Benátky n/J – Olomouc 4:1 (kon.) | Jihlava – Chrudim 1:4 (kon.) | Znojmo – Litoměřice 3:1 (kon.)
Chomutov – Kadaň 2:3 (po s.n.) | Tábor – Písek 2:4 (kon.) | Ústí n/L – Třebíč 3:2 (po s.n.)
Vrchlabí – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.) | Hr. Králové – Beroun 2:3 (kon.)
po s.n.
Piráti Chomutov
2:3 (0:0, 2:2, 0:0 - 0:0)
Sportovní klub Kadaň
Středa 08.12.2010, 17:30 • ČEZ stadion • 1. liga (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

9:52
    Boušek po přihrávce Charouska měl na holi velkou šanci na otevření skóre dnešního utkání. hanuljak si s jeho střelou skvěle poradil.

00:01

0:20
    Domácí hned od úvodní buly v náporu.

0:55
    Vyloučen hostující Szakal na 2 minuty za držení.

1:20
    Hosté vyhazují.

1:37
    Skořepa vyzkoušel pozornost Hyláka, ten vyrazil jen tak, tak.

2:37
    Kadaň velice pozorně a dobře brání, domácí se k přímému ohrožení Hylákoa nedostali.

2:55

3:32
    Střela Mikšovice z velké dálky nemohla Hanuljka v brance domácích překvapit.

4:01
    Charousek se srdnatě probíjel domácí obranou, o puk ale přišel.

5:03
    Novák se Stoklasou zavařili domácím obráncům, ke střele se ale nedostali.

5:50
    Hylák kryje nahození na svou branku.

6:08
    Nepřesnost v rozehrávce hostů málem potrestal Jíra, jeho střela byla sražena mimo.

7:00
    Hosté velice dobře a pozorně brání svojí modrou, domácí mají s přechodem zatím problém.

7:36
    Icing domácích.

8:21
    Z rychlého protiútoku nepropasíroval Milotínský svou přihrávku na Radulaye.

8:47
    Hylák uklidňuje hru a umožňuje hostům vystřídat.

10:45
    Po Skořepově střela končí puk v moci Hyláka.

10:51
    Icing hostů.

11:04
    A další.

11:23
    Seman se ani nadvakrát neprosadil, obě jeho střely byly zblokovány.

12:02
    Klíma se svým pokusem na druhé straně taky neuspěl, puk skončil v ochranné síti.

12:29

13:50
    Hluchý vyslal jedovku, Hylák měl velké problémy, puk vyrazil vysoko nad sebe a před dojíždějícími domácími útočníky puk zametli do rohu hostující obránci.

14:01
    Havířova střela od modré jen těsně minula pravou tyč Hylákovi branky.

14:30
    Na druhé straně se talčil před Hanuljaka Novák, Hanuljak si ale svou pravou tyč pohlídal.

15:11
    Vhazuje se po pravici Hyláka.

15:42
    Kuběnovu střelu v poklidu Hylák našel ve své lapačce.

16:05
    Bursík zatím v největší šanci zápasu. Hanuljak předvedl skvělý zákrok.

16:40
    Szakal vyslal velice nepříjemnou střelu od modré, Hanuljak toho moc neviděl, ale i tak střelu vyrazil do rohu.

17:20
    Domácí kombinují v útočném pásmu, puk ale honí po rozích a tak z toho přímé ohrožení kadaňské branky nebylo.

17:50
    Ofsajd hostů.

17:52

18:15
    Teď je k vidění mnoho nepřesností na obou stranách.

18:43

19:00
    Kántor provětral Hylákovi betony tvrdou střelou od modré.

19:27

19:40

20:00

V 1. třetině jsme toho zatím moc neviděli, obrany převažují nad útokem a to na obou stranách. Největší šanci měli hosté, ale Hanuljak domácí podržel a tak skončila první třetina bez branek

Další třetina začne přibližně v 18:21 hod. .

20:01

20?28
    Nápor domácích hosté ukončují icingem.

20:49
    Bursík(KAD) dostává 2 min uty za hru vysokou holí.

21:09
    Hluchý a po něm Kántor měli velké šance. Po Hluchého střele se rozezněla pravá tyč Hylákovi branky.

