Hranice – Třeboň 34:23 (kon.) | Karviná – Přerov 40:25 (kon.)
Neděle 12.12.2010, 10:30 • TJ Cement Hranice • Chance Extraliga mužů

Nejlepší střelci TJ Cement Hranice: Indrák 11, Galus 5/2, Čadra 5

Nejlepší střelci TJ Jiskra Lázně Třeboň: Kotlaba 6/1, Šulc 5, Brchaň 3

7m hody : 2/2 - 4/1

Vyloučení : 3 - 1 (34:23) (14:07:13)

00
    Dnes jstě měli šanci sledovat zápas mezi týmy TJ Cment Hranice a TJ Jiskra Lázně Třeboň. Hranice byly po celý zápas silnějším článkem, i když se i stalo, že v jedom momentu vyhrávala o branku Třeboň. Hraničtí po nejistém začátku zabrali a o prvním poločasu vedli o tři branky. Během druhého pak postupně prohlubovali brankový rozdíl, což se také projevilo v celkovém skóre. Spousta technických chyb a slabá obrana poslala třeboňské domů s nepořízenou. Na přečtenou v příštím roce! (34:23)

60
    Konec zápasu. (34:23) (0:0)

60
    Do konce zápasu se již neděje nic podstatného. (34:23) (0:0)

60
    Akce v rychlém protiútoku Kleislovi nevyšla, ale Hranice přesto získávají míč zpět. (34:23) (0:0)

60
    ,,Asi'' víme jak zápas dopadne, ale máme ještě minutu do konce zápasu. (34:23) (0:0)

59
    7m hod pro hranické, střílí Kleisl, střela se mu vyvedla, 34:23 (33:23) (0:0)

58
    Devítka pro hranické, Fabián krásně vychytává třeboňské. Brchaň si jde sendout na dvě minuty. První vyloučený hráč Třeboně za dnešní utkání. (33:23) (0:0)

57
    Třeboňští jsou na tom však jinak. Šulc snižuje na 32:23. Bajgar střílí také úspěšně na druhé straně. 33:23 (32:22) (0:0)

55
    Máme pět minut do konce poločasu. Hranice získaly míč, ale nepřesná přihrávka zkasila útok. Třebonští se musí pěkně snažit, aby dorovnali. První krok k tomu udělal Brchaň, který se trefuje ze spojky. 31:22. Weintritt se prosazuje na druhé straně. 32:22, hranickým se vedení o 10 líbí, nechtějí ani víc, ani míň. (31:21) (0:0)

54
    Hraničtí i v třeboňské přesile získávají míč. Devítka pro Hranice. Magrla trefuje Schamse do obličeje ve výstřelu. Nic závažného se nestalo. (31:21) (0:0)

54
    Hranice ztrácí míč. Dolák si jde sendout na dvě minuty. Rozhodčí jako by dnes posílali na lavičku jen hranické... (31:21) (0:0)

53
    Halámka snižuje na 31:21 ze spojky. (31:20) (0:0)

52
    Magrla je úspěšný z křídla.Krásná střela 31:20 (30:20) (0:0)

51
    Třeboň ztrácí díky krokům míč a Indrák střílí, Schamz ho však vychytává. Stejně jako Kučerka Nohavu o pár sekund později. (30:20) (0:0)

50
    Šulcova střela odražena Kučerkou. Magrla vychytán na druhé straně. Devítka pro hranické. Šíra neuvěřitelně prolamuje obranu tří hráčů na pivotu a dává hranickou třicátou branku. 30:20 (29:20) (0:0)

49
    Šírova střela z pivota odražena Schamsem. (29:20) (0:0)

48
    Nohava snižuje na 29:20 z křídla. Třeboňským se 10brankový rozdíl nějak nelíbí. (29:19) (0:0)