Vítkovice – Sparta 4:3 (kon.) | Kometa Brno – Kladno 1:3 (kon.) | Pardubice – Zlín 2:4 (kon.)
Plzeň – Třinec 3:0 (kon.) | Liberec – Litvínov 6:3 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
2:4 (0:0, 0:1, 2:3)
Berani Zlín
Pátek 07.01.2011, 18:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Tipsport extraliga

57:32
    Peter Sivák dostává dvě minuty za podražení.

50:03
    Rákos sotva přišel na led a Eaton půjde znovu do čtyř. Prakticky třetí navazující trest za sebou zavinil Lukáš Radil, který dostává dvě minuty za podražení.

48:48
    Přesilovka hostí končí, Stanislav Balán dostává dvě minuty za podražení.

47:56
    Právě Daniel Rákos je dalším vyloučeným hráčem domácího výběru. Dvě minuty dostává za vysokou hůl.

45:48
    Jan Starý obdržel dvě minuty za hákování a před hosty se tak otevírá možnost zvýšit náskok. Dvě minuty dostává za hákování.

39:57
    Sedmá přesilová hra Eatonu je na světě. Stanislav Balán dostává za krosček dvě minuty.

34:38
    Nedovolené bránění hostujícího Čecha nabízí domácím další šanci v podobě přesilové hry. Šestá přesilová hra Eatonu po pravici Duby, kde se bude vhazovat.

29:43
    Přesilovka hostů končí. Za příliš mnoho hráčů dostává trest hráčská lavice PSG Zlín. Trest odpyká Michal Důras.

28:27
    To se může změnit v následující přesilovce. Tu si hosté zahrají za podražení Branislava Mezeie.

25:33
    Další přesilová hra pro domácí. Dvě minuty dostává Tomáš Linhart za držení.

22:58
    Eaton si zahraje přesilovku. Balán dostává dvě minuty za držení.

22:05
    Přesilovka pro hosty. Branislav Mezei dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

17:30
    Velká šance hostí! Zpoza branky se do zakončení tlačil Balaštík, puk se dostal na volného Lešku, ten však z výhodné pozice v předbrankovém prostoru nepochopitelně minul odkrytou klec Eatonu.

14:32
    Zhruba třicet vteřin si Eaton zahraje přesilovou hru 5/3. Za podražení je vyloučen Antonín Bořuta.

13:00
    První přesilovou hru si po polovině první třetiny zahrají i domácí hráči. Za nedovolené bránění je vyloučen hostující bek Lukáš Galvas.

04:43
    Přesilovka pro hostující celek. Jakub Nakládal dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

Martin Mišovec

Branky a nahrávky: 42. Bartek (Somík), 57. Starý (Nahodil) - 23. Balaštík (Leška), 44. Rachůnek (Důras), 45. Kubiš (Sýkora, Grof), 54. Balaštík (Linhart)

HC Dynamo Pardubice: Růžička (Svoboda) – Kolář II, Mezei, Nakládal, Jillson, Kaberle, Píša, Kočí – Bartek, Koukal, Somík – Kolář I, Špirko, Starý – Zohorna, Rákos, Kousal – Pineault, Radil, Buchtele - Nahodil.

Trenéři: Josef Jandač a Pavel Hynek

Berani Zlín: Duba (Sedláček) – Míka, Bořuta, Hamrlík, Linhart, Švrček, Galvas, Grof, Lučka – Ondráček, R.Vlach ml., Čech – Balaštík, Leška, Köhler – Důras, Balán, Rachůnek – Kubiš, Sýkora, Sivák.

Trenéři: Zdeněk Venera a Roman Vlach st.

Rozhodčí: Hribik, Pešina - Kalivoda, Svoboda