Jihlava – Písek 4:2 (kon.) | Znojmo – Olomouc 3:0 (kon.) | Chomutov – Chrudim 1:2 (po pr.)
Tábor – Benátky n/J 2:3 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 2:1 (po pr.) | Vrchlabí – Kadaň 3:1 (kon.)
Hr. Králové – Třebíč 2:1 (kon.) | Beroun – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.)

59:47
    Puk je za domácí brankou, Horáček rozehrává.

59:30
    Čech je vyjetý z branky, na střídačku zatím nemíří.

59:28
    Po ofsajdu domácích se bude vhazovat ve středním pásmu.

59:11
    Domácí si berou oddechový čas, aby mohli zmobilizovat poslední zbytky sil a určit taktiku na závěr třetí třetiny.

59:11
    Po delší době o sobě dali vědět i hostující útočníci, Kopicovu střelu Čech v pohodě chytá do lapačky.

57:04
    Střelu Mrkvičky tečoval Padělek těsně mimo Stejskalovy branky.

55:30
    Domácí sevřeli hosty kolem jejich branky, ale finální přihrávka nebyla přesná a puk se Benáteckým podařilo vyhodit do středního pásma.

55:00
    Hosté se ubránili, Kohouti si kromě střely Petráčka z úvodu přesilovky žádnou šanci nevytvořili. Na vyrovnání mají už jen pět minut.

53:15
    Petráčkovu ránu od modré Stejskal vyráží a hosté vyhazují až k Čechovi.

53:00
    Táborští mohou vystuňovat svůj tlak na Stejskala, po vyloučení Kici za podražení budou hrát přesilovku.

50:34
    Šance následuje šanci, teď pálil Nedorost, Stejskal puk ztlumil.

50:14
    Před Stejskalem se objevil úplně volný Kostourek. Hosté odpálili puk na druhý konec hrací plochy, zakázané uvolnění se nepíská.

48:51
    Před Stejskalem bojoval o puk Červený, kotouč nakonec skončil za brankou, odkud ho hostující beci odpálili do středního pásma.

48:28
    Bárta ujel podél mantinelu, přihrával před branku Kopicovi, ten ale stříli těsně vedle.

47:31
    Kocar dvakrát pálí na Stejskala, nejdřív šla střela mimo, poté brankář hostí dobře zasáhl.

45:42
    Tábor právě vstřelil branku!
    Puku se po nepřesné přihrávce Benáteckých zmocnil MILAN KOSTOUREK, sám ujel do brejku a blafákem do bekhendu nad beton překonal Stejskala. Táborští tak korunovali zvýšenou aktivitu z druhé i třetí třetiny, kdy gól na 2:3 už několikrát visel ve vzduchu. Bez asistence.

43:43
    Bártova střela z mezikruží se k Čechovi nedostala.

42:59
    Skořepa našel Jecha, jeho pokus Čech lapil do lapačky.

Ondřej Nejedlo

Branky a nahrávky: 28. V. Mrkvička (Černý), 46. Kostourek - 10. Klimt (Loskot, Urban), 17. Pavlů (Kopic), 26. Loskot (Bendik, Klimt)

HC Tábor: Čech (Halmoši) - Hartmann, Černý, Horáček, Havran, Petráček, Koktan, Kanov, Kudrna - Krätzer, Červený, Kocar, Török, Voříšek, V. Mrkvička, Šperger, Padělek, Andres, Kostourek, Nedorost, Kolomý
    HC Benátky nad Jizerou: Stejskal (Nedvídek) - Kolmann, Štich, Pavlů, Bendik, T. Mrkvička, Vála, Ulrych -
    Kica, Plodek, Krejčík - Klimt, Urban, Loskot - Kopic, Skořepa, Bárta - Jech, Pabiška, Nevyhoštěný - Weiss

Rozhodčí: Vampola - Kreuzer, Polonyi