Sokolov – Kobra 3:2 (kon.) | Most – Klášterec nO 4:1 (kon.) | Klatovy – Řisuty 3:2 (po pr.)
Děčín – Roudnice 3:2 (po pr.) | Jablonec n/N – Č. Lípa 5:0 (kont.) | Kolín – Trutnov 6:3 (kon.)
Kutná Hora – Lev Benešov 0:0 (odl.) | Milevsko – Chotěboř 3:2 (kon.) | Jindř. Hradec – Pelhřimov 7:1 (kon.)
Žďár n/S – Nymburk 2:3 (po pr.) | Havířov – SHK Hodonín 5:2 (kon.) | Frýdek-M. – Přerov 7:2 (kon.)
Technika Brno – Karviná (Baník) 4:3 (kon.) | Prostějov – Vsetín 4:1 (kon.) | Břeclav – Opava 1:2 (kon.)
Šumperk – Val. Meziříčí 4:1 (kon.) | Uničov – Nový Jičín 3:2 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
7:1 (4:0, 2:0, 1:1)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Středa 15.12.2010, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

Jasný zisk tří bodů pro Vajgar. Hosté z Pelhřimova podali trochu odevzdaný výkon a svou jedinou branku vstřelili až dvě minuty před koncem. Pěkný večer od Vajgaru přeje Honza Wirkner. (20:02:18)

60:00

59:35
    Hrbatý dvě minuty za podražení.

57:59
    Spartak právě vstřelil branku!
    Tak hosté se přeci jen prosazují. JIŘÍ KUBÁT svůj bekend umístil přesně pod víko. Asistence Marek Hadrava.

57:04
    Skokan měl dvě šance, nejprve minul, poté trefil Dolejše.

56:30
    Milotinský minul. Hra již trochu ztrácí na tempu.

53:55
    Tecl střílel z mezikruží. Domácí jsou aktivnější, ale jejich akce jsou až moc překombinované, každý si dnes chce dát gól.

52:43
    Brejk hostů zhatil icing.

51:33
    Hostující přesilovka přinesla dvě šance, ale ani jedna z nich nebyla gólová.

50:40
    Puk ve středním pásmu.

49:33
    A další pelhřimovská přesilovka, Michael Dvořák dvě minuty za pád pod nohy.

48:57
    Gromov zazvonil na hostující tyčku!

46:54
    Vajgar právě vstřelil branku!
    DAVID KUPEC projel třetinou hostů jako horký nůž máslem a ladně mezi betony zakončil. Bez asistence.

46:03
    Gromov si vynutil první pelhřimovský faul, Šustr dvě minuty za držení protihráče.

45:21
    Hadrava protáhl Kubeše z mezikruží.

44:57
    Milotinského rána sražena nad.

43:52
    Desetiminutový trest pro Michaela Dvořáka.

42:24
    Vajgar v úvodu třetiny aktivnějším týmem.

40:01

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 12. Procházka R. (Bula, Kupec), 13. Sýbek (Mazanec J., Mařík), 18. Bula (Kupec), 19. Heršálek (Mařík), 21. Bula (Kupec, Dvořák Ma.), 29. Milotinský (Skokan), 47. Kupec - 58. Kubát (Hadrava)

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš (Krásný) - Mazanec, Chmel, Procházka, Gromov, Tupý, Haršálek, Zíb, Mazanec - Dvořák, Hafmaister, Bula - Skokan, Dolina, Mařík - Dvořák, Kupec, Sýbek - Milotínský
    HC Lední Medvědi Pelhřimov: Dolejš (Čekal) - Rašner, Plch, Roháčik, Fibikar, Jelínek - Tecl, Plachý, Hrbatý - Kubát, Havel, Hadrava - Barták, Votápek, Beneš

Rozhodčí: Mertl - Novák, Štětina