Hranice – Přerov 31:24 (kon.) | Karviná – Zubří 29:24 (kon.) | Frýdek-M. – Třeboň 37:24 (kon.)

00
    Dnes jste mohli sledovat derby mezi týmy TJ Cement Hranice a Sokol HC Přerov. Hranice po celou dobu zápasu vedly a postupně během prvního poločasu zvyšovaly skóre. S nástupem druhého poločasu však, podobně jako před týdnem s Frýdkem Místkem, začaly převažovat technické chyby. Na straně Přerova byly však také, a tak Hranice nakonec zvítězily se sedmibrankovým náskokem. Dnes je nutné zmínit perfektní výkony brankářů. Jak hranického Kučerku, tak přerovského Štolcara. Ti dnes své týmy podrželi opravdu hodně. (31:24)

60
    Konec zápasu. (31:24) (0:0)

30
    Posledních pár sekund už se neděje nic převratného. (31:24) (0:0)

59
    Galus třikrát po sobě neproměňuje branku. Šíra nahrál přibíhajícímu Brožovi, který ze spojky přehazuje Štolcara. 31:24 (30:24) (0:0)

59
    Mužík ani Bajgar na druhé straně se netrefují a pěkně zahazují své šance. (30:24) (0:0)

58
    Bajgar přidává další gól pro hranické, 30:24 (29:24) (0:0)

57
    Hra pokračuje, Bajgar prostřeluje Štolcarovu bránu ze spojky. 28:24, Kovařík přidává další branku na druhé straně. 29:24 (28:23) (0:0)

56
    Kučerka odrazil přerovský útok, míč jim však ale zůstal. Máme tři a půl minuty do konce zápasu a trenér Hegar si bere oddechový čas. (28:23) (0:0)

56
    Indrák přidává branku pro hranické, 28:23 (27:23) (0:0)

56
    Kovařík snižuje na 27:23 (27:22) (0:0)

54
    Přerovští také elegantně přišli o míč, tentokrát však Šíra dokázal díky faulu na něj získat 7m hod pro hranické. Střílí Čadra, Štolcar ho však vychytal. Čadra střílí znovu, branka však neplatila kvůli teči jeho nohy. (27:22) (0:0)

53
    Devítka pro přerovské, Kavka vychytán, Hranice se valí na přerovské. To jim však na nic nebylo... (27:22) (0:0)

52
    David Mužík se trefuje krásnou střelou z křídla. 26:22. Dolák skóruje také, avšak za hranický tým na druhé straně. 27:22 (26:21) (0:0)

51
    Dolák na druhé straně zvyšuje na 26:21 ze spojky. (25:21) (0:0)

51
    7m hod pro Kavku, ten ho úspěšně proměňuje, 25:21 (25:20) (0:0)

51
    Bednařík si jde sednout na dvě minuty. (25:20) (0:0)

50
    Devítka pro hranické, Galus se chystal vystřelit z křídla, nakonec však nahrál nachystanému šírovi na pivota a ten úspěšně zakončil. 25:20 (24:20) (0:0)