22:05

22:24
    Chomutov právě vstřelil branku!
    Tak přeci jenom se dokmácí ujímají vedení v dnešním utkání. Rychlá souhra na jeden doteyk skončila za zády bezmocného Hyláka. Autorem první branky je PETR JÍRA. Asistence: Jaroslav Kůs a David Havíř.

23:22
    A domácí jsou při chuti, Bombic se vydal jako falešné křídlo na zteč hostující branky, jeho střela byla ale sražena.

24:39
    Proškova střela od modré byla sražena.

25:00
    Bekhend Krafta úspěch neslavil, Hylák pozorný.

25:35
    Jíra měl na holi po přihrávce Kůse druhou branku, Hylák předvedl skvělý zákrok a podržel šance hostů.

26:33
    Tak to byla rychlá a přímočará akce FILIPA SEMANA, který se proháčkoval až před Hyláka a nedal mu střeloiu mezi nohy žádnou šanci. Asistence: Marek Sikora a David Havíř.

27:40
    Hosté jsou trošku zaskočeni, naopak domácích je najednou plný led.

28:15
    Havíř zcela sám před Hylákem netrefil jeho branku.

29:00
    Mucha trefil od modré přesouvajícího se Hyláka. Hosté se brání co jim síly stačí.

29:45
    Přesilovku si zahrají také hosté, vyloučen domácí Seman na 2 minuty za podražení.

30:11
    Nahození si v poklidu Hanuljak pohlídal a puk přidržel.

30:29
    Mazanec opakovaně pálil od modré, Hanuljak jeho druhou střelu srazil do ochranné sítě.

31:00
    Mikšovic tečoval střelu Mazance jen těsně vedle.

31:40
    Domácí vyhazují.

31:45

32:04

32:33
    Hylák raději podržel v lapačce nahození Havíře od modré.

33:06
    Rychlý přechod domácích do útoku zastavuje hvizd pomezního, ofsajd.

33:42
    Kraft ve velké šanci, dostal se i ke střele, která minula pravou tyč Hylákovi branky snad i proto, že byl faulován Mazancem.

33:42
    Mazanec(KAD) 2 minuty za sekání.

34:27
    Přesilovka se domácím zatím m oc nevede, Hanuljak musel zasahovat po střele jednoho z hostů.

35:10
    Přesilovka domácích je tragická, nedostali se ke střele.

35:30
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Nemohoucnost v přesilovce domácích trestá VÁCLAV EISELT, který překonal krásným blafákem hanuljaka v brance domácích. Asistence: Libor Hlubuček.

35:42

37:40
    Domácí opět v tlaku, ke střele se ale nedostali.

38:37
    A je vyrovnáno, střelou z velkého úhlu prostřelil Hanuljaka STANISLAV MIKŠOVIC. Asistence: Josef Révay

40:00

Ve 2. třetině se dostali domácí do vedení 2:0, hostům se ale podařilo vyrovnat a tak si na rozuzlení okresního derby musíme počkat do poslední třetiny, která začne asi v 19:11 hod.

40:01

40:30
    Úvod 3. třetiny se zatím značí nepřesnostmi na obou stranách.

40:41

41:10
    Hosté 2 na 1, Bursík ale situaci řešil samostatně a jeho střela byla sražena.

42:00
    Zucker pálil jen těsně vedle.

42:45
    Kraft se proháčkoval až před Hyláka, byla ale tísněn jedním z obránců a tak z toho branka nebyla.

44:00
    Eiselt se probíjel do šance, na poslední chvílku mu puk ale skvěle vypíchl Havíř.

44:40
    Skořepa sám před Hylákem jen těsně minul jeho pravou tyč.

45:20
    Jednoznačnými pány na ledě jsou teď domácí, hosté se jen brání.

45:58
    Mazenec (KAD) to kapku přehnal a dostává 2 minuty za faul kolenem.

46:45
    Po obléhání Hyláovi branky se dostali hosté do přečíslení 2 na 1. Havíř ale zabránil skvělým zákrokem možná jistému gólu.

47:47
    Přesilovka domácím moc nevychází.

47:58

48:48
    Hosté se sami vytlačili do středního pásma.

