Kadaň – Znojmo 5:0 (kon.) | Litoměřice – Jihlava 4:5 (po s.n.) | Olomouc – Písek 4:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Ústí n/L 2:0 (kon.) | Beroun – Vrchlabí 3:2 (kon.) | Třebíč – Chomutov 3:4 (po s.n.)
Hr. Králové – Tábor 5:2 (kon.) | Chrudim – Benátky n/J 7:6 (po s.n.)
po s.n.
SK Horácká Slavia Třebíč
3:4 (0:0, 0:2, 3:1)
Piráti Chomutov
Sobota 11.12.2010, 17:30 • Zimní stadion Města Třebíče - MANN+HUMMEL ARÉNA • 1. liga (ČR)

Zápas skončil. Hosté si vezou dva body. Příjemný zbytek večera přeje z Třebíče Lukáš Rousek. (20:03:55)

65:00
    Chomutov právě vstřelil branku!

Kraft vymíchal domácího brankáře. Je rozhodnuto. Vítězný nájezd zaznamenal ZDENĚK SKOŘEPA.

Obdržálek - vystřelil, ale nedal. Stále 0:1. Hosté můžou rozhodnout.

Kántor - také zkoušel blafák po ruce, neúspěšně.

Burian - klika po ruce a nedal. 0:1 po první sérii.

Hosté jedou první, jmenovitě Skořepa. Propálil Štůralu.

Nesmírně dramatické prodloužení nerozhodlo, podíváme se na nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:58
    Radim Ostrčil zkoušel kličku po ruce, ale nedal.

64:58
    Ostrčil pláchnul bekům a byl faulován! Je nařízeno trestné střílení!

64:37
    Dudáš vyhazuje.

64:27
    Dolníček (TRE) - 2 minuty hákování.

63:46
    Ostřížkův lob vyrazil Jarina před sebe, pak pokryl dorážku Buličky.

62:11
    Kania vybojoval puk a založil útok. Malinský vypálil, Jarina vyráží.

61:00
    Ostřížek pálil a dorážel. Jarina odolal.

60:40
    Dudáš napálil bránícího hráče.

60:01

Třebíč předvedla neuvěřitelný obrat během čtyř minut. Chomutovu se povedlo vyrovnat při hře bez brankáře. Uvidíme tedy prodloužení.

60:00
    Konec třetí třetiny.

Lukáš Rousek

Branky a nahrávky: 48. Dolníček (Ostrčil), 50. Ostřížek (Bulička), 52. Burian (Obdržálek, Ostřížek) - 24. Kraft (Hřebejk), 30. Skořepa (Jíra, Kůs), 59. Jíra (Kántor, Skořepa), 65. Skořepa

SK Horácká Slavia Třebíč: Štůrala - Ostrčil, Dudáš, Sláma, Bulička, Malinský, R. Kadela, Hrbáček, Dóczy - Laš, Dolníček, Čech - Burian, Ostřížek, Obdržálek - Přibyl, Vítek, Okál - Vondráček, Dočekal, Kania.
    Piráti Chomutov: Jarina - Benda, Prošek, Havíř, Mudroch, Kántor, Bombic - Kuběna, Sikora, Zucker - Kůs, Skořepa, Jíra - Hřebejk, Kraft, Hluchý - Radulay.

Rozhodčí: Smitka - Guth, Rittich