Vítkovice – Motor ČB 4:6 (kon.) | Plzeň – K. Vary 5:4 (kon.) | Kladno – Mladá Boleslav 2:1 (kon.)
Zlín – Liberec 2:3 (po s.n.) | Kometa Brno – Třinec 4:3 (po s.n.)
po s.n.
Berani Zlín
2:3 (1:1, 1:0, 0:1 - 0:0, 0:1.)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 03.12.2010, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga

Tygři zvládli samostatné nájezdy úspěšnějí a domů si tak odvážejí bonusový druhý bod. Hezký zbytek pátečního večera ze zlínského zimáku. (20:06:31)

65:00
    Liberec právě vstřelil branku!
    Vítěznou branku v samostatných nájezdech si připisuje Jaroslav Kudrna.

Leška nedal.

Jako druhý jede Hořava a proměnuje - 2:0

Za domácí jel Martin Hamrlík, ale Vošvrdu nepřekonal.

Jaroslav Kudrna střelou mezi betony prostřelil Sedláčka.

Samostatné nájezdy začínají.

V prodloužení nám branka nepadla a tak na řadu příjde dovednost při které je potřeba zručnost, pevné nervy a také kus štěstí - samostatní nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:45
    Jakub Grof se vydal na výlet do útočnéhá pásma, kde se dostal do dvou obrovských šancí, ale nedokázal proměnit ani jednu.

63:41
    Leška se prokličkoval až před Vošvrdu, který jeho pokus kryje.

62:10
    V prodloužení se oba týmy nikam nehrnou a zkoušejí spíše střílet z větší vzdálenosti.

60:01

Ve třetí třetine dokázali Tygři vyrovnat a tak nám utkání dospělo do prodloužení. Pokud v prodloužení branka nepadne budou následovat nájezdy.

60:00

58:30
    Buly před Sedláčkem.

57:16
    Domácí jsou kompletní.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 10. Leška (Linhart), 16. Kubiš - 8. Vak (Derner), 45. Klimenta (Výtisk, Hořava), 65. Kudrna

Berani Zlín: Sedláček - Hamrlík, Linhart, Švrček, Galvas, Grof, Řezníček, Míka, Lučka - Balaštík, Leška, Köhler - Důras, T. Sýkora, Rachůnek - Holík, Balán, F. Čech - Kubiš, Roman Vlach, Sivák.
    Bílí Tygři Liberec: Vošvrda - Čakajík, Moravec, Výtisk, Derner, Hunkes, Trončinský, Štich, Pavlů - Kudrna, Nedvěd, Dušek - Klimenta, Vak, M. Hořava - Vantuch, Podkonický, Víšek - Ondřej, Bárta, Špaček.

Rozhodčí: Hodek, Pešina - š Bejček,Charvát