nevšimli, kvůli čemu trest dostal.

38:04
    A slávisté jdou do tří. Petr Kuboš dostává dvě minuty za vystřelení puku mimo hřisště.

37:45
    A máme tu třetí faul slávistů a na trestnou opět míří Lukáš Špelda, který promáchl puk na střední čáře a poté podrazil protihráče.

32:18
    Slávisté si zahrají přesilovku. Polanský dostává dvě minuty.

29:10
    Na druhé straně fauloval Špelda a jde si podruhé dnes sednout na trestnou lavici.

20:41
    Hned v první mminutě druhé třetiny se otvírají vrátka trestné lavice. Poprvé v dnešním utkání do nich vejde hráč domácích, kterým je Špelda, který si odpyká menší trest za držení.

13:42
    Vyloučený Hrabal je zpátky na ledě.

11:37
    Slávisté si zahrají druhou přesilovku. Dvě minuty dostal za podražení Hrabal.

05:49
    Domácí si zahrají první přesilovku. Na tresnou lavici usedá Lojek za držení.

Patrik Kubečka

Branky a nahrávky: 15. Doležal, 45. Jelínek (Kadlec), 56. Vašíček (V. Růžička), 65. Růžička - 9. Kohn (Květoň), 36. Kohn (Krajíček, M. Růžička), 44. Kohn (Zíb, Květoň)

HC Slavia Praha: Kopřiva - Kuboš, Žižka, Roth, Vašíček, Kolařík, Špelda, Barák - Vondrka, V. Růžička, Pospíšil - Svoboda, Poletín, Tomica - Žejdl, Micka, Krenželok - Jelínek, Slavíček, Doležal.
    HC Oceláři Třinec: Hamerlík - Richter, Hudec, Zíb, Lojek, Seman, Krajíček, Vágner, Hampl - Květoň, Peterek, Polák - Růžička, Kohn, Orsava - McGregor, Bonk, Varaďa - Adamský, Polanský, Hrňa.

Rozhodčí: Šír, Jeřábek - Pouzar, Svoboda J