Řisuty – Č. Lípa 6:4 (kon.) | Klášterec nO – Jablonec n/N 5:3 (kon.) | Sokolov – Děčín 3:4 (po pr.)
Lev Benešov – Žďár n/S 4:3 (kon.) | Břeclav – Uničov 11:0 (kon.) | Karviná (Baník) – Šumperk 5:3 (kon.)
Přerov – Uh. Hradiště 8:4 (kon.) | SHK Hodonín – Val. Meziříčí 2:3 (po s.n.) | Most – Klatovy 7:1 (kon.)
Kobra – Roudnice 1:4 (kon.) | Nový Jičín – Havířov 6:2 (kon.)
HC Baník Sokolov
3:4 (1:0, 0:1, 2:2)
HC Děčín
Sobota 08.01.2011, 17:002. liga skupina Západ

62:19
    Děčín právě vstřelil branku!
    DAVID MYŠÍK rozhoduje o zisku dvou bodů pro Děčín, když využil zmatku domácích na brankovišti v podání dvojice Říha - Štelmach. Asistence: Kamil Chvátal.

59:58
    Mareček po Kuklově přesné asistenci zahazuje tutovku tesně vedle pravé tyče.

58:57
    Řídel Petr v tutovce trefuje pouze Štelmachův beton.

55:34
    Baník právě vstřelil branku!
    Bleskově vyrovnává střelecký zabiják PETR KUKLA. Asistence: Václav Dobřemysl.

54:53
    MICHAL OLIVERIUS otáčí skóre na 2:3. Asistence: Jan Havlíček.

53:02
    Štelmach vychytal Havlíčkovu bombu z levého kruhu.

52:26
    Vyloučen Lukáš Hauer (Sokolov) - 2 minuty za krosček.

51:16
    Filip Dvořák (Děčín) - 2 minuty za zdržování. Vyhodil kotouč mimo hřiště z obranného pásma.

50:46
    JAN FILIPOVSKÝ po hezké souhře s Michalem Oliveriusem a Milanem Stezkou vyrovnává na 2:2 v přesilové hře. Asistence: Oliverius, Stezka.

49:07
    Roman Kašpar (Sokolov) - 2 minuty za hru loktem.

47:18
    Štelmach tygřím skokem zlikvidoval tutovku Chvátala.

45:45
    Vyloučen Petr Řídel (Děčín) - 2 minuty za podražení. Hraje se 4 na 4.

45:15
    JAN BAUER ač osekán jak osika uspěl ve svém sóle a zvyšuje na 2:1 ve vlastním oslabení. Parádní akce! Bez asistence.

44:07
    Kukla (Sokolov) byl krosčekován. Neudržel nervy a dostává 2 minuty za sekání.

42:38
    Vyloučen Havlíček Jan (Děčín) - 2 minuty za sekání.

39:06
    Dobřemysl (Sokolov) málem usekl ruku Chvátalovi. Zřejmě si vzpomněl na porcování masa, jelikož je v civilu řezníkem. 2 minuty za sekání.

36:32
    Jan Soukup (Sokolov) - 2 minuty za sekání.

33:24
    Drahorád (Děčín) sestřelil loktem Kuklu. A na radu čárového dostáva od hlavního rozhodčího 2 minuty za hrubost.

32:35
    Vyloučen Filip Dvořák (Děčín) - 2 minuty za držení. Hraje se 4 na 4.

32:35
    Vyloučen Jan Soukup (Sokolov) - 2 minuty za hrubost.

29:20
    Filip Dvořák (Děčín) - 2 minuty za hru vysokou holí.

29:10
    Bauer prokličkoval obranou Děčína jak mezi kužely, ale ztroskotal na Lavingerovi.

25:51
    Vyloučen Roman Kašpar (Sokolov) - 2 minuty za pád pod nohy.

24:35
    Na 1:1 vyrovnává KAMIL CHVÁTAL. Asistence: David Myšík, Petr Sádovský.

21:15
    Šnajdr (Děčín) zkrosčekal Kuklu a jde na trestnou lavici - 2 minuty za krosček.

19:45
    Stiborova velká šance bez využití.

16:59
    Lavinger efektně chytil Bauerův pokus do lapačky.

14:05
    Mareček Jakub (Sokolov) - 2 minuty za sekání.

12:02
    Za hákování jde na trestnou lavici odsedět dvouminutový trest Jan Filipovský (Děčín).

04:16
    Vyloučen Filip Dvořák (Děčín) - 2 minuty za držení.

01:42
    Skóre dnešního zápasu otvíra JAN BAUER. Asistence: Jan Topinka, Jan Soukup.

Rostislav Králik

Branky a nahrávky: 2. Bauer (Topinka, Soukup), 46. Bauer, 56. Kukla (Dobřemysl) - 25. Chvátal (Myšík, Sádovský), 51. Filipovský (Oliverius, Stezka), 55. Oliverius (Havlíček), 63. Myšík (Chvátal)