Sobota 22.01.2011, 16:00 • Eden - Praha • 1. Futsal liga

24
    Slavia právě vstřelila branku!
    Druhý gól sešívaných vstřelil JIŘÍ BERÁNEK.

Máme za sebou zápas 18. kola Jetbull Futsal ligy, ve kterém vyhráli o záchranu bojující domácí futsalisté Slavie nad Bohemians 1905 3:1, když se za Slavii střelecky prosadili Holeček, Beránek a Novotný. Za Bohemians snižoval v samém závěru Igor Vodecký. (17:49:22)

40
    Závěr zápasu se pravděpodobně již jen dohraje, míč má v moci Slavia.

39
    Do konce zápasu zbývá minuta a devatenáct vteřin a domácí si berou oddechový čas.

39
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Hosté pokračovali v powerplay a po střele z velkého úhlu se podařilo IGORU VODECKÉMU propálit domácího brankáře.

38
    JIŘÍ NOVOTNÝ využil skutečnosti, že hosté hráli bez brankáře a střelou prakticky přes celé hřiště zvyšuje na 3:0.

37
    Novotného ránu ze střední vzdálenosti odrazil dobře postavený Kopecký.

37
    I po krátkém odpočinku stále čekáme na zajímavější šanci. Slavia v pohodě kontroluje hru.

36
    Tým Bohemians si bere oddechový čas.

36
    Beránek předvedl velmi krásnou individuální akci, kdy obešel dva protihráče. Jeho následné střela zamířila těsně vedle pravé tyče.

35
    Něco málo přes pět minut před koncem druhého poločasu sledujeme stále stejný obraz hry. Slavia ve velké pohodě hlídá dvoubrankové vedení.

14
    Kanonýr domácího celku MICHAL HOLEČEK se po přihrávce Novotného postaral přesnou ranou o první gól zápasu!

33
    Slávisté nechávají svého soupeře sice kombinovat, avšak Bohemka se do šancí prakticky nedostává.

32
    Bohemka se nyní přeci jen dostala před bránu Slavie, Petr Pleyer ale zamířil v gólové pozici vysoko nad.