Kladno – Zlín 3:2 (po s.n.) | Mladá Boleslav – Třinec 3:2 (po s.n.) | Sparta – Plzeň 4:3 (kon.)
Pardubice – K. Vary 3:4 (po pr.) | Kometa Brno – Litvínov 4:1 (kon.) | Slavia – Motor ČB 4:1 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
3:4 (3:0, 0:2, 0:1 - 0:1)
HC Energie Karlovy Vary
Úterý 07.12.2010, 18:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Tipsport extraliga

65:00
    Konec zápasu. Po první třetině, kterou domácí Eaton vyhrál 3:0, věřil hostům z Karlových Varů snad jen ten nejvěrnější fanoušek. Jenže nakonec to sou právě oni, kteří si odvážejí další body z ČEZ Areny. Nejlepší hráči: Jan Starý (PCE), Lukáš Pech (KVA). Pro dnešek to je vše, nashledanou. (20:25:04)

63:13
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Je rozhodnuto! Stáré známé nedáš, dostaneš se ukázalo v plné kráse. Před brankou Energie nedal ve stoprocentní šanci branku Mezei, který sám před Mensatorem zklamal. Hosté šli do protiútoku, a ten se jim povedl na jedničku. Pech v brejku našel sjíždějícího DAVIDA HRUŠKU, a ten prudkou ranou překonává ležícího Svobodu. Asistence: Lukáš Pech.

62:37
    Zaváhání domácí obrany dostalo k zakončení Čuttu. Ten ale branku domácích netrefil.

62:15
    Zohorna svoji střelu namířil pouze do výstroje Mensatora, který si s jeho ranou poradil bez problémů.

61:34
    Zaťovič se dral středem hřiště do zakončení, jenže přítrž mu učinila obrana domácích, která puk odvrátila.

60:55
    Kumstátovu nepříliš prudkou ránu zastavuje Svoboda betonem.

60:29
    Rozhodnout mohl krásnou individuální akcí kapitán Eatonu Koukal, ale svoji bekhendovou ranou minul branku hostí jen o centimetry.

60:01

60:00
    Třetí třetina skončila. Hostům se povedlo ve třetí třetině srovnat stav a na řadu tak příjde prodloužení.

59:58
    Uvidíme prodloužení.

59:31
    Kolář I nestihl prudkou nahrávku Koláře II a u puku jsou hosté.

58:44
    Ten samý hráč poté dostává osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.

58:37
    Skladaný vyjel od mantinelu do středu hřiště a jeho následná rána končí na tyči!

58:09
    Koukal se dral mezi čtveřící hostujících hráčů a pro domácí tak ukradl drahocené vteřiny.

57:36
    Hosté kombinují ve středním pásmu.

57:11
    Domácí vyhazují.

56:48
    Rákos neuhlídal Dobroně, který z první vypálil na Svobodu. Ten však výborně chytá puk do lapačky.

56:29
    Robert Kousal dává hostům šanci otočit duel. Dvě minuty dostává za podražení.

56:23
    Po zakázaném uvolnění hostí se hra stěhuje po levici Mensatora, kde se bude vhazovat.

Martin Mišovec

Branky a nahrávky: 4. Buchtele (Zohorna), 10. Nakládal (Starý), 18. Starý (Kaberle, Kolář I) - 28. Pech, 30. Zaťovič (Pech, Gřegořek), 55. Hruška, 64. Hruška (Pech)

HC Dynamo Pardubice: Svoboda (Landsman) – Nakládal, Kaberle, Kočí, Kolář II, Jillson, Mezei, Drtina – Kolář I, Koukal, Starý – Bartek, Cetkovský, Zohorna – Pineault, Radil, Somík – Rákos, Kousal, Buchtele.

Trenéři: Josef Jandač a Pavel Hynek

HC Energie Karlovy Vary: Mensator (Sáblík) – Čutta, Kokko, Sloboda, Gřegořek, Mucha, Dobroň, Rohan, Přindiš – Kumstát, Skuhravý, Dej – Hruška, Pech, Zaťovič – Skladaný, Melenovský, Procházka – Sailer, Klíma, Košťál.

Trenéři: Antonín Stavjaňa, Václav Baďouček a Pavel Kněžický

Rozhodčí: Fraňo, Pešina - Bejček, Charvát