Benátky n/J – Třebíč 3:2 (kon.) | Jihlava – Havlíčkův Brod 1:0 (kon.) | Znojmo – Beroun 1:0 (kon.)
Chomutov – Hr. Králové 4:3 (po s.n.) | Tábor – Chrudim 3:4 (po pr.) | Olomouc – Litoměřice 4:1 (kon.)
Písek – Kadaň 2:1 (kon.) | Ústí n/L – Vrchlabí 6:0 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
6:0 (3:0, 2:0, 1:0)
HC Stadion Vrchlabí
Pondělí 20.12.2010, 18:00 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem • 1. liga (ČR)

51:22
    Opět se vylučuje. Tvrdek (VRC) vyloučen za vysokou hůl. Hosté vyhazují.

48:05
    Mikulík obdržel 2 minuty za hrubost. 79 sekund se Lvi budou bránit ve třech proti pěti.

47:24
    Pojkar (UNL) vyloučen na 2 minuty za hákování.

45:22
    Za hákování si jde sednout vrchlabský Tvrdek.

39:48
    Ještě se bude vylučovat. Hostující Václav Drábek držel protihráče a Lvi budou hrát dvě minuty s jedním mužem v poli navíc.

37:13
    Vyloučen je kapitán domácích. Klobouček si odsedí dvě minuty za hrubost.

34:54
    Hosté se budou bráni ve třech. J. Drábek obdržel 2 minuty za hákování. 43 sekundy mají Lvi k dispozici dvojnásobnou přesilovku.

33:37
    Vyloučen je hostující Hubáček za hákování.

29:46
    Pojkar obdržel od sudího Floriana dvě minuty za hrubost. 79 sekund se budou Lvi bránit ve třech proti čtyřem.

29:06
    Kloz teď předehnal Čížka a byl u mantinelu dříve než on. Rozhodčí ale oba posílá na trestnou lavici. Bude se hrát 4 na 4. Kloz za hrubost a Čížek za držení protihráče.

24:30
    Bude se vylučovat. Holomek fauloval kolenem a jeho tým se tak bude muset bránit dvě minuty ve čtyřech.

16:40
    Síly na ledě se srovnají. Za napadení byl vyhoštěn Bláha (2 min.)

16:15
    Hosté si zahrají přesilovku. Handlovský musí odpykat 2 minuty za podražení.

13:12
    Za hákování je vyloučen hostující Čížek a Lvi mají k dispozici první přesilovku v utkání.

08:28
    Holomek (UNL) obdržel 2 minuty za napadení.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 1. Holomek (Pajič), 15. Pajič (Hampl), 19. Zeman (Šagát, Mikulík), 33. Handlovský (Kloz, Hanzl), 36. Kloz (Pajič, Hořava), 54. Čurilla (Němeček)

HC Slovan Ústí nad Labem: Orct (Fiala) - Němeček, Pojkar, Klobouček, Zeman, L. Poživil, Holomek, P. Hořava, Gureň - Čurilla, Alinč, Ludvík - Šagát, Mikulík, Diviš - Janků, Pajič, Hampl - Kloz, R. Hanzl, Handlovský. Trenéři: Rosol, Skrbek.
    HC Stadion Vrchlabí: Ševčík (Koutský) - O. Poživil, Chaloupka, V. Drábek, Pácal, Matějíček, Čížek, J. Hanzl, Zukal - Kubeš, R. Hubáček, Beck - Bláha, Rusnák, O. Látal - Tvrdek, P. Kříž, J. Drábek - Urban, Filip, Bezouška. Trenéři: P. Biegl.

Rozhodčí: J. Florian - J. Bertlík, R. Koskuba