Šumperk – Havířov 7:4 (kon.) | Opava – SHK Hodonín 1:3 (kon.) | Č. Lípa – Sokolov 5:6 (po s.n.)
Děčín – Klatovy 3:4 (po pr.) | Trutnov – Chotěboř 5:3 (kon.) | Pelhřimov – Lev Benešov 4:3 (po pr.)
Nymburk – Kolín 5:3 (kon.) | Žďár n/S – Kutná Hora 3:2 (kon.) | Jindř. Hradec – Milevsko 6:5 (po pr.)
DRACI PARS ŠUMPERK
7:4 (1:1, 6:0, 0:3)
AZ Havířov
Neděle 16.01.2011, 17:002. liga skupina Východ

Šumperk tedy vyhrává ve velmi důležitém zápase. Šumperský tým zahrál výborně hlavně ve druhé třetině, kterou vyhrál 6:0. Dnešní zápas také zvládl mladý Karel Navrátil, jenž si přisal asistenci při svém nahození. To je ode mě vše. Přeji pěkný zbytek dnešního večera. (19:16:24)

60:00

59:29
    Draci se brání, i za cenu zzakázaného uvolnění.

59:21
    Zakázané uvolnění domácích hráčů.

58:57
    Havířov právě vstřelil branku!
    Domácí jsou v závěru nervorzní. Střelu Jana Maruny tečoval DAVID KLIMŠA. Asistence: Jan Maruna, Robert Najdek

58:12
    Havířov ještě v závěru vstřílí kontaktní branku. ROBERT ŘÍČKA bekhendovou střelou překonal potřetí Tomáše Štůralu. Asistence: Jan Daneček, Jiří Krisl

57:40
    Další zakázané uvolnění na straně Havířova. Vhazuje se po levici Adama Vrby.

57:14
    Sztefek střílí z dobré pozice mimo.

56:56
    Havířov vyhazuje naopak až ke Štůralovi, jenže to je zakázané uvolnění.

56:42
    Draci vyhazují až k Vrbovi.

55:57
    Aleš Holík poslal ze svého pásma ránu až na Adama Vrbu, který byl velmi rád, že puk nesměřoval do jeho klece.

55:08
    Tomáš Sedlák se za hostující bránou ohnal po svém protihráči. Jsou z toho 2 minuty za hákování.

54:18
    Matějka chtěl nahodit před bránu, tuto akci přerušil až Adam Vrba.

53:52
    Na trestnou lavici si odchází sednout opět Karel Vydra na 2 minuty za podražení.

52:56
    Z otočky na Štůralu pálil aktivní Říčka.

52:40
    Šumperk svoji přesilovku nevyužil. Vydra už je na ledě.

52:16
    Havířov vyhazuje až ke Štůralovi.

52:03
    Tomáš Sedlák trefil špičku Vrbova betonu. Domácí pokračují v útoku.

51:32
    Draci sice drží pásmo, na Vrbu moc střel nešlo.

Luboš Heider

Branky a nahrávky: 10. Sedlák (Červenka), 25. Červenka (Navrátil), 26. Haas (Červenka), 28. Holík (Sedlák, Hulva), 30. Meluzín, 32. Holík (Velecký), 38. Brunec (Sedlák) - 8. Říčka, 51. Brezani (Stránský, Sztefek), 59. Říčka (Daneček J., Krisl), 59. Klimša (Maruna, Najdek)

DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Boška) - Drábek, Holík, Ondráček, Drtil, Novotný, Navrátil, Sedlák - Brunec, Meluzín, Ambruz, Hulva, Cink, Červenka, Velecký, Haas, Fischer, Matějka
    AZ Havířov: Vrba (Daneček L.) - Prokop, Zientek, Krisl, Machálek, Balčík, Vydra, Jurčík, Brezani, Maruna, Najdek, Klimša, Stránský, Daneček J., Sztefek, Pavlas, Říčka, Pechanec, Mach, Mráz