Twente – Tottenham 3:3 (kon.) | W. Brémy – Inter 3:0 (kon.) | Lyon – Hapoel Tel Aviv 2:2 (kon.)
Benfica – Schalke 1:2 (kon.) | Manchester Utd. – Valencia 1:1 (kon.) | Bursaspor – Rangers 1:1 (kon.)
Barcelona – Kazaň 2:0 (kon.) | Kodaň – Panathinaikos 3:1 (kon.)
Bursaspor
1:1 (0:1)
Glasgow Rangers
Úterý 07.12.2010, 20:45Liga mistrů

Utkání skončilo zaslouženou remízou. Skóre otevřel ve 20. minutě po rychlém protiútoku hostující Kenny Miller, za domácí srovnával v 79. minutě Sercan Yildirim. Bursaspor tak ve svém posledním zápase v letošní Lize mistrů získal první bod. Fotbalisté Glasgow Rangers jich nasbírali šest. Pro dnešek přeji příjemný zbytek večera a někdy zase napřečtenou! (22:37:34)

90+3
    Střelecký pokus Batally míří příliš vysoko.

90+1
    Keceli vlétl tvrdě do Fostera a byl mu odpískán útočný faul.

89
    Ipek fauluje ve středu hřiště Davise. Rozehrávka pro Skoty.

88
    Akce hostí končí zkaženou přihrávkou. V tlaku opět Bursa.

86
    Krásná akce Bursasporu gólem neskončila. Po několika narážečkách se Yildirim ocitl sám před McGregorem, ale míč mu v poslední chvíli odskočil.

85
    Hosté v těžké defenzivě jen odkopávají míč do autu.

84
    Domácí pokračují v tlaku, Batalla ale centroval hodně nepovedeně.

83
    Hosté naposled střídají. Místo mladíčka Coleho si zahraje McMillan.

79
    Bursaspor právě vstřelil branku!
    Domácí se dočkali vyrovnání! Na Ipekův centr si nahěhl SERCAN YILDIRIM, který zůstal na malém vápně na chvíli nepokrytý a poslal balón do sítě. Hráči Bursasporu mají z gólu obrovskou radost, sahají totiž po svém premierovém bodovém zisku z LM.

78
    Obrovský závar před bránou Rangers, ale domácí hráči nedokázali hostující val prostřelit ani na několikrát!

75
    Vše skončilo jen nepovedenou střelou.

74
    McCulloch stáhl před pokutovým územím Batallu a domácí budou zahrávat velice zajímavou standardní situaci.

73
    Vederson zahrával trestný kop, ale jeho centr jen proletěl pokutovým územím a skončil za brankovou čarou.

71
    Hosté podruhé střídají. Odchází Naismith, zahraje si slovenský reprezentant Vladimír Weiss.

70
    Domácí zakopli míč do autu, protože na trávníku zůstal ležet jejich spoluhráč Yildirim.