Mladá Boleslav – Kometa Brno 1:3 (kon.) | K. Vary – Písek 4:0 (kon.) | Hr. Králové – Zlín 3:2 (kon.)
Ústí n/L – Letňany 4:6 (kon.) | Litvínov – Vítkovice 5:3 (kon.) | Plzeň – Třinec 5:2 (kon.)
Sparta – Havlíčkův Brod 3:1 (kon.) | Slavia – Motor ČB 4:6 (kon.) | Liberec – Jihlava 4:5 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
Berani Zlín
Sobota 22.01.2011, 13:00Extraliga staršího dorostu

56:11
    Ale rozhodčí vylučuje jen hostujícího Michaela Janotu, který byl v rozmíšce nejaktivnější.

37:13
    A tak pro jistotu posílá rozhodčí na trestnou Lukáše Kastnera za vražení za hrazení. No v první třetině se za tyhle zákroky nevylučovalo.

33:14
    Po řadě hraničních zákroků se sudí konečně rozhoupal k trestu pro hostujícího hráče. Pavel Sedláček - 2 minuty za podražení.

30:51
    Tak to je neuvěřitelné. Hraničního zákroku Jindřicha Kopsy si sudí všimnul a vylučuje ho za hákování, i když to rozhodně hákování nebylo. Ale co je zajímavé, Kopsa vzápětí dostal soupeřovou holí ránu přes helmu, jenže rozhodčí asi koukal jinam, jinak si to nelze vysvětlit. Teď se Miloši Říhovi vůbec nedivím, že sudího okřikuje přes celý stadion.

29:55
    Vít Mika fauloval v útočném pásmu a nabízí domácím přesilovou hru. Dvě minuty za napadení.

22:00
    Petr Pilař si podle rozhodčího pomohl držením, takže hosté jdou na třetí přesilovku.

12:22
    Byla to slušná přesilovka, ale teď té aktivity ze strany hostů bylo příliš a z toho rezultuje dvouminutový trest pro Davida Papežíka za držení.

10:27
    No Hradečtí mají problémy s pohyblivými útočníky Zlína. Lukáš Pravda je druhou obětí píšťalky sudího - napadení.

07:06
    Velká aktivita Zlínských vede k prvnímu vyloučení zápasu - Jindřich Kopsa pyká za hákování.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 13. Pravda (Vlček), 33. Havlík (Nedvídek), 60. Frk (Pravda) - 19. Matula, 37. Popelka (Hrazdíra, Urbanec)

Královští lvi Hradec Králové: Pavelka (Hejda) - Kopsa, Kováč, Pilař, Havlena, Konečný, Matějček, Souček, Vencl - Gabriel, Procházka, Půlpán, Pravda, Frk, Vlček "C", Kastner, Bartoň, Havlík, Šimončič, Nedvídek.
    Berani Zlín: Dohnal (Čepila) - Tomeček, Stuchlík, Papežík, Skočík, Janota, Macharáček, Sekerka, Urbanec "C" - Kovařík, Galuška, Mika, Burša, Matula, Jurík, Popelka, Hrazdíra, Sedláček, Vaculín.