Slavia – Zlín 3:4 (po s.n.) | Kometa Brno – Mladá Boleslav 1:2 (kon.) | Vítkovice – Litvínov 4:2 (kon.)
Liberec – K. Vary 7:1 (kon.) | Kladno – Sparta 2:4 (kon.) | Plzeň – Motor ČB 3:2 (kon.)
Pardubice – Třinec 3:2 (po s.n.)
Bílí Tygři Liberec
7:1 (1:0, 3:0, 3:1)
HC Energie Karlovy Vary
Neděle 16.01.2011, 17:00 • Tipsport arena • Tipsport extraliga

59:13
    Vary dostávají dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě, odsedí si to opět Tomáš Klíma.

55:00
    Urban dostává dvě minuty za podražení.

53:40
    Pinc vyhodil puk na vlastní trestnou lavici, málem zabil Vaka, Tygři jdou do tří. Trest odpyká Vantuch.

52:08
    Vak dostal dvě minuty za hákování.

35:36
    Hosté dostávají trest za příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká ho Tomáš Klíma.

26:57
    Sailer dostává dvě minuty za držení hole a k tomu desetiminutový osobák za nesportovní chování. Trest mu pomůže odsedět Tomáš Klíma.

23:39
    Gřegořek podrazil za svou branku Vaka a dostává menší trest.

17:12
    Zaťovič hatil gólovou šanci domácích a místo gólu raději bere dvě minuty za držení hole.

12:18
    Víšek dostává za zastavení Skladaného dvě minuty za hákování.

02:02
    Tygři budou mít první přesilovku, Dej dostává dvě minuty za podražení.

Radoslav Vavřina

Branky a nahrávky: 11. Kudrna (Nedvěd, Hunkes), 21. Bartovič (Trončinský, Čakajík), 25. Hořava (Podkonický, Bartovič), 26. Vantuch (Špaček, Ondřej), 42. Hořava (Moravec), 50. Ondřej (Špaček), 56. Nedvěd (Hunkes) - 44. Pech (Dobroň)

Bílí Tygři Liberec: Pinc (Vošvrda) - Čakajík, Hunkes, Moravec, Trončinský, Pavlů, Holub, Výtisk - Kudrna, Nedvěd, Dušek - Hořava, Vak, Klimenta - Víšek, Podkonický, Bartovič - Ondřej, Vantuch, Špaček - Urban.
    HC Energie Karlovy Vary: Sáblík (Mensator) - Nosek, Gřegořek, Dobroň, Čutta, Sloboda, Rohan, Kokko - Kumstát, Skuhravý, Košťál - Skladaný, Pech, Zaťovič - Sailer, Melenovský, Dej - T. Klíma, Vachovec, L. Klíma.

Rozhodčí: Fraňo, Smitka - Pešek, Jelínek.

Diváci: 5 447