Vítkovice – Pardubice 2:5 (kon.) | K. Vary – Chomutov 4:2 (kon.) | Plzeň – Motor ČB 4:2 (kon.)
Sparta – Liberec 4:1 (kon.) | Opava – Jihlava 1:3 (kon.) | Slavia – Mladá Boleslav 4:5 (po s.n.)
Havířov – Havlíčkův Brod 3:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
Piráti Chomutov
Pátek 17.12.2010, 14:45 • KV Aréna (Karlovy Vary, Tuhnice) • DHL Extraliga juniorů

Z KV Arény je to pro dnešek vše. \přeji pohodvý průběh víkendu. (16:51:43)

Domácí prolomili šňůru proher a konečně naplno bodují. Nutno dodat, že se tak stalo o velkém bojovném boji. Domácí museli utkání obracet od 0:1, ale ani to a ani vyrovnání ve třetí třetině domácí borce o tři body neobralo.

60:00

57:34
    Vyouloučen Miroslav Hudák (KVA) na dvě minuty za podražení.

55:30
    Vyloučen Josef Kentoš (KVA).

55:29
    Csániy trefuje tyč karlovarské klece.

52:30
    Vyloučen Michal Vachovec (KVA) na dvě minuty za podražení.

51:33
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Domácí své vedení navyšují. Kverka na modré nahrál volnému MARTINU ROHANOVI, který si díky díře v obraně sjel až do mezikruží, odkud vyslal nechytatelnou dělovku mezi betony Příhody. Asistence: Jaromír Kverka.

50:40
    Vyloučen Tomáš Bartejs (CHM) na dvě minuty za držení.

49:09
    Parádní souhra karlovarské trojice na dva doteky. Vachovec vyslal v úniku dva na jednoho do útoku TOMÁŠE SÝKORU, který blafákem se střelou mezi betony posílá svůj tým znovu do vedení. Asistence: Michal Vachovec, Dominik Vaněk.

47:31
    Chomutov právě vstřelil branku!
    Hosté se dočkávají vyrovnání. Kapitán chomutovského KLH si nyní trochu pohrál s brankářem Endálem, který ležel na zemi. Objel si jej, zamíchal s pukem a s pohodu vsítil puk do branky. Bez asistence.

44:54
    Tentokrát to karlovarská formace s rozehrávkou uspěchala. Energie se tak dopouští zakázaného uvolnění.

42:20
    Kverka se snažil dojet vysoko nahozený kotouč, ale ten do lapačky jako v baseballu chytil Příhoda.

41:09
    Obě mužstva začala poslední třetinu velice aktivně a oba brankáři mají hodně práce.

40:01

Třetí třetina začne v cca 16:15.

Karlovarským juniorům se podařilo dokonat obrat a po dvou třetinách vedou zásluhou branky domácího kapitána o gól. Hosté jsou stále více a více neškodnější oproti prvnímu dějství.

40:00

36:07
    Domácí kapitán si však vzápětí svoji reputaci trochu kazí. Michal Vachovec (KVA) obdržel dvě minuty za podražení.

Milan Ouředník

Branky a nahrávky: 16. Sýkora (Vaněk, Vachovec), 35. Vachovec, 50. Sýkora (Vachovec, Vaněk), 52. Rohan M. (Kverka) - 2. Rutta (Motejlek), 48. Chlouba

HC Energie Karlovy Vary: Endál (Habal) - Valeš, Šik, Schusser, Tomeček, Funk, Rohan M. - Hudák, Daniška, Koblasa, Kentoš, Sýkora, Vaněk, Vachovec "C", Baar, Švec, Kverka, Záhora D., Půlpán.
    Piráti Chomutov: Příhoda (Matoušek) - Kolář, Žižka, Motejlek, Kolčava, Rutta, Korim, Bartejs - Hučko, Mála, Chlouba "C", Csániy, Hofmeister, Pesjak, Mužík, Heindl, Hanták, Hrabák, Ptáčník.

Rozhodčí: Doplníme