Most – Kobra 5:4 (po s.n.) | Klatovy – Sokolov 3:4 (po s.n.) | Děčín – Klášterec nO 4:2 (kon.)
Jablonec n/N – Řisuty 4:0 (kon.) | Č. Lípa – Roudnice 3:4 (po s.n.) | Kutná Hora – Trutnov 2:4 (kon.)
Milevsko – Kolín 5:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Lev Benešov 6:5 (po pr.) | Žďár n/S – Chotěboř 4:2 (kon.)
Nymburk – Pelhřimov 5:8 (kon.) | Uh. Hradiště – SHK Hodonín 3:6 (kon.) | Šumperk – Přerov 3:2 (po s.n.)
Havířov – Karviná (Baník) 1:0 (kon.) | Frýdek-M. – Nový Jičín 2:9 (kon.) | Technika Brno – Vsetín 3:2 (kon.)
Uničov – Opava 2:4 (kon.) | Prostějov – Břeclav 1:2 (po s.n.)

Aleš Holík dává!

Dalším přerovským hráčem je Martin Kotásek - proměnil!

Nedává.

Nedává.

61:39
    Bude se hrát 4 na 3. Vyloučen Pavel Hanák na 2 minuty za vysokou hůl.

57:37
    Sedlák se vydal s ROMANEM MELUZÍNEM do útočného pásma, když první jmenovaný přihrál nadruhou a právě dvojnásobný mistr světa zakončil pod břevno! Asistence. Tomáš Sedlák

56:14
    To je hodně špatné pro domácí. Vyloučen Adam Červenka na 2 minuty za vysokou hůl.

55:28
    Je tady důležitá část zápasu. Vyloučen Tomáš Sedlák na 2 minuty za podražení.

52:45
    Je tady další vyloučení. Vyloučen Zdeněk Novosad na 2 minuty za podražení a Filip Kocan za nafilmovaný pád.

48:15
    Vyloučen Tomáš Sedlák a Peter Novajovský oba na 10 minut + 2 minuty pro domácího hráče.

47:43
    Ondráček tvrdě vypálil! Tihlář chytá se štěstím.

45:55
    Velecký tečoval nějakou částí těla kotouč na Tihláře, ten mohl být rád, že kotouč skončil opět na jeho betonech.

44:51
    Síly na ledě se vyrovnají. Vyloučen Martin Novotný na 2 minuty za vysokou hůl.

44:23
    Domácí budou hrát přesilovku. Vyloučen Daniel Faltýnek na 2 minuty za sekání.

42:40
    Novosad byl sám v mezikruží a měl čas. Tihlář si může připsat další zákrok.

39:55
    Vyloučen Jan Kolář na 2 minuty za hákování.

39:53
    Červenka dostal na druhou přihrávku, ale Tihlář opět výborně chytá.

38:34
    Vyloučen Roman Meluzín na 2 minuty za hákování.

34:15
    Zdeněk Sedlák měl velkou šanci, Štůrala se stačiil rychle přemístit!

30:40
    Vyloučen Tomáš Sedlák na 4 minuty za vysokou hůl.

27:27
    Aleš Holík trefuje tyč!

27:11
    Domácí budou hrát přesilovku 5 na 3. Vyloučen Tomáš Vlček na 2 minuty za podražení.

26:51
    Vyloučen Jiří Osina na 2 minuty za vysokou hůl.

26:08
    Přerov právě vstřelil branku!
    Hosté se dostávají do vedení z protiútoku. Antonín Strušil ujel sám s MARKEM DITRICHEM, který sám z druhé zakončil do prázdné brány. Asistence: Antonín Sprušil

25:33
    Roman Meluzín tečoval střelu Holíku, ovšem Tihlář se výborně přemístil!

24:09
    Velecký stál sám před Tihlářem, ale netrefil!

22:49
    Vyloučen Jiří Osina na 2 minuty za držení protihráče.

22:31
    A hosté hned odpovídají ve své přesilovce. ANTONÍN STRUŠIL dorazil Kolářovu střelu za Štůralova záda. Asistence: Jan Kolář

21:27
    MAREK HAAS vzal kotouč na modré a ujížděl sám na Tihláře. Poté sám zavěsil do šibenice přerovské brány. Bez asistence.

21:18
    Jenže ne nadlouho. vyloučen Martin Ambruz na 2 minuty za držení protihráče!

19:12
    Vyloučen opět Zdeněk Novosad na 2 minuty za vysokou hůl.

18:12
    Další nebezpečná střela, tentokrát Kolář. Štůrala parádně chytá.

17:05
    Sršen stál sám před Štůralou, ale přestřelil!

16:49
    Přerov bude hrát 9 vteřin přesilovku 5 na 3. Vyloučen domácí Zdeněk Ondráček na 2 minuty za hákování.

14:50
    První vyloučení na domácí straně. Na 2 minuty si odchází sednout Tomáš Brunec za podražení.

12:32
    Vyloučen Tomáš Sršeň na 2 minuty za zdržování hry.

09:53
    Velecký netrefil prázdnou bránu!

09:22
    Šumperk bude hrát 5 na 3. Vyloučen Pavel Hanák na 2 minuty za krosček.

08:35
    Je tady první vyloučen. Vyloučen Zdeněk Sedlák na 2 minuty za sekání.

Luboš Heider

Branky a nahrávky: 22. Haas, 58. Meluzín (Sedlák), 65. Velecký - 23. Strušil (Kolář), 27. Ditrich (Strušil)

DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Boška) - Holík, Novotný, Ondráček, Sedlák, Tesařík, Drtil T., Gewise - Novosad, Meluzín, Fischer - Ambruz, Hulva, Brunec - Haas, Velecký, Červenka - Drtil L., Cink, Matějka
    HC ZUBR Přerov: Tihlář (Okáč) - Pala, Faltynek, Ferenc, Osina, Vlček, Novajovský, Pirek, Sklenář, Kolář, Strušil, Ditrich, Sedlák, Hanák, Kotásek, Menšík, Sršeň, Kundrátek, Palička, Kocan, Vaněk

Rozhodčí: Doležal - Klouda, Křivohlavý