Banská Bystrica – Martin 3:4 (kon.) | Nitra – Košice 5:6 (kon.) | Žilina – Poprad 2:1 (po s.n.)
HC Slovan – Zvolen 2:3 (po s.n.) | Skalica – Trenčín 2:3 (po s.n.)
po s.n.
MsHK Žilina
2:1 (1:0, 0:1, 0:0)
HK Poprad
sk Pátek 03.12.2010, 17:00Tipos Extraliga (SR)

Koniec zápasu. (19:19:48)

Žilina dala gól! STUPKA - Žilinský kanorier premenil samostatný nájazd.

Posledný za Poprad Kroták...blafák na backhand no neúspešný.

Žilina Petruška...strela no nedal.

Poprad Lapšanský...krásny blafák ale Laco aj so šťastím chytá.

Domáci Nemec...skúsil strelu spomedzi kruhov no neúspešne.

Za Poprad je to Klouda....nedal.

Prvý exekútor bude Žilinčan Stupka....ten svoj nájazd šikovným blafákom premieňa.

Samostatné nájazdy začínajú.

Bude nevyhnutný penaltový rozstrel.

65:00
    Predĺženie skončilo.

64:49
    Na konci predĺženia mohol rozhodnúť opäť Kokavec, ale tento raz mu neposedný puk preskočil hokejku.

63:00
    Kmiť sám pred brankárom domácich Lacom, no prespal správnu príležitosť na strelu a potom ho už obrana vlkov ľahko zbavila puku.

60:05
    Začala sa hra 4 na 4, ktorá bude trvať maximálne 5 minút.

60:01
    Začalo predĺženie.

60:00
    Tretia tretina skončila.

59:45
    Kokavec sa v závere rútil do samostatného nájazdu na Melicherčíka, no skórovať nedokázal.

59:09
    Necelú minútu do konca to vyzerá na predĺženie.

58:00
    2 minúty do konca tretej tretiny a stále je na ukazovateľi remízový stav.

57:00
    V Žiline zostávajú do konca zápasu 3 minúty a stále čakáme na víťazný gól jedného či druhého mužstva.

Peter Taraba

Branky a nahrávky: 18. Heš (Devečka, Horský), ?. Stupka - 26. Škovira (Kledrowetz)

MsHK Žilina: Laco - Krčula, Dlouhý, Ďurkech, Heš, Devečka, Rúfus, Ftorek, Milovanovič - Nemec, Hreus, Kokavec - Petruška, Horský, Smotrila - Oravec, Troliga, Stupka - Drevenák, Slovák, Valášek
    HK Poprad: Melicherčík - Kasík, J.Brejčák, Jasečko, D.Brejčák, Nádašdi, Kledrowetz, Kramár - Škovira, Kmiť, Kroták - Svitana, Klouda, Lapšanský - Paločko, Mlynarovič, Takáč

Rozhodčí: Grečko, Gajan, Kalina