Finsko
6:1 (0:1, 2:0, 4:0)
Česko
Pátek 10.12.2010, 16:30Mistrovství světa

Pro dnešek se loučím a zítra od 12:00 SEČ se opět uvidíme u poslední českého zápasu na MS 2010! S přáním dobrého večera se loučí Martin Slivoně. (18:40:48)

Naše hochy zítra čeká zápas o třetí místo s jedním z dvojice Švédsko a Švýcarsko.

Dnešní zápas končí v poměru 6:1 pro Finsko! Škoda, naši dokázali být pro Finy vyrovnaným soupeřem až do začátku třetí třetiny, ve které jsem prohrály 4:0.

60:00

59:58
    Fojta ještě střílí do Toivoniemiho.

Dnešní utkání sleduje 12008 diváků.

59:34
    Kukkola ještě zavezl míček na naši polovinu.

59:13
    Šebek jde ještě do protiútoku.

58:59
    Finové už jen kombinují na vlastní polovině.

57:15
    Kafkovi je odpískán faul za dvě minuty. (nedovolené bránění) Ale poté se Moilanen dopustil hákování a to je také potrestáno.

56:45
    Finsko právě vstřelilo branku!
    TERO TIITU napřáhl skoro až od půlky a prostřelil tak Kafku zhruba dvacet centimetrů nad zemí! Asistence: Mika Kohonen.

56:53
    Jsme v plném počtu!

56:12
    Střelu Kohonena zastavila až maska Kafky.

55:49
    Tiitu střílel, ale jen do mantinelu.

55:25
    Kohonen střílí, ale trefuje jen boční tyčku.

55:19
    Finové kombinují.

54:53
    Další finská přesilovka! Sikora dostává dvě minuty za útoční faul.

54:26
    Tomašík se dostal do šance, ale k klíčové fázi selhal. Míček mají Finové.

54:13
    Finové uzamkli český tým na polovině.
    Branky a nahrávky: 29. Tiitu (Kohonen), 32. Forsten (Järvi), 44. Järvi (Forsten), 45. Jussila (Väänänen), 47. Kohonen (Hyvärinen), 57. Tiitu (Kohonen) - 2. Sladký (Tomašík)

Finsko: Toivoniemi (Naumanen) - Vehkaoja, Savolainen, Bollström, Kivilehto, Väänänen, Jusila, (Toivonen) - Tiitu, Mika Kohonen, Hyvärinen - Järvi, Fersten, Hänninen - Johansson, Kukkola, Vänttinen - (Moilanen, Mikko Kohonen)
    Česko: Kafka (Rytych) - Chrápek, Jakůbek, Garčar, Deutsch, Jelínek, Brus, (Slaný) - Zálesný, Jendrišák, Sikora - Ostřanský, Fridrich, Richter - Tomašík, Sladký, Skalík - (Fojta, Šebek)

Rozhodčí: GRAHN-GUSTAVSSON, RÅSBRINK

Diváci: 12008