49:20
    Zucker se dostal do velké šance, byl ale blokován a nakonec po hezké souhře puk za Hyláka neprotlačil.

50:07
    Hraje se převážně ve středním pásmu.

50:40
    Skořepa se hezky proháčkoval, dostal se až ke střele, branku ale netrefil.

51:03

52:15
    Kadaň pozorně brání a domácí nemohou najít ten správný recept na překonání jejich obraného valu.

52:50
    Puk končí v Hylákově lapačce.

53:25
    Na ledě jsme svědky marného dobývání Hylákovi branky. Hosté se zatím moc do útoku nepouštějí.

54:02
    Vhazuje se po Hylákově pravici.

54:30
    Zucker byl moc blízko Hyláka a tak jeho střela šanci neměla.

55:35
    Kombinace domácích končí nepřesnou přihrávkou na modrou, které končí až u Hanuljaka.

56:17
    Puk v ochranné síti, vhazuje se po levici Hyláka.

57:00
    Domácí se snaží utkání rozhodnout, proti jsou ovšem hosté a pozorně brání svou modrou čáru.

57:45
    Ofsajd hostů posouzen jako úmyslný.

58:00
    Ohlášeny poslední 2 minuty 3. třetiny.

58:37
    Stoklasa zalehl puk, kterým byl nastřelen, vhazuje se po pravici Hyláka.

59:08
    Hosté se dostali do útoku a vykoledovali si vhazování v útočném pásmu.

59:40
    Nahození Semana nemělo šanci na úspěch.

59:41
    Vyloučen domácí Seman na 2 minuty za sekání.

60:00

Tak utkání skončilo nerozhodně, hosté budou mít v prodloužení výhodu jednoho muže v poli navíc a to po dobu 1:41 minuty.

60:01

61:00
    Hosté v tlaku, domácí se ale skvěle brání.

61:41

62:40
    Hanuljak skvěle svou hokejou zabránil jistému gólu ve své síti.

63:06
    Hanuljak uklidňuje domácí a přidržel nahození na svou branku.

63:13
    Domácí jdou opět do tří, vyloučen Kántor na 2 minuty za vysokou hůl.

63:13
    Oddechový čas pro hosty.

63:27
    Mikšovicova střela skončila ve výstroji Krafta.

43:55

64:30
    Révayova střela byla sražena.

64:53
    Mikšovic mířil vysoko nad a hosté jsou vykázáni do středního pásma.

65:00
    Prodloužení skončilo.

V prodloužení branka nepadla i když hosté měli dlouho výhodu 4 na 3. O vítězi tak rozhodnou samopstatné nájezdy.

Upravuje se led a za chvilku začnou samostatné nájezdy.

Samostatné nájezdy začínají.

Jako první jede domácí Hřebejk, jeho střelu mezi betony Hylák jen tak tak zastavuje před brankovou čarou.

Boušek z kadaně svůj nájezd bravurně proměňuje střelou pod vyrážečku.

Jíra nedal.

Balázs branku netrefil.

Seman skuliku mezi betony netrefil.

65:00
    LADISLAV BOUŠEK jako jediný proměnil samostatný nájezd a rozhodl tak o vítězství Kadaně.

Konec zápasu. (19:59:47)

Pavel Kadeřábek

Branky a nahrávky: 23. Jíra (Kůs, Havíř), 27. Seman (Sikora, Havíř) - 36. Eiselt (Hlubuček), 39. Mikšovic (Révay), 65. Boušek

Piráti Chomutov: Hanuljak(Jarina) - Kántor, Bombic - Havíř, Mudroch - Mucha - Prošek - Hřebejk, Kraft, Hluchý - Kůs, Skořepa, Jíra - Seman, Sikora, Zucker - Kuběna, Milotínský, Radulay
    Sportovní klub Kadaň: Hylák(Závorka) - Schmidt, Szakal, Hluboček, Mužík, Mazanec, Révay, Přindiš, Zmeškal - Charousek, Klíma, Balázs, Kadlec, Mikšovic, Bečvář, Stoklasa, Bursík, Boušek, Rohan, Eiselt, Novák

Rozhodčí: Kubeš - Svoboda, Zavřel